Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lájkol? fórum

Miért lájkol? (beszélgetős fórum)

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Oneday)
2023. máj. 2. 10:00
A barátnőjének nem szólhat, mert a sztorimat lájkolja, és azt a barátnő nem látja.
21. Oneday
2023. ápr. 26. 21:17
Valóban, azt csak ő tudja, hogy mit miért csinál... Igazából bármi lehet. Azt írod, hogy mostanában kezdte a likeolgatást. Lehet, hogy ő mostanra tart ott, hogy mindenhogy lezárta magában a ti dolgokat, elengedte, és "mer" likeolni, mert nem tulajdonít már az egésznek semmi jelentőséget és azt gondolja, hogy te sem fogsz. De az is lehet, hogy valami miatt most előtérbe kerültél nála, és ez a jele. Sőt megeshet az is, hogy a barátnőjével nem mennek jól a dolgok, és az, hogy likeolja a dolgaidat, a saját barátnőjének szól.. Azt csak ő tudja, miért teszi, a választ csak ő tudja megmondani. Viszont téged valami miatt érdekel ezek szerint. Ha nem akarsz tőle semmit, szerintem ne kattogj a miérteken, engedd el.
20. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 19:33

Kikerültél a birtokból, másé vagy, és bacca a csőrét, hogy jol elvagy. Tenni ellene nem tud, de a lajkokkal befészkeli magát a gondolatidba, felpiszkálja a régi dolgokat benned, hat rád. És ha hat rád, akkor egy picit még az övé vagy, még van hatalma feletted.

Ha esetleg a lájkok miatt megindulsz felé, visszakerültél a birtokba és még ha nem akar semmit, az egojának jól fog esni.


Én a helyedben beállítanám, kik láthatják a posztjaimat, a történeteimet. Ő meg a barátnője nem lenne benne. Nem tiltanám, de ha nincs mit lájolknia, akkor nem tud hatni se.

19. tulipán*** (válaszként erre: 18. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 26. 17:04
egyet értek. EGyelőre nem lehet tudni, hogy van-e jelentőségük a like-oknak de ha akar valamit, akkor biztosan lépni is fog.
2023. ápr. 26. 15:39
Nekem az a tapasztalatom, hogy általában a férfiak nem bonyolítják túl a dolgokat, és nem hívei a leheletfinom utalásoknak. Ennyiből zéró következtetést lehet levonni. Ha valóban sántikál valamiben, hamarosan konkrétabb jelet fog adni.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 068c3c8b2e)
2023. ápr. 26. 15:23
Köszönöm a válaszod! Azért érzem úgy, hogy van valamilyen jelentősége, mert ő egy nagyon megfontolt ember, aki többnyire az eszére hallgat, nagyon ott van fejben, többször is meggondolja, hogy mit miért csinál. És az, hogy úgy lájkolt, hogy a nője ne lássa, úgy érzem jelent valamit. De persze az is lehet, hogy nem. :)
2023. ápr. 26. 15:16

Kedves többi hosszászóló, miért estek neki mindenkinek, aki kérdez valamit? Szétszeditek teljesen az embereket :(


FI, nem tudjuk, miért lájkol, lehet, hogy csak direkt piszkálni akar, mert tudja, hogy a lájkokat látod. Vannak ilyen emberek, akik ezt élvezik, hogy hatalmi kártya van a kezükben, mert látod, téged is elgondolkodtatott, hogy miért nyomogatja a lájkokat, holott valójában nem sok jelentősége van.

2023. ápr. 26. 14:49
Nem tudom, hogy "vágyom"- e rá....mindenkinek jólesnek a like-ok, szerintem. A háttere érdekelne, ha volt már valaki hasonló helyzetben. Én élem tovább a kis életemet, csak egy kicsit megbolygatott bennem valamit, váratlanul ért, majdnem egy év után.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ancsa75)
2023. ápr. 26. 14:46
Engem sem zavar. De nálatok te voltál az, aki szakított, nálunk pedig ő.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bichi)
2023. ápr. 26. 14:41
Igazából nem nézegetem. Egyszer rámentem kíváncsiságból, és akkor láttam/vettem észre, hogy olyan, mintha majmolná a postjaimat, legyen az akár kép, akár szöveg, bármi. Nem zavar, hogy lájkol, én nem lájkolok nála semmit. Az a fura, hogy hozzám hasonló nővel jött össze, és egy hónappal ezelőttig nem lájkolt semmit, most pedig igen. Főleg az érdekes, hogy a sztorimat, ahol a csaj nem látja. Na mindegy. Legyenek boldogok. :)
2023. ápr. 26. 12:54
Én sem tiltottam le az exem, akivel több mint 3 éve szakítottam. Bármit megosztok, képet feltöltök, mindent lájkol azóta is. Én semmit nem lájkolok, amit ő posztol vagy megoszt. Engem különösebben nem zavar, de már a szomszédasszonyom is megjegyezte, mert neki is feltűnt ez a dolog. Én úgy vagyok ezzel, hogy ha valamiért ő ezt fontosnak érzi, akkor lájkoljon. Nekem ebből különösebb problémám nem származik szerencsére.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 12:15

Miért nem tőle kérdezed? Mi tökre nem látunk bele a random lájkolgató fickó fejébe.


Ha viszont megbeszéltétek hogy nem kommunikáltok, és zavar hogy nem tartja tiszteletben, akkor tényleg ideje letiltani.

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 12:11
Én már ott elvesztettem a fonalat, hogy egyáltalán miért nézegeted az exed csajának az oldalát?
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 11:41
Le tudod tiltani őket. Probléma megoldva.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 11:30
Kérdezd meg a pasit, hogy miért lájkolgat!
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2023. ápr. 26. 11:13
Kötelező? Ki írta, hogy kötelező? 😮
6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 26. 11:07
Miért lenne kötelező tiltani valakit szakítás után? En sem tiltottam soha senkit. De nem is néztem like-ol vagy nem.
2023. ápr. 26. 11:00
Ha valóban megszüntetted volna a kommunikációt, akkor letiltottad volna Fb-on is, és nem lépett volna fel ez a helyzet. Ezt még mindig megteheted. Hacsak nem arra vágysz, hogy legyen jelentése a "lájkolgatásnak".
2023. ápr. 26. 10:59

Miért szeretnéd tudni, hogy miért teszi?

Ha boldog vagy, akkor miért kell követned, hogy mit csinál? Vagy azért érdekel, mert mozgatja a fantáziádat? Nem léptél túl rajta?

2023. ápr. 26. 10:59

Nem mindegy mièrt??

Akarsz tőle valamit?

Ha nem,akkor hagyd figyelmen kívül. Úgy fogd fel,mintha csak a szomszéd lájkolta volna.

2023. ápr. 26. 10:42
Kicsit kuszán fogalmaztam. Nem a férjemnek lett kapcsolata, hanem az exnek a szakításunk után 3 héttel.
2023. ápr. 26. 10:39
Sziasztok! Tavaly megismerkedtem egy sráccal, akkor még egy fedél alatt éltem a férjemmel, de már szakítottunk. Csak addig laktunk még együtt, amíg albérletet ne talált magának, és a válással kapcsolatos hercehurcát rendeztük. Ezzel az új pasi is tisztában volt, ezt el is fogadta. 3 hónapig voltunk együtt, majd szakított, mondván hogy ez neki így mégsem megy. A férjem következő hónapban költözött. Rá 3 hétre már kapcsolatban volt és van azóta is egy másik nővel. Facebookon ismerősök maradtunk.Pár hónap múlva nekem is lett egy kapcsolatom és azóta is jól megvagyunk. A másik fickó viszont minden sztorimat megnézi. Ha kiteszek egy fotót, a csaja szintén kitesz egy hasonló beálítottságú, vagy hasonló szöveggel ellátott posztot. A pasi az utóbbi időben lájkolta pár képemet és sztorimat. Kommunikáció a szakítással megszűnt köztünk, ez az én döntésem volt. Szerintetek van valami a hirtelen jött lájkolgatások mögött?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook