Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hagyom? fórum

Miért hagyom? (beszélgetős fórum)


1 2
36. Lány22 (válaszként erre: 35. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 5. 12:37

Hello ROUDI (csupa naggyal)!

Szeretném emelni a nemlétező kalapom előtted! Ez óriási dolog! Nagyon kevés férfi képes bevallani ezt önmagának, és még kevesebben próbálják megoldani a problémát. Sajnos valószínűleg kevés férfi olvasta a hozzászólásodat, de aki igen, annak tuti, rengeteget segítettél! Nagy Fazon vagy:)! Azt gondolom, elég kitartó vagy a 2órához is! Csak bírja a Partnered! További sok sikert!

2010. szept. 1. 15:20

A szexet soha nem szabad feladni.

Nekem ez állandóan problémát jelentett és akkor oldódott meg, amikor a legkevésbé számítottam rá.

Egyszerűen sikerült végigvezetnem magamban és meggyőzni a szervezetemet arról, hogy az orgazmus a lényeg, hanem az odáig elvezető út.

Néhány hét gyakorlás a zuhany alatt és megértés az ágyban csodákat tud tenni.

Egyszerűen úgy kell viselkedni, mintha semmi nem történt volna.


Bár ebben az esetben, ha semmilyen módon nem elégít ki akkor, ha az aktus kudarcba fullad nincs mit tenni, de egyébként mindenkinek üzenem, aki a korai magömléstől szenved (akár egyik, akár másik oldalon), hogy a megoldás sokkal egyszerűbb, mint gondolnák, csak félre kell tenni egy rövid időre a férfiúi büszkeséget és szembe kell merni nézni vele.


Utána aztán már lesz mire büszkének lenni.

1 évvel ezelőtt egy reklámblokk alatt végeztem előjátékkal és cigivel együtt.

Aztán egy kis gyakorlás, önbizalom erősítés és hirtelen rájöttem hogyan kell irányítani. Még mindig van hova fejlődnöm, de azért az 1-2 percről mára eljutottam a 15-20 és akár még ennél is többhöz.

34. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 1. 14:48

Ez a viselkedese a pasinak tipikus az olyan kapcsolatokban ,ahol nagy gondok vannak !

Fel hogy elveszit es azzal is tisztaban van hogy , nem fog egykönnyen uj kapcsolatot kialakitani.....homokosok akik nökkel valo kapcsolat möge bujva elik eletuket, megrögzött masztrubalok es egyebb abberalt , szexualis "gondokkal,eltevelyedesekkel" kuzdö szerencsetlenek.....

Mar regen ott kellett volna hagynod a sajat erdekedben ! /felteve ha , nem szereted, mert ha mindennek ellenere szereted ? ! akkor ugye elfogadod olyannak,amilyen.../

33. NanoMano (válaszként erre: 32. - 6b10d58428)
2010. aug. 25. 09:46

Szia Pimkie!


"Végre" nem csak én vagyok hasonló cipőben!!!

Nálunk egy az egyben ugyan ez a probléma :(...

Csak annyi csavarral, hogy hamar elsül, ez gátlást okoz nála, és viszonylag "idősen" (30) évesen volt először lánnyal, ahol a gumi lecsúszott.

Valamint ami még gond, hogy én még szűz vagyok,és ez is nehezíti a dolgát :(...Próbálkozunk, hoyg sikerüljön.

Nincs tapasztalata és a szex nem igazán érdekli :(...

2 szexuálpszichológusnak is megírtam, hogy mi a helyzet. Az egyik azt írta, hogy látens homoszexuális :(...A másik azt, hogy vagy homokos, vagy pszichésen beteg.

Aztán egy pszichiáterhez elmentem és elmondtam szintén, hogy mi van.

Ő megnyugtatott, hogy nincs semmi homokosság.Egyszerűen nincs tapasztalata és ezt szégyelli.

Többször beszéltem a párommal erről a problémáról.Ő is belátja, hogy ez nem jó így, DE próbál változni.

Miután megmondtam, hogy megfordult a fejemben, hogy megcsalom,mintha kicserélték volna :).


Nem lehet, hogy a Te pároddal is ez a helyzet?

Az enyém sem akar elmenni szakemberhez...A pasik félnek az ilyen dolgoktól.

Szerintem teszteld le, hoyg tényleg nem a sajátjaihoz vonzódik.

Én is ezt csináltam.

A tv-ben egyszer pont vetkőzős show volt, a nőnél csillogott a szeme,és amolyan gyermeki zavarban kukucskálta a tv-t.

Aztán egy pasi vetkőzött, azt nem nézte.


Próbáld vele megbeszélni a dolgokat még egyszer, mond el, hogy ez és ez nem jó.Ha nem változtat, akkor ennyi.

Én is szabtam határidőt, jövő februárig.


Sajnos tényleg Te is és én is úgy állunk, hogy jó lenne Vele minden, ha az a bizonyos dolog működne.

Szeretne egyáltalán családot?


Szia, fel a fejjel! :)


U.i.:

Én pozitív gondolkodású vagyok és remélem, hogy meg tudjátok oldani a dolgot.

Csak Neki is akarnia kell.Ha nem akarja, akkor tényleg jobb a búcsú.

32. 6b10d58428 (válaszként erre: 30. - Pahet a vadász)
2010. aug. 24. 12:52
Köszönöm szépen!
2010. aug. 24. 10:41
Nincs mit hozzáfűznöm, előttem elmondták..
2010. aug. 24. 09:21

Nincs abban semmi különös szerintem, hogy eddig kitartottál mellette...csak három indokot mondok:

Szereted, sajnálod, és gyártott olyan problémákat benned, amitől komplexusaid lettek.


Szereted: mert kiszakított abból a környezetből ahonnan menekülni akartál már, és adott egy új életet neked.

Sajnálod: mert te tudod, látod, milyen problémái vannak, írtad, hogy másokkal is emiatt nem működött nála a dolog, fellépett az a bizonyos anyai ösztön, és nem akarod megbántani sem.

Problémákat gyártott neked: mert írtad h "Fakó vagyok és öregnek érzem magam. Régen sokat nevettem ma csak kullogok az időközben rám jött +8kg mal és mindenért magam hibáztatom. Értéktelennek tartom magam és bárkit különbnek látok."


30 éves vagy...gondolnod kell arra, hogy akarsz-e gyereket, házas életet, szerelmet, nyugodt környezetet. Ha ezeket szeretnéd, akkor ez a kapcsolat nem alkalmas rá..ezt le is írtad... és mert eddig eljutottál a gondolatmenetedben, tudod azt is már, mi a következő lépés...

Tudom, hogy nehéz ezt megtenni, hisz 8 év sok idő, és biztosan vannak szép emlékek is, de gondolj azokra a dolgokra amit szeretnél még az életedben...Sok erőt, és önbizalmat kívánok neked!!!

29. 6b10d58428 (válaszként erre: 27. - Lány22)
2010. aug. 24. 09:08

Köszi Neked is! :)

És minden hozzászólónak!

28. 6b10d58428 (válaszként erre: 25. - Cbe267d9cf)
2010. aug. 24. 09:08
Köszönöm! :)
2010. aug. 24. 00:28
Szerintem már döntöttél, de mindenképpen nagy beszélgetés vár rátok. Szegény srácnak komoly gondjai vannak, de a leggázabb az, hogy Neked is gyártott néhányat. Szerintem ezzel tart sakkban, hogy megad mindent, amit tud( amire egyébként egy kutyust is megtaníthatsz, ő is bevinné a papucsod), és elhiteti Veled, hogy miattad töri magát. Az egyedülmaradt szülők szokták így gúzsba kötni a gyerekeiket. Nem tartozol neki semmivel! A magad ura vagy, egy autonóm személyiség, aki kicsit elszontyolodott, bár ez természetes ennyi szexmentesség után! Szerintem kezdj új életet, az majd rengeteg energiával tölt fel, és szépen lassan( vagy nem is olyan lassan)kivirulsz, és jön majd gy latin szerető, aki napi 15x, bárhol, bármikor! Velem ez történt(na jó, egy kicsit túloztam:))
2010. aug. 23. 23:40

LÉpj ki a kapcsolatból.Az előttem szólókkal teljesen egyetértek.

Nem szabad elveszítened a nőiességedet!Te egy nő vagy,és úgy is kell kezelni Téged!

Légy újra bátor és merész,ne hagyd,h egy ilyen pasas elnyomjon.A szexuális viselkedésére nincs mentség!!!

25. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. aug. 23. 22:55
Oké. Leírtad, hogy 30 éves, ivarérett, dögös (plusz nyolc kg nem a világ...:)), vad nőciként párkapcsolatnak gúnyolt testvéri szeretetben élsz egy pasival. Mondd, adott neked valki írásbeli garanciát arra, hogy az Igazit majd huszonévesen találod meg? Neeeem? Nekem se... pedig négy évig éltem egy szextelen kapcsolatban (dettó mint nálad... ). Zokogtam mikor ő dobott ki...!!!! És utána olyan, de olyan pasim lett, hogy azt mondtam, köszönöm Istenem!!! :))) Szóval hallgass a többiekre!!! A szexuális csúcsodon vagy, nehogymár, a "tesóddal" élj együtt! A nyolc kiló úgyis egyből leugrik, amint szakítasz. A szex pedig a kapcsolat "hőmérője". Nálatok erősen jégkorszak van! Lépj ki, és keress nyarat! Hosszú, forró nyarat! :)
2010. aug. 23. 22:12

Úgy tűnik, hogy a döntést már régen meghoztad.

Az élet célja az ÖRÖM. Azt tedd, ami számodra örömet okoz.

2010. aug. 23. 21:56
30 éves vagy? Tudom, hogy ez tőlem, egy szinte kiskorútól furcsán fog hangzani, de NAGYON FIATAL vagy. :) Egy nagyon közeli ismerősöm majdnem húsz évvel idősebb Nálad, nincs egy éve, hogy új életet kezdett, és egy végtelenül kedves, megértő, számára tökéletes férfit talált. És most boldog. :) Hidd el, hogy van olyan férfi, aki mellett boldog lehetsz és igazi Nőnek érezheted magad! Ne félj a változástól, ne hagyd, hogy a megszokás egy boldogtalan életbe taszítson. A jelenlegi párod is talál majd olyan nőt magának, akit boldoggá tud tenni, és hidd el, Neki is jobb lesz úgy. :) A döntés a Tiéd, de szerintem érdemes hallgatni erre a jópár tanácsra, ami elhangzott :)
22. genlips (válaszként erre: 20. - 6b10d58428)
2010. aug. 23. 21:49
újra lehet kezdeni akár 60 évesen is. kérdés ki mennyire akarja!
2010. aug. 23. 21:48
ne mondj ilyet, hogy egy férfinak sem kellenél! Ne hagyd el magad! Hagyd ott a pasit, frissülj fel testileg-lelkileg s meglásd megjelenik a Nagy Ő is mikor nem várod:)
20. 6b10d58428 (válaszként erre: 16. - Genlips)
2010. aug. 23. 21:47
Azt mondta azért "szolgál ki", mert máshogy nem tud boldoggá tenni. De ez sem jó, hogy kivesz mindent a kezemből már ott tartunk, hogy a wc re is együtt megyünk. 5 év múlva mi lesz? Bele se merek gondolni! :( Csak remélem, hogy boldog leszek/ lehetek!
19. 6b10d58428 (válaszként erre: 15. - Wikyca0)
2010. aug. 23. 21:45
Én is erre gondoltam, ha annyira szeretne megoldotta volna máshogy. De ezek szerint nem szeret. Én meg nem kényszerítek rá olyat amitől undorodik. :( Ami másnak egyébként természetes!
18. 6b10d58428 (válaszként erre: 10. - Bocianya)
2010. aug. 23. 21:42

Átmenetileg igen, de nem jó a viszony. Nem tudok hinni benne, hogy boldog lehetek pedig tudom, hogy kéne. Úgy érzem már egy férfinek sem fogok kelleni. :(

Köszönöm mindenkinek aki ír/írt!

17. 6b10d58428 (válaszként erre: 5. - C95c921ae7)
2010. aug. 23. 21:41
Már mondta nekem egy régi barátnő és egyszer még anyukám is!
16. genlips (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. aug. 23. 21:38

nem voltál túl nyers, hanem tisztán megfogalmaztad a helyzetedet. tudnád a következő lépést is, csak nincs aki hátulról meglökjön? :) pedig te magad vagy az, ha erőt veszel magadon és bevallod magadnak, hogy titeket nem egymásnak teremtettek.

ez sosem volt tragédia, mert biztosan van lány, akinek ő kellene.. vannak libidó nélküli nők is és nagyon jól meg fogják érteni egymást, ha egyébként egy ennyire rendes hapsiról van szó.

nem tudom, hogy anyagiak, kényelem, megszokás, félelem az új korszaktól vagy mi tart most vissza? ezt válaszold meg magadnak, mert az a következő lépés, aztán már csak a bátorságod kell összeszedned és vízet választani :)

mert ha nem, mi lesz veled még egy ilyen 5 év múlva?

2010. aug. 23. 21:38
ebbe a kapcsolatba a te részedről egyáltalán nincs szeretet, elég idős vagy ahhoz hogy a magad ura legyél. a 8kiló pluszt is le tudod adni ha van akaratod. Legyen önbizalmad, hiszen az ilyen férfi nem is nevezhető férfinek"Kiment a szobából azt mondta fejezzem be egyedül." Ha már nem működik a cerkája attól még neked megadhatná az "örömöt" Fogd a cuccod, és ne félj!Hidd el találsz nála sokkal jobbat.
2010. aug. 23. 21:32

Az elmúlt 8 évben biztos voltak kellemes emlékek is, amikre szivesen emlékszel. Lehet hogy amiatt maradtál együtt a pároddal 8 évig, mert egyfajta jóbarátságot érzel iránta. Úgy gondolom ez viszont kevés ahhoz, hogy leéld vele az életedet. Tudod, ez a kapcsolat ideális lenne 20-30 évvel később, de addig..

Mérlegeld mi szól mellette és mi szól az együtt maradás ellen és aszerint dönts, ahogy a mérleg mutatja...

2010. aug. 23. 21:30
Szerintem magad is megfogalmaztad. Menj, minél előbb!
2010. aug. 23. 21:28

Éld az életed, ne nézz vissza!

Ha már ilyen önző, hogy csak magával foglalkozik, hagyd a csudába, keress egy másikat.

2010. aug. 23. 21:22
hagyd ott szerintem, nincs gyerek, ház, ami így hozzákötne, lehet ő bármennyire is csodálatos ember, ha te szenvedsz ebben a kapcsolatban! ez így nem éri meg.Még fiatal vagy kezdhetsz új életet!ÉLJ!!!!!!
2010. aug. 23. 21:22
Szia. lépj ki a ,,kapcsolatból,, ez annyira egyértelmü lesz még olyan férfi az életedben aki mellett nönek fogod érezni magad hiszen még fiatal vagy!ne gondolkozz tedd meg a lépést mint ahogy elöttem is irták..a szüleidhez vissza tudsz menni vagy saját albérletbe?
2010. aug. 23. 21:21
Ha dolgozol, egyedül is megélsz egy albérletben, ez ne tartson vissza.
8. hellokitty2000 (válaszként erre: 5. - C95c921ae7)
2010. aug. 23. 21:20
Hoppá!
2010. aug. 23. 21:20
Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz, pedig már most sem könnyű! Élj, amíg lehet!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook