Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik nekem egy pasi, de teljesen elment a kedvem, mert más típusú lányok képeit lájkolja fórum

Tetszik nekem egy pasi, de teljesen elment a kedvem, mert más típusú lányok képeit lájkolja (beszélgetős fórum)


19. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 14:20

Kislány koromban nekem is tetszett sok előadó, akiknek gyűjtögettem a képeit. Persze, már akkor tisztában voltam vele, hogy a büdös életben nem találkozom majd velük élőben.


Neked ez a szépfiú még csak nem is ismerősöd, nem ismered, csak kutakodsz utána.


Mi lenne, ha már több, közös ismerősötök is van megpróbálnál egy társaságba kerülni vele, hogy megismerd?

18. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 14:17
Hagyd a fenébe. Ne keserítsd meg az életét.
17. e620d9d97b (válaszként erre: 16. - Dad1f54482)
2022. okt. 3. 13:01
Már felnőttek.
16. dad1f54482 (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2022. okt. 3. 11:00
Kíváncsi leszek milyen felnőttek lesznek az ilyenek :)
15. globus (válaszként erre: 13. - Bichi)
2022. okt. 3. 10:57

Olyan könnyen írják, azt hittem, könnyen is lehet észrevenni.

Ahhoz képest, hogy XY nem érdekli, elég alapos búvárkodást csinál utána :))

2022. okt. 3. 10:31

Tulajdonképpen mi a kérdés?

Tetszik neked, de a fb alapján úgy gondolod, hogy nem olyan lányok jönnek be neki, mint amilyen te vagy. Ha valóban elment a kedved, akkor nincs probléma. Majd jön más, aki tetszeni fog.

Ha mégis ragaszkodsz hozzá, hogy megpróbáld, akkor meg ne a virtuális dolgok alapján ítéld meg a helyzetet, hiszen gondolom a kapcsolatot sem virtuálisan szeretnéd. Ha igazi kapcsolatra vágysz, akkor a való életben kell kiderítened, hogy milyen ember, és összeilletek-e.

13. Bichi (válaszként erre: 10. - Globus)
2022. okt. 3. 10:17
Csak ha az összes ismerősének végignézi a képeit. Mármint gondolom csak a szép csajokét... Ha olyan a fotó, hogy bárki láthatja, és hát ha a fórumindító látja, akkor olyan... alatta van, hogy hány like, ha arra kattintasz, felhozza kik voltak. Én mondjuk sajnálnám az időt, hogy a fényképek alatti neveket görgessem, hogy vajon ott van-e a pasi neve a "tetszikek" között. Szerintem ez tök beteg dolog :)
12. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 09:37
Te milyen vagy? És a pasi?
2022. okt. 3. 08:56
Generációs probléma. Így fog elmenni mellettetek az élet. 😵‍💫
10. globus (válaszként erre: 5. - Bichi)
2022. okt. 3. 08:45
Nem is tudom, azt hogyan lehet meglátni, miket nézeget?
2022. okt. 3. 08:43
#asztamindenségitmáneki!
2022. okt. 3. 08:41
Tyűha!
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 00:41
És?
6. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 23:49
Es aki a Play boy magazint nezegeti, az lejjeb nem adja, mint tudjuk.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 23:03
Jól értem,hogy nem is ismeritek még egymást, csak közös ismerőseitek vannak? Te nem az ismerőseit nézted, hanem a like-olásait. Szerintem kicsit előre szaladtál a történetben :D
4. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 22:09
Húha, az étlapot csak megnézheti nem? Én is lájkolom a csajokat akik tetszenek, na és :D Te is lájkold Brad Pittet, azt megnyugszol :D
3. joezai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 22:06

Alapvetően a lájkolás és a valós élet gyakran eltér egymástól. Ez így önmagában is elég fontos. Arról nem is beszélve, hogy a lájkolt képek mennyire valósak. De most induljunk ki abból, hogy azok. Dögös jó csajokat megnézni szerintem nem ördögtől való egy férfi számára. Ha épp nincs mondjuk kapcsolata, akkor a lájkolás éppen semmi a megnézéséhez képest.

Azt sosem tudhatod, hogy milyen alkatú lányt, csajt vagy nőt fog éppen szeretni az illető, ha belebolondul.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 22:05
A like semmit nem jelent 1001 embert ismerek, aki udvariasságból 'lájkol embereket.
2022. okt. 2. 21:53
Szóval csak tetszik nekem. Van több közös ismerősünk. Az egyik lány egy szexi, végzet asszonya típus, ma rakott fel új képet és lájkolta. Aztán megnéztem szúrópróba szerűen a pasi ismerőseit, elég sok csaj képét lájkolta akik csini, dögös, jó csajok. Én nem ilyen kategória vagyok. Sőt. Kép sincs rólam felrakva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook