Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől mutathatnak a terhességi tesztek különféle eredményt? fórum

Mitől mutathatnak a terhességi tesztek különféle eredményt? (tudásbázis kérdés)


15. Alnisa (válaszként erre: 12. - Deiss)
2023. jan. 10. 08:04
Pcos cisztáktól nem lesz pozi teszt. Az egy másik fajta ciszta.
14. Alnisa (válaszként erre: 1. - Elizabett Kiss)
2023. jan. 10. 07:26

Esetleg ciszta is lehet, az is csinál pozi tesztet!

Egyébként meg ha előző mensi elött pár nappal voltatok együtt, akkor 100%, hogy nem vagy terhes!

A méhed a cisztától is fájhat (tapasztalat), illetve gyulladástól. Érdemes lenne bemenned egy vizsgálatra. Megmondod, hogy nagyon fája méhed, csinálnak ultrahangot, vérvételt és kiderül mi a gond. Persze mondhatod, hogy akár terhes is lehetsz. Nem baj, ha csinálnak terhességi tesztet is.

13. Alnisa (válaszként erre: 12. - Deiss)
2023. jan. 10. 07:22
PCO-tól nem lesz pozi teszt!
12. Deiss (válaszként erre: 10. - Elizabett Kiss)
2023. jan. 9. 22:50
Nincs véletlenül PCO-d?Ez okozhat rendszertelen ciklust és ha cisztás a petefészek,akár fals pozitív tesztet is.Pont a minap olvastam,mert hasonlóképp vagyok mint te.Mindenesetre várd meg,hátha meg fog jönni.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Elizabett Kiss)
2023. jan. 9. 20:56
Előfordul fals nagyon halvány pozitív főleg ha jóval előbb tesztel valaki. De az is lehet hogy ha sikerült is mèg nagyon kevés a Hcg és a koncentràltsága a vizeletnek eltérő lehet. Pár nap múlva kiderül.
10. Elizabett Kiss (válaszként erre: 9. - SsueB)
2023. jan. 9. 19:08

Most kellene majd megjönnie újra, 15.e felé!

Nemtudom akkor miert jelzett 2 halvany pozit, es 3 negativat...

Szerintem kamu pozit nem mutat

9. ssueB (válaszként erre: 3. - Elizabett Kiss)
2023. jan. 9. 18:41

Vagyis akkor tulajdonképpen december közepe óta nem voltatok együtt, így esélytelen lenne a baba?

Ha utána meg is jött, meg eltelt még egy hónap, én kizártnak tartanám, hogy ez baba.

8. Elizabett Kiss (válaszként erre: 7. - Elizabett Kiss)
2023. jan. 9. 17:44
Livsane terhességi teszt.
7. Elizabett Kiss (válaszként erre: 4. - Panna07)
2023. jan. 9. 17:37

Igen a pozitiv a gabriel kazettás volt

A negativ, pisibe mártós.

6. Elizabett Kiss (válaszként erre: 5. - Liliom10)
2023. jan. 9. 17:36

Tudjuk basszus,hogy elkell menni!

Orvos aztmondta, akkor keressem ha kimaradt a menstruacióm addig ne!

Csak feltettem itt egy kérdést, mert picit idegesit a helyzet. Ennyi az egész 😅

5. liliom10 (válaszként erre: 3. - Elizabett Kiss)
2023. jan. 9. 17:26
Menj el az orvoshoz ! Meg kell vizsgálnia ! A dokik ne telefonon gyógyítsanak már ! Hová jutottunk ??? :(
4. Panna07 (válaszként erre: 1. - Elizabett Kiss)
2023. jan. 9. 17:24
Szia! Szerintem akkor lehet az egyik teszt negatív és a másik pozitív, ha különböző márkájúak, mert valamelyik 10 HCG-t már kimutat, valamelyik meg csak 25-től.
3. Elizabett Kiss (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2023. jan. 9. 16:58

25 éves vagyok, és van már egy kislányom is. Tudom hogy menstruació kimaradása után szabadna tesztelni, hivtam a nőgyógyászomat ő sem értette,hogy miert teszteltem. De azt se érti,hogy lehet pozi.

Egyébként azért teszteltem mert az aktusom már nem most történt, hanem december közepén, a menszesem előtt pár nappal. 15-16 kornyeken.

És nem érzem jól magam amint írtam, azert teszteltem.

2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Elizabett Kiss)
2023. jan. 9. 16:50

Miért tesztelsz menstruáció előtt 5 nappal ? Nem értem...

Mennyi idős vagy ? Nem pontosan, csak melyik korosztály ?

Ha semmi egyéb bajod nincs, nem fáztál fel ( bár a mellfeszülés attól nem lenne), menj nőgyógyászhoz ! De ha felfáztál, akkor is !

2023. jan. 9. 16:35

Sziasztok

Olyan furán éreztem magam, jelenleg menstruació elött 5 nappal vagyok, 1 napja teszteltem 3 negatív tesztet és 2 halvány pozitivat. Nem tudom mit jelenthet ez, ti tapasztaltatok már ilyet?

Eloszor 2 negativ, utána pozitiv, megint negativ, és megint pozi.

Elég érdekes, én meg ilyet sosem tapasztaltam. Egyébként nem érzem jól magam, nagyon fáj a méhemnél, es a melleim is feszülnek.

Köszönöm ha valaki válaszol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook