Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem érdekli a macskámat az, ha beteg vagyok? fórum

Miért nem érdekli a macskámat az, ha beteg vagyok? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 12. 01:09

9 hónapos macska az már nem kölyök, hanem ivarérett. Ha nem ivartalan, akkor bizony itt az ideje a huncutkodasnak, nem csak átvitt értelemben élvezi q tavaszt. Amúgy meg a vadaszoszton... Több cicám volt már, egy sem bírt csak bentlenni, kell nekik a vadászat, amelyik nem mehet ki, az rombolni, rongalni kezd, terrorizalja a többi háziállatot, támadja az embert.

Ha boldog és kiegyensúlyozott a cica, nagyon is figyel és érzi ha beteg az ember. A nőstények még inkább. Én nemrég estem túl egy műtéten, nagyon nehezen tudtam megszoktatni a cicám, h ne masszon fel a hasamra, állandóan a sebre akart volna feküdni. Korábban ritkán mászott fel rám. Műtét előtt már többször, erezte h ott van gond

2023. márc. 8. 16:08

Minden nap kiköveteli amit megszokott, ami szerinte jár neki. Napi 1-1,5 óra séta,( mert benti macska ) , ma a szakadó esőben nagyon élvezte, rögtön megyünk újra, kaja, amit szeret - mert válogat - játék, ezzel, szerencsére a fiamat sújtja, tiszta alom, tiszta ágy, ha nem alszik, akkor testközelségünkben ügyködik.

Ez nem panasz volt, nagyon szeretjük.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Alnisa)
2023. márc. 8. 15:59
Kap enni/inni, almot takarítok napi 2x-3x, csak nem játszok vele annyit. Sőt ma egy kicsit jobban voltam és kapott jutalomfalatot. De értem mit akarsz mondani :D
19. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 14:00
A kutya megérzi, mert elsősorban az emberhez kötődik. A macska kevésbé. Különösen, ha még kölyök, csak a saját igényei fontosak neki. :))
18. R.Eszter (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. márc. 8. 13:32
Remélem, a gyógyszertárba is leszalad, ha szépen megkéred.
17. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 12:56

Az én Ragdollom is ezt csinálja. Ilyen, fogadd el.

Az enyémben ilyenkor megsokszorozódik a vadászösztön és ugye a leggyengébb állat a legkönnyebb préda.


A másik kettő macska tényleg bújósabb, alapból de ha nagyon bújnak a beteghez esélyes hogy azért mert láza van, és imádják a meleget.

16. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 12:45

Az 5 éves fiamat sem érdekli. Agonizálhatok a migréntől két róka között, akkor is követeli, hogy vele játszak és ebédet főzzek. Büdös kölke! 🥰

Felháborító, hogy egy 9 hós cicusba sem szorult több empátia!

15. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 10:56
Kölyök még, majd ha idősebb lesz oda bújik, amikor érzi, hogy gond van. Ő most tini, csak azt érzékeli, hogy nem foglalkozol vele, nem adsz enni és dühöng, pont mint az emberi tinik.
14. Alnisa (válaszként erre: 3. - Jozsi.38)
2023. márc. 8. 10:55
Mondjuk ez nem így van.
13. levarosbukta (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. márc. 8. 09:56
ÁÁÁ a kutya se jobb! Magasról tesz arra ha sz@rul vagyok! :)
12. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 09:19
Legalább nem foglalkozhatsz a betegséggel,,nem tudsz arra figyelni.Lehet hogy a sicc😼 ezzel a módszerrel dolgozik.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2023. márc. 8. 09:13
Sajnos nem ért a szép szóból. :D
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - L.luiselotte)
2023. márc. 8. 09:12
Enyém sem szereti ha fekszem (betegség nélkül se) :)
2023. márc. 8. 08:55

Ezen én is ki vagyok akadva. A macskámat 2017 óta a tenyeremből etetem, csak úgy eszik, mert akkor megharapta egy kutya, és beteg volt, azóta nem hajlandó saját magá-tól enni, csak a kezemből kis falatokat. min 20 perc egy etetés.. Ritkán vagyok beteg, de akkor ugyanúgy ugrál rajtam, kergetni akar, hajamat húzza, mint máskor. Szerintem irritálja hogy fekszem,.


Ne várj tőle együttérzést, jobbulást !!!!

2023. márc. 8. 08:35

Mert egy kamasz macska. :) Még élsz, és lehet fel akar rázni kicsit. Egyébként is te vagy a szolgája. :DD

Legközelebb kutyust fogadj örökbe. :)

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

7. 3272f5ad6f (válaszként erre: 4. - 3272f5ad6f)
2023. márc. 8. 08:34
Volt egy macskám, ő a hajamat tépte, amikor sírtam. 😄 Először nem értettem, mi van.
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 08:26

Jobbulást:)


Én beszélnék vele.

5. 3272f5ad6f (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. márc. 8. 08:09
🤣
4. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 08:09
Van, amelyik bújós, és van, amelyik nem. Haraphatnak, karmolhatnak. Nem tudják, mi van veled, csak azt látják, hogy más vagy, mint eddig. Ha mondjuk sírsz, vagy szokatlan hangokat adsz ki...
2023. márc. 8. 08:08
Mert egy macska? Mint minden jószág, nem érdekli hogy hogy érzed magad, ő játszani akar. Csukd ki a szobából, ha pihenni akarsz
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 08:00

Istenem...

Az én macskám meleg teát hoz nekem ha beteg vagyok. És borogatást is, ha lázam van.

2023. márc. 8. 07:40
Influenzás vagyok, kb haldoklom, és egyszerűen nem érdekli. Nagyon durva velem. 9 hónapos kölyök még és értem hogy unatkozik, de ilyenkor nem tudok vele játszani. Mindenhol azt olvasom, hogy ha beteg a gazdi akkor mennyire bújós lesz a cica/kutya, mert megérzi, hogy rosszul vagy. Egyébként ugyanígy viselkedik amikor megjön és fetrengek a fájdalomtól az ágyban. Rám ugrik, akár a hasamra is, harapdál, tiszta őrült lesz. Szeretem őt, de nem teljesen értem ezt a viselkedést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook