Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért mutat ki a terhességi teszt hamis pozitív eredményt? fórum

Miért mutat ki a terhességi teszt hamis pozitív eredményt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. máj. 29. 14:08

Én még örökbe is fogadnám azt a babát,akit te ennyire nem akarsz megszülni!

6 éve vágyunk babára,nem bírom az ilyet olvasni.... Mindent megtennék egy babáért!!

50. mimo (válaszként erre: 49. - Mongi)
2007. máj. 13. 21:52

Igen, akkor is, bár a méret dominánsan számit.12. hétig még engedélyezett az abortusz, bár minél kisebb egy terhesség annál kevesebb a veszélye, a szövődménye, mint egy nagyobb terhességnek(((((.


Én szivesen megszülném azt a babát amit te nem kivánsz, mert én évek óta küzdök.Szerintem gondold meg, 41 éves vagy, már ezután a fiatalság elmulása után az örömöd a gyermekedbe lenne.))))))))

49. mongi (válaszként erre: 48. - Mimo)
2007. máj. 13. 21:33
Igen,de attól,hogy így számolják,a baba ténylegesen nem annyi hetes.Ennek a fajta számolásnak inkább a végén,a szülés időpontjánál van jelentősége.Már csak azt nem tudom,hogy ha el akarja valaki vetetni,akkor is így számolják?
48. mimo (válaszként erre: 47. - Zoepit)
2007. máj. 13. 21:28
Terhességet az utolsó menstuáció első napjától számolják.Ez a protokoll.Nem is akarsz egyáltalán gyereket????
47. zoepit
2007. máj. 13. 21:18

Nem értem,miért számit "4 hetes terhességnek"a 2 hetes?...Ha én ápr.7-én voltam együtt a párommal és esetleg terhes lettem,az most akkor hány hetesnek számitana?

Megtartani nem akarom,elmúltam 41 és sosem akartam gyereket.

Holnap megyek ultrahangra és kissé parázok hogy késő...

Az összes teszt negativ de már a 2.menzeszem nem jött meg...(szünetet tartottam Meliane-val,ápr.7-én szexeltem)

46. mimo (válaszként erre: 45. - Kate84)
2007. máj. 12. 18:00
Kate!!na mi lett a teszt eredménye???gondoltam ám rád.!!!!!irjjjjjjjjjjj!!!
45. kate84
2007. máj. 10. 23:44
Köszönöm a bíztatást! Hát holnapután (szombaton) reggel kiderül minden. Majd a teszt eredményét mindenképpen megírom. Hát mi februárban ismerkedtünk meg, szóval nem mondhatnám, hogy nagyon ismerem, így azt sem tudom, hogy hogyan reagálna egy ilyen hírre. És köszi mégegyszer!
44. mimo (válaszként erre: 42. - Kate84)
2007. máj. 10. 23:23
Hát te tudod mióta vagy eggyütt a pároddal, mennyire ismered, hogy hogy reagál mindenképp azon is mulik hogy mennyi idős, stb.De ha szexel valaki ez mindig benne van a pakliba.Mondd el neki hogy késik, és a teszt eredményét mindenképpen ird meg nekünk.Szoritunk, hátha nem vagy az.Stressz, meg sok más dolog is megzavarhatja.Pl. hogy a gyógyszert abbahagytad, ilyenkor természetes hogy sokáig nincs vérzés.reméljük csak ez okozott egy kisebb hormonzavart, és nincs pocaklakód.Szoritunk!!!!
43. mongi (válaszként erre: 42. - Kate84)
2007. máj. 10. 23:15
Nem egyszerű a helyzeted!Kitartás holnaputánig.
42. kate84
2007. máj. 10. 23:05
Nem, még soha nem késett ennyit. Hát akkor holnap veszek egy tesztet, és holnapután reggel megcsinálom. Kíváncsi vagyok. Igazából nem is tudom, hogy jó vagy rossz hír. Ez attól függ, hogy a fiú mit fog szólni hozzá. Nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon izgulok!!! Csak azt nem tudom, hogy akkor mit tudok csinálni, ha esetleg pozitív, és a fiú esetleg nem akarja vállalni. Mert abortuszt nem igazán szeretnék.
41. mimo (válaszként erre: 40. - Mongi)
2007. máj. 10. 22:54
Igen, igy született az én kis édes keresztlányom is.DDDDDDDD
40. mongi
2007. máj. 10. 22:43

Szerintem minél előbb vegyél egy tesztet.Főleg akkor,ha nem késett még soha ennyit a menzeszed.

Számtalan példát tudnék neked sorolni akik hasonló módon lettek terhesek,úgyhogy ,igen,lehetsz terhes!(Nemtudom ez neked most jó vagy inkább rossz hír?)

39. mimo (válaszként erre: 38. - Kate84)
2007. máj. 10. 22:41
sajnos a vágycseppek is tartalmazhatnak életképes spermiumokat, és ha szerencsés vagy akkor igen van esélyed a terhességre.Ezek a cicifájás, a gyakori vizelés inger, stb koraterhességi tünetek.2 héttel az aktus után már 4 hetes terhességet számolnak.Vegyél egy tesztet, és ott minden kiderül!!!!!ha negativ akkor pedig keress fel egy nőgyógyászt!!!
38. kate84
2007. máj. 10. 22:20
Sziasztok! Eleggé tanácstalan vagyok. Ket hete voltam a "baratommal", es mult het vegen kellett volna megjönnie, de ez elmaradt. A gyógyszerben éppen szünetet tartottam, óvszerrel védekeztünk, de ő csak akkor használta, közvetlen mielőtt "elment". Így is lehetek terhes? Érdemes lenne vennem egy tesztet? Mert igazából vannak jelek a menzesz elmaradása mellett, mint pl: gyakori vizelési inger, alhasi fajdalom. Ilyen korán (két hét után) mar lehetséges ez? Vagy csak beképzelem?
37. 7130b15964 (válaszként erre: 35. - Zoepit)
2007. máj. 8. 21:24
Az már 4 héttel utána is látszik, mármint a petezsák.
36. ec63a7fc29 (válaszként erre: 34. - Zoepit)
2007. máj. 8. 19:57
Én elmennék a dokihoz. 5 hét már látható az UH-on.
35. zoepit
2007. máj. 8. 19:52
Akartam mondani:most léptem az 5.hétbe a sex után.
34. zoepit (válaszként erre: 33. - Ec63a7fc29)
2007. máj. 8. 19:51

Nem voltam dokinál még.UH -hoz még korai,nem?Az összes teszt negativ volt.Most egyébként ma reggel óta nincsenek tünetek de menzesz sehol.

Most léptem az .hétbe a sex után,csinálok mégegy tesztet,csak nem tom mikor lenne jó-várjak még...?

33. ec63a7fc29 (válaszként erre: 32. - Zoepit)
2007. máj. 7. 05:45
Mi lett az eredmény? UH-on megnéztek?
32. zoepit
2007. máj. 6. 23:55

...mármint,a gumi maradt bennem,de a párom akkor még nem "ment el"-és visszahúzta.De csak félig-meddig ...

Minden esetre nagyon émelygek és a melleim egyfolytában fájnak.Már 1 hónapja voltunk együtt,s a teszt tegnap is egyértelműen NEGATIV.Ez már a 4.Az elsőt a 12.napon a szex után csináltam.Gábrielt meg Lily tesztet.

31. zoepit
2007. máj. 6. 23:50

Múlt hó 7.-én volt szexuális kapcsolatom....gumival védekeztünk ,"közben"bennem maradt,.,igaz,akkor még nem "történt"swemmi,tehát az ondó nem jutott belém.Melianét szedtem de februárban abbahagytam.A menzeszem elmaradt....

Mostmár jó ideje émelygek,a melleim fájnak,feszülnek.Már 4 tesztet csináltam de mind negativ volt....41 vagyok,mindenki azt mondja csak a gyógyszer elhagyása okozza a hormonális tüneteket.Lehetséges ez?

2007. máj. 4. 07:52

NEKEM EGYSZER, ÚGY 15 ÉVE NEGATÍVOT MUTATOTT.


Fontos volt, mert kullancs elleni oltásra voltam beajánlva, az első kettőre. Nyugodtan mentem a szurikra. Aztán amikor néhány hét múlva közölték, hogy hány hetes terhes vagyok, lázasan kezdtem visszafelé számolgatni. (14 éves a lányom)


Mindenkinek sok sikert!

29. mimo (válaszként erre: 26. - Skylis)
2007. máj. 3. 21:58
Szia .Gratulálok!!!érdekelne engem ez a Ph dolog, nekem azt mondták tul savas a Ph-m.Arra mit ajánlanál?????
28. Fish (válaszként erre: 26. - Skylis)
2007. máj. 3. 19:56
szia ismeretlenul is gratulalok!!
27. mongi (válaszként erre: 26. - Skylis)
2007. máj. 3. 13:54
Szia!GRATULÁLOK!
26. Skylis (válaszként erre: 25. - Skylis)
2007. máj. 3. 07:44

Nos, terhes vagyok! Vagy inkább van egy kis fekete pöttyöm, amiből egyszer majd teljes jogú magzat lessz.

Hogy miért volt ilyen a tesztem? Sok fülvakargatás után valami olyasmit mormogott a dokim, hogy miattam. :) Sokkal lúgosabb a pH mint egy átlag nőnek. -Ezért sok zöltséget, gyümölcsöt kell ennem, és ezt már tudom kamaszkorom óta, semmi meglepetés nem volt ebben.- Szóval lehet hogy ezért mutat hamis eredményt a teszt!

Mire oda nem kell figyelni?!

:D

25. Skylis (válaszként erre: 24. - Mongi)
2007. ápr. 27. 09:47

Véleményt (tapasztalatot) kérdeztem, és köszönöm.

Csak az a baj hogy a tesztelés között 5 nap telt el és nem egy hanem 2 halvány csíkocskám van. (kérdeztem a gyógyszertárban, de nem értették miért lehet ez)

Szerdán megyek dokihoz, ha mond valami értelmeset megírom.

24. mongi (válaszként erre: 23. - Skylis)
2007. ápr. 26. 14:22

Szia!

Szerintem terhes vagy!

Sok helyen olvastam,hogy a terhességi teszt csak később mutat poz.eredményt.Mondjuk nálam úgy volt,hogy a menstruáciom mikor egy napot késett,csináltam tesztet,de annyira halvány csík jelent meg,hogy még a párom is azt mondta rá,hogy csak odaképzelem,ezért ki is dobtam,s mentünk bulizni.Rá 2 napra megint csináltam tesztet,de az már egyértelműen pozitív volt.Én is nagyon fáradékony meg ideges voltam abban az időben-bár ezzel vigyázni kell,mert tényleg könnyen beképzelhet ilyeneket magának az ember.

Szerintem ne kezdj most új munkahelyen,de ezzel nem befolyásolni akarlak,csak ez a véleményem,én ezt tenném.

23. Skylis
2007. ápr. 26. 10:11

Sziasztok!

Nem tud a következőkre valamit mondani, tiszta ideg vagyok :): nos a mensim késik, több mint egy hete, két tesztet csináltam, mindkettő negatív, mostanában sokat idegeskedtem, és nagyon szeretnék babát. Ami érdekes: két különböző gyártótól való tesztel néztem, és a control csík szép erősen kijött, aztán a controltól lefele, halvány bíbor felhőbe búrkolózott az egész, nem fehéredett ki, és két (összesen 3! a controllal együtt) nagyon halvány csík ládszódik rajta! Persze az sztk-án is, az új rendszer miatt 2 hét múlva juthatnék be orvoshoz... De fáradékony vagyok, nő a mellem, sokat járok wc-re, szomjanhalok, apró görcsök... lehet hogy pszhiésen vagyok kikészülve, de miért ilyen a teszt?

A vicces, hogy holnapig döntenem kell munkaváltásról, de az új helyre nem vennének fel terhesen. - HA baba van, marad mindenképpen! :D

22. verdesm (válaszként erre: 21. - Mimo)
2007. ápr. 16. 23:33
köszike.nekem mar ez a harmadik insem,es ilyen furin meg nem ereztem magam,es nem is vereztem.figyelmeztettek ugyan,hogy lesz enyhe verezgetes,de nem egy hetre ra,mivel felfogtak a mehszajat,vagy mi.tehat ez mar nem az arra vonatkozo verzes.nagyon remenykedem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook