Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet szűrni valahogy Facebookon, hogy csak az ismerősök posztjait lássam? fórum

Lehet szűrni valahogy Facebookon, hogy csak az ismerősök posztjait lássam? (tudásbázis kérdés)


7. hpetra22 (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2020. okt. 7. 21:50
Csak mobilon használom, de köszi.
6. Hoxa
2020. okt. 6. 16:17

Csak böngészőben működik, applikációban nem:

Az egyebek között találsz olyat, hogy listák, létrehozható az ismerősökből több is akár. Ilyenkor a listára kattintva csak a listában szereplő ismerősök posztjai jönnek fel.

5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Hpetra22)
2020. okt. 6. 11:54

Ja, én nem lájkoltam, csak néhány oldalt.

De az értesítések-ben feljön, ami az ismerősök vagy a "csoportjaim" körében történt.

2020. okt. 6. 09:26
Az a baj, hogy nekem nagyon sok lájkolt cuccom van, nagyon sokféle oldal. Így között elvesznek azok, amiket az ismerősök csinálnak. Tuti van erre valami módszer, csak nem jövök rá.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 5. 08:37
Az én oldalam ilyen lett,de már nem emlékszem, miket állítottam be. Használtam az "ilyen jellegű tartalmak tiltása" funkciót is.
2020. okt. 5. 08:33
A megjelölt alatt az ismerősnek jelöltet értettem, bocsi
2020. okt. 5. 08:32
Úgy értem, hogy más bejegyzések ne legyenek köztük, például híroldalak, csoportok, lájkolt dolgok, csakis a megjelölt ismerősök bejegyzései.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook