Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért féltékeny, ha csak ismerősök vagyunk? fórum

Miért féltékeny, ha csak ismerősök vagyunk? (beszélgetős fórum)


6. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 00:55
Honapok ota ilyen sokat dutuzsolsz valakivel, es nem erted? Akkor minek vagy mirol fosstod a szot?
5. andilaci (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2022. okt. 3. 00:18
👍így van
2022. okt. 2. 17:46
Beültettek egy emocionális hintába. ..sérti az egóját, ha nem az ő elképzelései szerint alakulnak a dolgok. Kontroll alatt akar tartani. ..fél, hogy kiesik a kosárból.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 17:43

Kérdezd meg tőle, valamiért azt érzem, az érzéseim ritkán csalnak meg, hogy te azért ennél többet szeretnél tőle és valahol a lelked melengeti, hogy nem hagyja hidegen, ha mással is beszélsz.

Legrövidebb út az egyenes, beszéld meg vele.

2. wukovics25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 17:30
Hát inkább hagyd kicsit nacisztikus vonatokat vélek felfedezni
2022. okt. 2. 17:21

Évek óta jóban vagyunk, pár hónappal ezelőtt randiztunk, de annyiban maradt. Azóta is jó viszonyban vagyunk, heti 7 napból 4-5 nap beszélünk egymással.

Egyrészt nem értem, miért beszél velem, ha nem kellek neki. Másrészt szóba kerül, hogy találkozok-e valakivel, megmondom, hogy szombaton esküvőn voltam egy ismerőssel, ő erre kiakad, hogy akkor ne foglalkozzak vele, foglalkozzak azzal az illetővel. Elmesélték neki, hogy pár alkalommal az utóbbi időben találkozgattam valakivel, nem komoly, csak időtöltés céljából. Itt megint kiakadt. Ha kicsit elfoglalt vagyok, nem foglalkozom vele napokig, kiakad, hogy akkor soha többet ne keressük egymás társaságát… néha olyan érzésem van, mintha féltékeny lenne, de nem mondaná el…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook