Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem tudok se lájkolni, se kommentelni bizonyos oldalakon a facebookon? fórum

Miért nem tudok se lájkolni, se kommentelni bizonyos oldalakon a facebookon? (tudásbázis kérdés)


10. Hoxa
2016. febr. 10. 14:07
Állítólag a facebook is változtat, többféle gomb lesz és a likevadász oldalakat szankcionálja. Hát majd meglátjuk.
9. nikletty (válaszként erre: 8. - Nikletty)
2016. febr. 10. 13:58
igaz ők soha nem is szoktak semmit hozzászólni :P én párszor igen, de semmi trágárt, vagy bántót.
8. nikletty (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2016. febr. 10. 13:57

én Kasza Tibi oldalával jártam így, ha nem reklám...

túlélem, de én sem értettem miért változott a dolog.Nem anyáztam, semmi ilyen. Mindegy.

Más is azt mondta, hogy le lettem tiltva, mert páromnak, tesóméknak engedi a hozzászólást most is.

2016. febr. 10. 09:43
Van egy családi profilom, arról lehet kommentelni, lájkolni, megosztani. De a saját én nevemmel, már csak az van, hogy "megosztás"...
6. t *-* (válaszként erre: 3. - 5c54c8b1c1)
2016. febr. 10. 09:20
Erre van mód? :o Én ilyen beállítási lehetőséggel nem találkoztam, pedig van pár üzleti oldalam. Azt tudod esetleg, hogy ezt hol lehet beállítani?
5. Hoxa
2016. febr. 10. 09:19
Írnátok egy példa oldalt? Megnézném.
2016. febr. 10. 09:18
Nem tudom. De egy ismerősöm is hetek óta ezen hisztizik, őrjöng, mintha kardinális kérdés lenne egy lájk :)
2016. febr. 10. 09:15
Mert az oldal üzemeltetôje letiltotta mindkettôt.
2016. febr. 10. 09:04
Szia ez engem is érdekelne, egy bizonyossal én is így jártam, s fogalmam sincs miért...
2016. febr. 10. 08:43

Fogalmam sincs miért, de például 1 hónapja belájkoltam egy oldalt, a postjait tudtam lájkolni és hozzászólni is. 1 héttel később már csak a "Megosztás" gomb van ott! Jól van mondom 1 oldal nem gáz, sokat úgy se nézem. De ma megint megtörtént ez egy másik oldallal! Csak megosztani tudom! 1 órával ezelőtt normális volt minden.

Nem tudom miért van ez, de ha tudnátok segíteni hogy oldjam meg, megköszönném;) Megjegyzés: nem írtam semmilyen trágár/sértő kommenteket, szóval a letiltás esélyét ilyen szempontból nem érteném. Lájkolni szoktam inkább meg néha hozzászólni de tudtommal ez nem bűn..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook