Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért járok mindig ugyanúgy a kapcsolataimban, miért taszítom a férfiakat egy pont után, amikor addig vonzottam őket, és semmi baj sem törté fórum

Miért járok mindig ugyanúgy a kapcsolataimban, miért taszítom a férfiakat egy pont után, amikor addig vonzottam őket, és semmi baj sem törté (beszélgetős fórum)


26. mamcili (válaszként erre: 10. - Arcansas)
2010. aug. 15. 22:37

Nincs baj senkivel!

Maximum a gondolkodásmóddal...

Félelmekkel :)

hihetetlen, de a rengeteg félelem sok rosszat vált ki...


Legyetek kicsit pozítívabbak :)

Éljétek az életetek, ne akarjátok görcsösen...

ezt ma is tanultam.

25. mamcili (válaszként erre: 5. - 8f1ddc2679)
2010. aug. 15. 22:33

:)

miért kéne nyomulnod?

2010. aug. 15. 22:30

Nekem is van egy barátnőm csinos jó csaj.. minden pasi lepattan rola, egy idő után, és érdekesmód midíg ugyanolyan tipusú stílusú pasikat vonz be. Most viszont velünk nyaralt 2hétig a csajszi. Tényleg igaz az a mondás lakva ismerszik meg az ember!

Addíg mígcsak barátkoztunk néhány órát elhülyültünk, már 11 éve, nemvolt még sose gond, viszont most hogy 2 hétig "összevoltunk zárva" megértem a pasikat nemcsoda hogy így bánnak vele, nemcsoda ha egyedül marad egy idő után!! A csaj kibírhatatlan, nemtud alkalmazkodni, dirigál, hisztis sértődékeny.......

Összeis vesztünk!

23. Dragoon (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. aug. 15. 22:26

Üdv a hölgyeknek!


Hát nagyon nem talált egyik hozzászólás sem. Rendben van, hogy megpróbáljátok megmagyarázni, hogy vajon miért is, van ez így, de akkor is, sok ment mellé. Nem igazán a nők a hibásak, inkább az élet. A mai pasiknak nincs türelmük egy nőhöz. Ha éppen, azért mert túl engedékeny, vagy éppen azért mert nehéz kiismeri. A lényeg az, hogy azok a pasik, akik eltűnnek, nem érdemelnek meg. Számukra ez csak játék, undorítóan hangzik, de csak magukat szórakoztatják. Ahogy egy kedves hozzászóló írta, tényleg, hogy is ismerkedsz? Ez is lényeges, de annyira nem. A vadászat is szóba jöhet, de míg nem vadászták le a prédát, remélem nem kell jobban leírnom, addig maradnának. Trófea, ha értitek. Sajnálatos módon a férfi társadalom aljának ezek a kedvenc szórakozása. Azért a nők se semmik tudnak lenni, ezért is mindig 1:1 lesz az állás. Csak mindig azzal basztok ki, illetve baszunk ki, akivel nem kéne.


A felgyorsult világban, mi emberek, már nem nagyon tudunk lassítani. Azt hisszük, ha ez most nem megy, minek erőlködjek, lesz másik. Csak ezzel nem mást, mint saját embertársainkat bántjuk meg, vagy éppen egy kialakuló párkapcsolat fog teljesen dugába dőlni.


És ami még ez után jön, hogy csalódunk, és nem vesszük észre, ha jön az "igazi". Mert a csalódásunkat, mindig az újban fogjuk keresni. Ezért is kéne mindenkinél, új lapot kezdeni, és új sorban. Mert ő már lehet más mint a többi. De ezt sajnos nehezebb megtenni, mert fáj, hogy milyen volt előtte.


Tehát hölgyek, az a pasi, aki kámfort játszik, az ne magatokhoz viszonyítsátok, az sohasem fog megérdemelni titeket. Ezért kár bánkódni.


Ne adjátok fel, és nincs olyan, hogy jó nő és rossz nő, csak nő van. És nálam egy jó nő nem attól jó, hogy jól néz ki, és általában ez a pasiknál is így van. Kivéve, a férgeknél.


Sok sikert!

22. arcansas (válaszként erre: 20. - Ariadna)
2010. aug. 15. 22:22
majd lesz egyszer olyan,aki ha meg se szólal percekig,akkor is érdekes lesz számodra:)
21. 3265084553 (válaszként erre: 12. - Noysee)
2010. aug. 15. 22:17
A túl jótól is meg lehet ijedni.
20. ariadna (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. aug. 15. 22:15

Mert utána már nem izgalmas számukra!

Nekem is van egy ilyen (férfias) tulajdonságom, egy kis idő után már nem tartom érdekesnek őket!

19. a9986bef96 (válaszként erre: 9. - Csipkerózsika)
2010. aug. 15. 22:15

Ahelyett,hogy csak egyszerűen szeretnének...

Én soha nem játszottam meg így magam és nem is vagyok hajlandó rá.

Az a véleményem az olyan pasiról,aki vadászgatni szeret,hogy nem lesz hűséges...Lenézem az ilyet de nagyon.

Talán azért is,mert én őszinte ember vagyok.Ha neki az fáj,hogy körberajongják,akkor szerintem: menjen az ilyen a...választhat helyet.

18. arcansas (válaszként erre: 17. - Zsuzsanni)
2010. aug. 15. 22:15
sajnos erről már viszont van tapasztalatom:S volt egy pasi,egyből belezúgtam...azt mondta,szakított bő 2hónapja a bnőjével,majd a munka visszaszólította abba a városba,ahol az exe volt,össze is jöttek,majd őt is elhagyta egy 3.-ért,az meg terhes lett tőle és a srác ráfázott:D kénytelen volt nősülni(bár a netes képek alapján boldognak tűnik).
2010. aug. 15. 22:13
A legtöbb pasi hazudik, van barátnőjük csak próbálgatják magukat, vadásznak, maguknak bizonyítanak...
2010. aug. 15. 22:09
Ha a nők csoportosan vannak, nem kezdenek ki velük a pasik, félnek.
2010. aug. 15. 22:08
De az is fontos,hogy milyen kapcsolatról van szó...én hiszek a szerelem első ill. második látásra dologban!:-) ha két ember az első 1-2 randin vmi furcsa kötődést,vonzalmat érez,akkor ott összeborulás a vége...ha elhúzódik az ismerkedési fázis,akkor lehet unalom is a vége..
2010. aug. 15. 22:02

Amit írtam, annak az ellenkezője is igaz lehet.

Ez nem egyszerű. :(

Szóval az is baj, ha túl könnyen adja magát a nő, meg az is, ha túl távolságtartó. Mert végső soron a nő választ, ez nem közhely. A férfiak annyira gyávák, hogy csak akkor közelednek, ha biztosra veszik a sikert.

Szóval az a tuti, ha közvetlen vagy, de érzelmileg távolságtartó. Nem mész bele mindenbe, de érezteted a palival, hogy érdekel.

13. 85055abb64 (válaszként erre: 12. - Noysee)
2010. aug. 15. 22:02
pedig a kinézeteddel semmi gond, de tényleg nem érdemes rajta filózni :D
12. noysee
2010. aug. 15. 21:59
wáááh....nálam is ugyan ez aprobléma...és én sem értemmi lehet a baj....v már nem is akarom megérteni...nemtudooom:S
2010. aug. 15. 21:58
Hadd kérdezzem hol ismerkedsz ezekkel a pasikkal? Mert fontos ez is nagyon.
2010. aug. 15. 21:55

Velem még nem fordult ilyen elő:S:S

Nem lehet,hogy annyira félsz attól,hogy nem jelentkeznek,hogy ebből kifolyólag már vmi taszítást éreznek rajtad?

Van egy barátnőm,aki bombacsaj,művelt,diplomás minden,és taszítja a pasikat-egy kineziológus is megmondta,h baj van vele:S

(remélem nem offoltam)

2010. aug. 15. 21:54

Nem lehet, hogy látják rajtad, hogy mennyire odavagy értük?

Mert a pasik vadászni akarnak, márpedig a vad az olyan, hogy menekül. Minél nehezebb megkapni, annál nagyobb kihívás, és annál nagyobb a büszkeség, ha végül sikerül.

A pasik sosem keresik és nem becsülik meg azokat a nőket, akiket túl könnyű megkapni, akiken látják, hogy "akarják őket". Azt szeretik, ha meg kell küzdeni egy nőért, és akkor nagyon büszkék magukra, és azt a nőt, aki olyan sokra tartotta magát, hogy ennyi kellett érte bizonyítani, azt meg is becsülik.

Ez alól csak azok a linkócik kivételek, akik csak dugni akarnak, de ők hamar leszakadnak, ha látják, hogy a nő nem kapható olyan könnyen.

2010. aug. 15. 21:54

Cran, nekem van vagy 8 szingli ismerősöm (nők) ne hidd, hogy csak veled ilyenek.

Múltkor voltunk egy kiránduláson, konkrétan 9 szingli nő, 9 különböző típus, személyiség, alkat, temperamentum... és igenis jónők.

Szerinted valakivel kikezdtek a pasik..., hát vicc de nem...

2010. aug. 15. 21:53
Óóóóó ilyen pasieltünésben nekem is szamtalanszor volt részem. Nálam mindig pár randi után tüntek el. De sosem tudtam igazából magyarázatot találni. Persze indok amit mondtak biztosan nem igaz. Mondjuk a sok bókot én sem értettem....
6. 3265084553 (válaszként erre: 4. - 8f1ddc2679)
2010. aug. 15. 21:52
Valami kiderül.
5. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 2. - Mamcili)
2010. aug. 15. 21:51

talán azt várják a mai pasik, hogy én nyomuljak jobban? ezt szokták meg?

egyszerűen nem értem...

4. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 3. - Arcansas)
2010. aug. 15. 21:49

elég hamar, egy randi után.. de nem közvetlenül utána, mert akkor még hívnak, meg írják hogy így hiányzom, meg úgy, ilyen gyönyörű vagyok, meg olyan.. mennyire jó hogy találkoztunk..

és ez után, egyszercsak minden ok nélkül...

2010. aug. 15. 21:45
mennyi idő után tűnnek el?:S ha pár randi után,akkor biztos félnek a komoly kapcsolattól?!
2. mamcili (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2010. aug. 15. 21:45

nem nincs benned hiba :)


mitől félsz?

2010. aug. 15. 21:43

..miért???

addig odavannak értem, egyszer meg csak eltűnnek...

nem bírom már, lehet hogy bennem van a hiba, de nem tudom mi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook