Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért érzem, hogy elhanyagolt a külsőm? fórum

Miért érzem, hogy elhanyagolt a külsőm? (beszélgetős fórum)


1 2
8. pteri (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2021. jan. 20. 07:50
Van egy ismerősöm, aki pont olyan, mint Te voltál. Ő rohadtul megszólja, leszólja azokat, aki nem így jár. Talán ez van benned is. Ezért érzed te magad is elhanyagoltnak. Engem az nyugtat, hogy a férjem és több férfi ismerősöm szerint az ilyen ribis. Persze ez sem igaz. Az igazság valahol középen van ebben is.
2021. jan. 20. 07:48
Úgy érzem hatással van rám az instagramon látott hölgyek kinézete, és akkor mérten érzem magam rosszul
2021. jan. 20. 07:45
Hajam festem, smink nincs. Nem vagyok elhanyagolt
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2021. jan. 20. 07:31

Soha nem szoliztam. Sminkelni max alkalomra az is alig észrevehető. Nincs egy árva körömlakkom sem. A hajam pedig hol festem, hol nem.

De ilyet, hogy elhanyagolt lennék, sosem éreztem.

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2021. jan. 20. 07:30

Lehet hogy csak hamar változtattál,meg alapos volt az átállás:) Idő kell míg megszokod:))Kevesen képesek ilyen váltásra még akkor is ha már nem kéne a sok minden mert már nem áll jól vagy csak "melós".

BiztoS így is ápolt és szép vagy ezek a dolgok nem múlnak el a mindenfélék elhagyásával:)9


Festem a hajam ,és mindíg rendben van ,sokféleképp viselem ,a copfokat ezerféleképp variálom stb.ez az alap:) Smink : szájfény ,szemc. spirál, púder, alapozót nem szeretem ,néha korrektor.

Körmöm szerencse függő de általában jól nől ,szeretem szépen lakkozva .

Napi arckrém , kis finom illat,nekem ennyi így vagyok rendben:))


Szoli nincs ,ritkán ,jellemzően nyaralás előtt elmegyek ha nem tudtam kicsit napozni hogy ne égjek sz.rrá:))

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Hornyak23)
2021. jan. 20. 07:07

Az, hogy te miért érzed magad elhanyagoltnak, azt nem tudhatjuk, de ezek hiányától nem leszel. Ha zsíros, lenőtt hajjal járnál, vagy elkenődött sminkkel, akkor igen.

Szerintem csak más képhez vagy szokva, és ezért furának túnsz saját magadnak.

Nekem sincs műkörmöm, műszempillám, és szolibarna bőröm, de egy pillanatig sem érzem magam. Ha a festett hajam lenőne, és úgy járnék, na akkor igen. Mondjuk én még a túlsúly is igénytelennek tartom :)

Én csak szempillaspirált használok, festem a hajam, és az mondjuk minden reggel beszárítom, mert félhosszú, ha összevissza állna, akkor szörnyen érezném magam, mint ahogy akkor is, ha kövér lennék...

2021. jan. 20. 06:49

Nem vagyok tulsminkelve én sem. A hajam festem, az eredeti sötétbarna szinét erősitem, körömlakkot használok kézen,lábon, ezenkivül szemem festem és rúzst használok.

Nehogy azt hidd, hogy a barna bőr mindenkinek tetszik.


Szerintem ez sem sok.

2021. jan. 20. 06:42
Régebben teljesen máshogy néztem ki, festett fekete hajam volt és szoláriumoztam. Mára ezeket teljesen elhagytam, a hajam színe az eredetihez nagyon hasonlóra van festve, hófehér a bőröm mert fontosabb már az állapota. Nagyon erősen sninkeltem, mára ezt is elhagytam. Nincs már műkörmöm, nincs műszempillám. Az arcbőröm még mindig nem rendeződött. Úgy érzem a többi nőhöz képest elhanyagolt vagyok, nem vagyok különleges és átlagos vagyok smink és minden nélkül de emelett már nem is tudok igazán azonosulni a túl sok sminkkel, és hiába szebb a barna bőr már nem tenném ki neki magam. Lehet valahogy mindenféle ilyen dolog nélkül is szépnek lenni ha nem is születtem eszméletlen szépnek? Ti ezek közül miket használtok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook