Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért mutat ki a terhességi teszt hamis pozitív eredményt? fórum

Miért mutat ki a terhességi teszt hamis pozitív eredményt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
21. mimo (válaszként erre: 20. - Verdesm)
2007. ápr. 16. 22:19

Szió!!!Én voltam 4-szer insemináción, és nekem nem volt vérzés.Előfordulhat hogy alacsony a progreszteronszinted, ez okozza a vérzést.Ilyenkor irnak vagy kupot, vagy tablettát.Duphaston, vagy utrogestan.te nem kaptál??Én anno az insem napjától adagoltam, addig mig meg nem jött a vérzésem(((((.

Szoritok hátha sikerült.DDDDDDDDDDDD

2007. ápr. 16. 21:33
sziasztok.egy hettel vagyok inseminacio utan.azota minimalisan görcsölök,ma enyhen vereztem.most van folyamatban a beagyazodas.az orvosom azt mondja ez beagyazodas alatti verzes.akkor most ez mit jelent?kerem irjon akinek van szemelyes tapasztalata,vagy tud valamit ezzel kapcsolatban,ugyanis nagyon izgatott vagyok.köszi elore is.mariann
19. mongi
2007. ápr. 2. 15:07

Hát....Megint megjött,bár most legalább késett kicsit.

Csináltam tesztet a késés első napján,neg. lett,s azt hittem rossz a teszt,de nem.

Azt hiszem tesztmániás lettem:-)

2007. márc. 30. 22:35
Fish, Mimo köszönöm a megnyugtató választ! :DDDD még nem sikerült elcsípnem azóta a dokit, de rajta vagyok!
17. Fish (válaszként erre: 15. - Mongi)
2007. márc. 27. 00:35

sztem is koran teszteltel, ne aggodj van remeny:) 14 nap kell ahhoz hogy felerjen a megterm petesejt altalaban a mehbe es beagyazodjon

a legtobb teszt menstruacio utan 3-10 nappal mutat eredmenyt..

prolab, gabriel, qupido a legerzekenyebbek, de ezek sem mutatnanak meg most semmit neked, ugyhogy kitartast!

16. mimo (válaszként erre: 15. - Mongi)
2007. márc. 26. 16:28

nagyon korán teszteltél, javaslom ha nem jön meg a mensid akkor 2 napos késéssel ismételd meg, a nagyon érzékeny tesztek kimutatják a mensi előtt 1-2 nappal, de a reggeli vizelet a legfontosabb.Ez mind attól függ mikor volt a beágyazódás.beágyazódás után 2 naponta duplázódik a HCG mennyisége, sztem 30. napon tesztelj ha nem jön meg.

ja és adig mindig van remény, amig nem vérzel.DDDDDDD

15. mongi
2007. márc. 26. 14:41

Sziasztok!

Még uj vagyok.

Szerintetek a tesztet érdemes nézni,még a menstruácio elött?Én tökre ugy éreztem,hogy most terhes vagyok,de tegnap csináltam egy tesztet,ami negativ lett-bár majd csak 30.-a körül kell,hogy megjöjjön.Van még remény?

14. Fish (válaszként erre: 12. - Green Sprite)
2007. márc. 14. 21:45
a hormonoktol gorcsol, a magzat amikor beagyazodik kiepiti a verkort az anyaieval a 12.hetig, es az anya szervezete progeszteront kezd el termelni (sargatest hormon) ami helyettesiti a mehlepeny szerepet a 12.hetig, a noi hormonok es progeszteron is el kezd novekedni, jellemzo a haspuffadas is, szelgorcs is:)masreszt meg a hajfajas, nekem annyira fajt hogy ejjel jarkaltam a szobaban egy hetig, ewz a 6.het korul mar jobb lesz, akkor most lehetsz 5 hetes:) gratula!!!!
13. mimo (válaszként erre: 12. - Green Sprite)
2007. márc. 14. 18:04
Szió!!!Azért görcsöl a hasad mert nő a méhed, készül arra a 9 hónapra ami most következik.Az enyhe görcsök nem veszélyesek, szedd nyugodtan a Magne B6-ot.Gratulálok amugy nagyon, és a fokozott vérbőség okozza a görcsöket.
2007. márc. 14. 17:24
Sziasztok. Nekem hónapok óta mindig negatív, de tegnap végre pozitív lett. Elmentem ma dokihoz és azt mondta még semmi nem látszik, de ha a teszt pozitív lett, akkor terhes vagyok, mindenesetre menjek vissza két hét múlva, és újra megnéz...most izgulhatok két hétig...szerintem jövő héten azért veszek mégegy tesztet, és ha az is pozitív akkor megnyugszom. Viszont van egy problémám...folyton enyhén görcsöl a hasam...az miért van? a doki nem mondott rá semmit csak azt hogy szedjek magneB6-ot...
2007. márc. 8. 16:20
Hát nekem fordítva volt! Negatívat mutatott 3alkalommal is 3 különböző fajta teszt, és mint az orvosnál kiderül, terhes vok... Uh ne higgyetek ennek a 99%-os feliratnak, meg hogy már nagyon hamar kimutatja. Én helyesen végeztem el mind a 3at és még 46napra se mutatta ki a valós eredményt... Uh akinek ilyen problémája van, az menjen orvoshoz, ne tesztezzen!
10. Fish (válaszként erre: 9. - Mimo)
2007. márc. 6. 00:29
koszi:)
9. mimo (válaszként erre: 8. - Fish)
2007. márc. 5. 18:15
Ezt nagyon szépen leirtad!!!!!
8. Fish
2007. márc. 5. 12:39

vannak olyan gyogyszerek, melyek + an befolyasoljak a teszteket, de ezek eleg ritkak

elofordulhat, hogy megkezdodik a beagyazodas, es megsem marad meg a baba, ezt biokemiai terhessegnek hivjak, normal esetben eszre sem veszi az ember,m mert akkor meg nincsenek tunetek, esetleg erosebb menstruacios gorcs, es fajdalom kiseri

nekem ket + tesztem volt es a hcgm csak 5 volt, ami majdnem nulla

7. mimo
2007. febr. 13. 16:13
Én nem hiszek abban hogy a szervezet magától tud termelni HCG-t.Ez szerintem csak kitalácio.Tüneteket tudunk produkálni, émelygés, szédülés, álmosság, stb, de ez egy laborérték, ilyet nem lehet csak ugy BEKÉPZELNI!!!!!!!!
2007. febr. 13. 15:37

Lehet, hogy a szervezeted termelt hcg-t, mert annyira szeretnél babát:).

Vagy lehet, hogy valamiért a nagyon korán elment...

[link]

2007. febr. 13. 14:34

Nem tudom hogy miért mutat ki pozitív eredményt a teszt,de én is éppen most a napokban jártam így.Persze az orvosnál kiderült hogy nem is vagyok terhes!!!

Sajnos!!!!!!!!!!!!!

4. mimo
2007. febr. 13. 14:11

nekem éveken át mindig negativ volt, majd most decemberbe határozottan pozitiv volt, de az orvos azt mondta nem vagyok terhes.Szerintük annyira érzékenyek ezek a tesztek hogy egy kis minimális HCg is poztitivitást varázsol.nekem meg szeptemberbe volt egy 20 hetes vetélésem, lehet ebből maradt hátra pici terheshormon a vérembe.

Meg van gyárilag hibás szerkezet is((((((.

2007. febr. 13. 14:09
Inkább a fordított helyzetről lehet olvasni többet, hogy negatívot jelez, pedig valaki terhes. Valamelyik másik csapatban olvastam, hogy az elhalt terhesség maradványait is mutatja, hiszen a hormon lassan távozik a szervezetből. De pszichésen lehet-e hormont termelni? Bár az álterhesség is alapulhat ezen az elven.
2007. febr. 13. 14:05
Jó kérdés, nekem 4 éve háromnapon át mást mutatott a teszt, pedig a kórházban csinálták. Lehet, rá okokat találni, de talán a legjelemmzőbb, a pszichés, ok, főleg ha valaki már nagyon szeretne babát. Vagy nem szeretne.
2007. febr. 13. 11:28
Miert mutat ki a terhessegi teszt hamis pozitiv eredményt
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook