Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért írnak nekem valahonnan talált e-mailre polgárháborúról mesélő afrikai lányok, miért jó nekik ha visszairok? fórum

Miért írnak nekem valahonnan talált e-mailre polgárháborúról mesélő afrikai lányok, miért jó nekik ha visszairok? (tudásbázis kérdés)


4. globus (válaszként erre: 3. - D345cbf72a)
2010. júl. 12. 20:24
Nekem pl. az jutott eszembe, hogy ez milyen kérdés? Mi az, hogy valahonnan talált emilre? Övé, vagy nem övé? Elvesztette valahol? Mit válaszolt, megköszönte? :)))
2010. júl. 12. 20:20
Nagyon rég volt már itt bejegyzés, de én az ilyen leveleket épp emiatt,mivel nem sok értelme van az egésznek, olvasatlanul ki is törlöm, felesleges bármit is válaszolni rá, ki tudja , mi az egésszel a célja az adott embernek....de ennyit egyelőre erről, lehetne még véleményt fejtenem....:-))) Olvasó nem sok lenne ezek szerint,mivel rég volt ide bárkinek is bejegyzése.....csak hirtelen ezek a gondolatok jutottak eszembe erről....:-))))
2009. márc. 21. 23:11
Én is kaptam ilyen levelet. Méghozzá úgy, hogy a csaj regizett itt, és úgy írt, majd utána rögtön kilépett. Aztán váltottunk pár üzit e-mailon, de nem tudtam rájönni én sem, hogy mit akarhatott ezzel valójában.
2009. márc. 21. 23:00
Miért írnak nekem valahonnan talált emilre polgárháborúról mesélő afrikai lányok, miért jó nekik ha visszairok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook