Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ilyen a közbiztonság? Nem merünk hazamenni, mert lehet élve haza sem érünk?! fórum

Miért ilyen a közbiztonság? Nem merünk hazamenni, mert lehet élve haza sem érünk?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
9. martin3 (válaszként erre: 3. - Spinneli)
2012. júl. 16. 22:27
persze nem is az adott eset miatt írtam, de már régóta ki vagyok akadva, hogy Pécsett 0 a közbiztonság, szerintem. Nem tudom máshol is ilyen gyatra-e vagy csak mi fogtuk így ki, de itt már évek óta ez van.
8. pista55 (válaszként erre: 1. - Martin3)
2012. júl. 16. 22:26
Nem feltétlenül a hajléktalanok randalíroznak.
2012. júl. 16. 22:26
Ezek a pszichopaták a mai felgyorsult, elkorcsosult világunk szüleményei....egyre több lesz.Nincs a világon annyi rendőr, hogy erre is figyeljenek..
2012. júl. 16. 22:25
Én kimondottan örülök, hogy 3 műszak helyett 12 órás 2 műszakot vezetek be melóhelyemen, így éjjel nem kell az utcára kimennem sem. Igaz egy kisfaluban lakom de megmondom öszintén itt sem sétálgattam éjjel 11-12 órakor nyugodt szívvel hazafelé a melóból.
5. spinneli (válaszként erre: 2. - Martin3)
2012. júl. 16. 22:24
A belvárosban természetes ha ekkora zaj van, gondolom ott van szinte az összes szórakozóhely.
2012. júl. 16. 22:24
Minden sarkon,minden útkereszteződésnél nem állhat rendőr.
2012. júl. 16. 22:23

Nagy port vert fel ez az eset, de ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni én azt gondolom.

Egyébként ha nem vagy megelégedve a városod közbiztonságával én különböző lakossági fórumokon, illetve az önkormányzatnál jelezném, esetleg közösségi kezdeményezést szerveznék, felkeresném a polgárőröket, önkéntes polgárőröket stb.....elsőre ennyi jutott eszembe, amit az ember megtehet....

2. martin3 (válaszként erre: 1. - Martin3)
2012. júl. 16. 22:23
bocsi a 2. sorban úgy értettem, hogy éjjel a nagy melegben nem lehet kinyitni az ablakot, mert annyi a randalirozó, hogy iszonyú zaj van, üvöltés, sörösüvegdobálás, mindez a belváros kellős közepén..
2012. júl. 16. 22:21

nem értem a renőrséget..hol a közbiztonság? biztos sokan hallottátok a pécsi rendőrségi pszichológusnő meggyilkolását a napokban. Pécsett a belvárosban élek, nem tudom kinyitni az ablakot, mert annyi a randalirozó, a hajléktalan, a sötét alak...miközben a rendőrőrs kb 50m-re van...Sehol egy posztos rendőr, senki...ha épp látok egyet, az is azzal van elfoglalva, hogy hol parkolsz, miért telefonálsz a kocsiban, miért állsz tilosban stb. Persze ennek ellenőrzése is fontos nem vitatom, de a közbiztonság megteremtése lenne az első. Hogy az ember ki merjen menni félelem nélkül az utcára, vagy ha tényleg egy késő esti buliból egyedül megy haza valaki, ne egy elmebeteg karmai közé kerüljön és ne érjen többé haza. Legutóbb épp fültanúja voltam, hogy a rendőr kedélyesen elcseverészett a hajléktalannal, ahelyett, hogy kitessékelte volna a belvárosból. Szedjék őket össze és vigyék el máshova...nem lehet leülni a belvárosi padokra, a gyerekeimnek is állandóan mondanom kell, nehogy ráüljön, mert ki tudja mit szed össze. A turisták pedig mit gondolnak? holott Pécs állítólag a kultúra fővárosa....hogyan engedjem el a gyerekeimet egyedül különórára, ha ilyen a közbiztonság? mindenhova kisérgetni kell őket, nem merem őket egyedül elengedni sehova.

Amúgy az ilyen elmebetegeknek(mint aki megölte a pszichológusnőt) simán visszaállítanám a halálbüntetést, mi értelmük a társadolomban?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook