Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem hozza ki magából a legtöbb nő a maximumot (külsőre)? fórum

Miért nem hozza ki magából a legtöbb nő a maximumot (külsőre)? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. márc. 22. 19:17
Az, hogy valaki nem a mások elvárása szerint öltözködik, vagy épp nem sminkeli magát és fodrásznál sem mostanában volt nem azt jelenti, hogy koszos és büdös. Lehet a maximumot nem hozza ki magából mert nem tartja fontosnak, vagy épp nem tellik a legújabb cipő, ruha divat szerint öltözni nem egyenlő azzal hogy nincs otthon mosógép és szappan.
488. kriszta773 (válaszként erre: 486. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 22. 19:14

nekem is vannak gyerekeim, és napi 14 órákat melózok közben :) mégis rászánom az időt testmozgásra, a külsőm ápolására


ha egy nőt alapból nem érdekel, hogy néz ki, vagy hogy nőies legyen, az úgysem tudná eltalálni, hogy neki mi áll jól vagy egyáltalán mit kezdjen magával. aki számára fontos, hogy vonzó legyen, mint nő, az meg a legrosszabb napján is jobban néz ki, mint az előbbi példány :)))

487. kriszta773 (válaszként erre: 485. - Csipkerózsika)
2015. márc. 22. 19:12

pedig nem pénz kérdése, mert nem csak egy mesterfodrász tud jó hajat vágni, és nemcsak a márkás cuccok mutatnak jól (nem beszélve arról, hogy turiban is kevés pénzért márkás holmikat lehet összevásárolgatni). ruhát, cipőt mindenképpen vesz magának az ember, mert nem mezítelenül jár, meg kell nézni, hogy mire adja ki a pénzt :)


a testalkat nem igényesség kérdése, az adott, és mindenki rá tudja szánni az időt a testmozgásra, már napi fél óra is sokat számít, csak sokan lusták és ezért nem teszik, más oka az égvilágon nincsen. mert elhiszem, hogy nincs mindenkinek pénze konditeremre vagy személyi edzőre, és nincs napi 3 üres órája, hogy utazgasson, eddzen, de napi fél órája mindenkinek van, hogy tornázzon otthon, vagy elmenjen futni, sétáljon buszozás helyett, gyalog menjen fel az emeletre és még lehetne sorolni


ha nem szánja rá az időt arra, hogy mozogjon, nem válogatja meg az ételeit, persze hogy van kifogás, miért nem megfelelő a "testalkata" :)))) sminkekben is kapsz már totál antiallergén cuccokat, bizonyára nem szeretsz sminkelni, nem tudsz, és egyszerűbb ezt mondani

486. 4c1a787e8f (válaszként erre: 484. - Kriszta773)
2015. márc. 22. 19:09

Figyelj, most is itt áll két doboz festék. Én nem festettem eddig a hajam, nem merek hozzányúlni. Egyszer festettük be a barátnőmmel 16 évesen a hajamat otthon, és lett egy 1x1 cm-es barna akármi a fülem mögött, amitől kicsit megijedtem. Lehet, ezér idegenkedek ettől.


A kórházban meg kaptunk enni, itthon meg viszem a gyerekeket vásárolni. Bizony, sokszor lázasan is ott ülnek a babakocsiban, és imádkozok, hogy ne hányák el magukat a pénztárnál a sorban..


Hát bizony, aki nem így él, annak ezt nehéz elképzelni. A férjem filmes, ami nagyon jónak hangzik, én viszont tényleg rabszolgaéletet élek, mert én vagyok, amit én egyszemélyben megoldok, mert ő tényleg csak aludni jár haza, ha egyátalán akkor hazajön.. Ha meg mégis egy fél napot itthon van, általában ájultan fekszik, vagy dolgozik, alkalmatlan arra, hogy én 2-3 órára eltűnjek.


De amíg odajönnek a pasik négy gyerekkel is, hogy esetleg nem akarok-e egy ötödiket, addig az se baj, hogy talán egy-két nő szerint nem vagyok a maximumon..


Addig örüljetek, mert ha egyszer eljutok a fodrászhoz, úgyis én leszek a legszebb. :-))

485. Csipkerózsika (válaszként erre: 484. - Kriszta773)
2015. márc. 22. 19:05

A tisztaság, ápoltság alap (kellene hogy legyen) mindenkinél. Elszomorító tény, hogy mégsem mindig az...

Ami efölött van, abban is sok fokozat van. És sokféle ok.

A ruhatár, a fodrász, kozmetikus lehet pénzkérdés, meg stílusérzék kérdése is. Nincs mindenkinek lehetősége mesterfodrászhoz eljutni, aki a legelőnyösebb fizurát kreálja neki. Ahogy divatos cuccokat sem engedhet meg magának mindenki, de ahogy látom, sokaknak fogalmuk sincs, mi áll jól nekik. (Bár én ettől még nem ítélem el őket.)

A testalkat, smink sem feltétlen igényesség kérdése. Főleg a hétköznapi taposómalomban, a rohanásban egy csomó nőnek nincs ideje edzeni, ileltve vannak egészségügyi szempontok is

Az én bőröm pl. nem bírja a sminket. Szerencsére nélküle is csinos a pofim, úgyhogy emiatt pont nem fogom rosszul érezni magam.

484. kriszta773 (válaszként erre: 483. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 22. 18:52

ugyan már, milliárdnyi nő festi naponta a haját és nem égeti szét ;) mindent meg lehet oldani, és elsősorban nem pénz kérdése

nem hiszem el, hogy például 3 hónap alatt nem dolgoztál, nem mentél el boltba bevásárolni stb. akkor mit csináltál a beteg gyerekekkel? :) persze az ember rangsorol, és kevesen vannak, akiknek egész nap csak annyi dolguk van, hogy fodrásztól kozmetikusig rohangáljanak


de nem ezen múlik, hogy valaki törekedjen arra, hogy a legjobbat hozza ki magából külsőre. ami számomra azt jelenti, olyan frizurát választ, ami illik hozzá, tetszik neki, olyan stílust alakít ki a ruhatárával, annyira festi vagy nem festi magát, edzi a testét, nem hízik el stb.

483. 4c1a787e8f (válaszként erre: 482. - Kriszta773)
2015. márc. 22. 18:46

Azért a nem maximum, meg a koszos büdös között több száz fokozatnyi átmenet van..


Magamnak azért nem festem be, mert nem akarom tönkretenni, azt gondolom, hogy ehhez a mesterfodrászom ért a legjobban. Nem egy barátnőmnek égett szét a haja a nagy festegetésben.


Miért is gáz, hogy nem tudom megoldani? Négy gyermekem van, az utóbbi 3 hónapban valamelyik mindig itthon volt betegen.. Talán itthon kellett volna hagynom, hogy nehogy legyen lenövés a hajamon? A férjem még most sincs itthon, dolgozik ugyanis, nemhogy hétközben..


Majd ha jól lesznek, elmegy mindegyik a dolgára, akkor egy napot - amit egyébként pénzkeresettel kéne töltenem - rászánok, és elmegyek a fodrászhoz..

És akkor nekem még van 12ezrem arra, hogy ezt megtegyem...

482. kriszta773 (válaszként erre: 481. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 22. 18:40

számomra mérvadó, hogy ne legyek koszos, büdös, már bocsi, és leszarom, ha más ettől remekül érzi magát a bőrében, attól még igénytelennek tartom és nem nőnek


szakítás vagy betegség esetén sem járkáltam úgy, mint egy lerobbant hajléktalan :)


számomra fontos, hogy nő vagyok, és élvezem is, ami nem egyenlő azzal, hogy mindig úgy rohangálok, mintha az esküvőmre toppannék be 2 perc múlva


attól még, mert valaki 3 hónapig nem jut el a fodrászhoz, nem jelenti, hogy például zsíros, ápolatlan vagy nem jó formájú, fazonú hajjal rohangál, de ha valakinek például 3 hónapos lenövés látszik a rőzséjén, az gáz. ha nem tudja megoldani, vegyen hajfestéket és fesse be magának otthon :)

481. 4c1a787e8f (válaszként erre: 480. - Kriszta773)
2015. márc. 22. 18:35

Netán ezer más fontosabb dolga is van, számára nem ez a mérvadó..

Nem egy büdös, koszos professzor (nőm) volt az egyetemen, aki remekül érezte magát a bőrében.. Egyszerűen nem ez érdekelte..


De egy betegség, szakítás, egyéb nehézség is okozhat időlegesen ilyet.


Harmadrészt a legtöbben nem is tudják, hogy hogyan lehetne a maximumot kihozni, lehet azt hiszik, hogy az a maximum.


Sokadrészt meg rohadtul függ pénztől és szabadidőtől..


Én három hónapja nem jutok le a fodrászhoz hajat festtetni. Szó szerint nem volt azóta olyan időm, amikor vigyázni tudtak volna az összes gyerekre. Előzőleg az volt beteg, aki vigyázott volna, az utóbbi négy hétben meg mi voltunk, kórházas szinten betegek.. Jelenleg is mind a két nagymama lázas.

480. kriszta773 (válaszként erre: 475. - Csipkerózsika)
2015. márc. 22. 18:30
elég sok olyan nőcit látok az utcán, akinél kizártnak tartom, hogy önmagának tetszene vagy megfelelne. legfeljebb azt tudnám elhinni, hogy nagy ívben tesz arra, hogy hogyan néz ki.
2015. márc. 22. 18:26
Mert pont nem érdekel mások véleménye.
478. unom (válaszként erre: 475. - Csipkerózsika)
2015. márc. 22. 17:40

Az emberek 90%-ának a véleménye nem érdekel :)

Jó lenne, ha mindenki így gondolná.

477. 388b941089 (válaszként erre: 476. - Csipkerózsika)
2015. márc. 22. 17:36
Ne legyen slampos.
2015. márc. 22. 17:31
Felvetődik az a kérdés is, hogy a maximum az mit takar? Sminket, divatot, műkörmöket, plasztikát, mégis mit? Meddig kell elmenni?
475. Csipkerózsika (válaszként erre: 474. - Unom)
2015. márc. 22. 17:29

Mért, talán meg kellene kérdezni mindenkit az utcán, hogy tetszünk-e neki és a válaszok alapján változtatni a külsőnkön?

Aki másoknak akar megfelelni az felületes...

474. unom (válaszként erre: 473. - Csipkerózsika)
2015. márc. 22. 17:25
Pontosabban? mindenkinek úgy kell kinéznie, ahogy az az illetőnek tetszik. Kicsit nagyképű hozzáállás :)
2015. márc. 22. 17:23

Az, hogy ki hogy néz ki, mindenkinek magánügye, senkinek semmi köze hozzá. Maximum, akinek nem tetszik, az nem nézegeti.

Inkább az az önzés, ha valaki azt gondolja, hogy mindenkinek maximálisan jól kell kinéznie, mert neki az tetszik...

472. 388b941089 (válaszként erre: 469. - Csipkerózsika)
2015. márc. 22. 17:05
Sztem igaza van.
471. globus
2015. márc. 22. 16:38
Nem mindegy neked, ki hogyan néz ki? Pffff...
2015. márc. 22. 16:36
mert nem hisznek magukban, rossz napjuk van, vayg depressziósok. valami nagy gondjuk van.
469. Csipkerózsika (válaszként erre: 468. - D41005143d)
2015. márc. 22. 16:32
Önzők??? Pfffffff. :) Fogalomzavarban vagy.
2015. márc. 22. 01:24
mert azt hiszik ok igy szepek.erdektelenek,nem torodomoek.onzok igy is hivhatnank oket.
2015. márc. 22. 01:10
Mert vannak, akiknek nagyobb problémáik is vannak ennél. Meg olyanok is, akik nem akarnak tetszeni másoknak.
466. zinike
2015. márc. 21. 23:21
Néha a kevesebb több tartja a mondás...több nő ismerősöm ezt vallja...
465. unom (válaszként erre: 463. - Grizus)
2015. márc. 8. 08:24

Nekem meg épp a barna szem :)

Nem kell leadni, de görcsösen ragaszkodni sem érdemes, sokmindent hozhat az élet.

2015. márc. 8. 08:20
ki tudja?ezt cask ok tudhatjak.
463. grizus (válaszként erre: 462. - Unom)
2015. márc. 7. 23:43
Világos szemek, mosoly... nekem vannak ilyen dolgaim és nem tudom, miért adjak le ezekből. Mondjuk a lényeg a szikra, meg hogy jó ember legyen és legyen humora.
462. unom (válaszként erre: 461. - Grizus)
2015. márc. 7. 23:38

Külsőre nekem is a vékony, magas, barna :)

De ez kevés, sokat számít az intelligencia, értékrend, érdeklődés is.

461. grizus (válaszként erre: 460. - Unom)
2015. márc. 7. 23:37
Persze, hogy fontos. Van, akinek hajszínre vagy alkatra nincs esete, de annak is van valami, ami megfogja. Ha azt mondom, a vékony barnák jönnek be, ez elég általános, hisz ez alapján még a legtöbbje nem tetszik.
460. unom (válaszként erre: 459. - Grizus)
2015. márc. 7. 23:26

Mindenkinek fontos a külső, aki ezt tagadja álszent :)

Nekem a magas pasik jönnek be, ez van :)

A párom kimondottan vékony, és tudom, hogy jobban tetszettem neki súlyosabban, de szerencsére nem csak ez számít. Én jobban érzem magam vékonyabban, és ez neki is jó :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook