Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért jó? (Olvasd el a fórumnyitót, mielőtt válaszolsz.) fórum

Miért jó? (Olvasd el a fórumnyitót, mielőtt válaszolsz.) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
5. a.girl (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2022. szept. 16. 02:27

Miért gyűjtik a törzspontokat a bugyuta fórumokon is, lesz abból valami?

Én kíváncsiságból csinálom, ez a fórum is arról szól, a szavazásaim is, és a hülye provokációs bejegyzéseim is mindenfelé... Érdekel az emberek viselkedése és gondolkodása, vagy miafene.

4. bnedora (válaszként erre: 3. - A.girl)
2022. szept. 16. 02:17
Én válaszoltam, törzspontért például. Te miért írsz ki fórumokat, szavazásokat? Tulajdonképpen ezek is fölöslegesek, ha azt nézzük.
2022. szept. 16. 02:01

Nem az érdekel, hogy a Hoxának miért jó, ott nyilvánvaló reklámcélok vannak, hanem hogy neked magadnak miért jó?

Nem jelent debilségi bizonyítványt minden nap közölni, hogy paprikáskrumpli van ebédre, kellemes idő, nem esik?

2022. szept. 16. 01:44
Te aztán nagyon okosakat szoktál írni. Szavazásért, fórumbeírásért, stb. kapunk 1-1 pontot. Hogy ez is miért jó? Kérdezd meg Hoxát.
2022. szept. 16. 01:33

Miért jó, ha naponta ötszázan beírják, hogy milyen idő van, mit esznek, mit csinálnak a gépnél, mit csinál a macskájuk, milyen zokni van rajtuk?

Te minek mész ilyen fórumokra, minek írod oda, hogy jónapot, 28 fok van, nem fáj a fejem, de ma még nem menstruáltam?

És meg se nézitek, hogy más mit ír, csak lökitek a hülyeséget automatikusan...

Miért jó ez??

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook