Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segitsetek!Mit tegyek ha ugy erzem a parom elhanyagol? fórum

Segitsetek!Mit tegyek ha ugy erzem a parom elhanyagol? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 28. 08:13

Szia!

Amit már többen is írtak: beszélj vele.Lehet, hogy Ő nem is akarta, hogy fősulira menj??Most pedig,hogy ott vagy soknak tűnik neki mindez.Szerintem még szeret téged, csak egy kicsit büntetni is akar azzal, hogy inkább a haverokat választja hétvégén. Persze lehet, hogy rossz nyomon járok, de majd utánajársz.Persze nem helyes amit Ő tesz, de még itt az elején jó lenne tisztázni a helyzetet, mert később csak gyűlnek a problémák.

Szerintem most, hogy elmentél x km-re neked is és neki is új élethelyzettel kell megbirkózni.De ha szeretitek egymást, akkor mindez legyőzhető.

Sok sikert!!

2009. febr. 28. 06:29

Szerintem is beszélj vele de azért elötte gondold át mit fogsz mondani..lényeg,hogy maradj nyugodt.....

Nem hinném,hogy valami elmúlt,mert ha fél év múlva ezt érzed,mi lesz veled 5-10év mulva?Vagy talán nem is volt semmi ami elmúlhatott volna.....

Mond el neki mi bánt,lehet vele is történt valami ami nyomja a lelkét,vagy ami ezt hozza ki belöle.

Elsö a beszélgetés.......szex csak utána......az nem ld meg semmit!:)

2009. febr. 28. 05:19
Mindenféleképpen beszélned kell vele,mert így csak rágod magad.Job ha tisztáztok mindent,mintha magadbafolytod.Előbbutóbb úgyis kibukik a dolog,jobb elejét venni.Beszélj vele
6. spinneli (válaszként erre: 4. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 28. 00:30

"Csak nem mindegy, hogy mennyi"


...és hogy vezet-e eredményre, egyébként egy probléma feltálalásánál nem feltétlen van vita.

vita vagy inkább veszekedés akkor van, mikor az ember csak nyel nyel, de nem szól majd robban: jobb megelőzni egy higgadt megbeszéléssel, amibe elmondod, a párodnak, hogy mi a problémád, és megkéred, hogy találjatok rá valami közös megoldást.

5. spinneli (válaszként erre: 2. - Vkj77)
2009. febr. 28. 00:28
nagy döntések előtt, azért tényleg nem árt, ha egyáltalán jelzi mi a problémája a párjának.
4. df7d93e6e7 (válaszként erre: 1. - Losreka)
2009. febr. 28. 00:27
Ha szeretitek egymást, nincs olyan hogy elmúlik valami, de egy párkapcsolat, minden nap más és más, az életkörülmények, a barátok, a mindennapok, minden befolyásolja. Mindenképpen beszélj vele, mert egy kapcsolat alapja, az ha beszéltek, és őszintén, nem kell vitatkozni, csak beszélgetni az nagyon sokat segít. Én 5 éve vagyok együtt a párommal, tavaly szeptemberben házasodtunk össze, és a mai nap is ugyan annyira szeretjük egymást, mint az elején. Munka után várjuk a másikat. És amikor csak lehet hívjuk egymást telefonon. Ha a kapcsolatotokat szeretnéd "szorosan" és boldogan tartani, legyetek őszinték egymáshoz, és beszéljétek meg a dolgokat. A sok ki nem mondott dolog, nagyon el tudja távolítani a két felet. Amúgy ne fél a vitáktól, azok mindig vannak, mindenkinél. Csak nem mindegy, hogy mennyi. :) Mindenképpen beszélj vele, őszintén.
2009. febr. 28. 00:18
Ugordj át a szexuális vonzalom fórumra,ott többen vagyunk.
2. vkj77 (válaszként erre: 1. - Losreka)
2009. febr. 28. 00:17
Szerintem gondolkozz el rajta,hogy érdemes-e folytatnod.
2009. febr. 28. 00:15
Sziasztok! Fel eve vagyunk egyutt a parommal,az elejen minden tokeletes volt,talan tul tokeletes.Kb 12km-erre elunk egymastol.Teljesen hozzaszoktam ahhoz,hogy szinte minden nap eljon hozzam,habar a munkaja miatt elegge elfoglalt.Megis ereztem azt,hogy igazan torodik velem,szeret es fontos vagyok neki.Az utobbi idoben azonban megvaltozott valami.Szerintem ennek legfobb oka az,hogy a fosuli miatt,Debrecenbe koltoztem,s igy het kozben tavol vagyunk egymastol,habar naponta 3-szor 4-szer mindig folhiv.Hetvegente rendszerint egy napot toltunk egyutt,ami sokkal kevesebb ido ,mint eddig volt.Ennek ellenere neha inkabb osszeul a haverjaival,mentsegeket kitalalva,s masnap ramaldoz (csak) egy delutant.Ettol nagyon szenvedek,szeretethianyom van.Ugy erzem nekem ennyi nem eleg.Valamivel tobb mint egy feleve vagyunk egyutt,es komolyra tervezunk.Lehet,hogy tulzasokba esek?Vagy csak elert a kapcsolatunk egy olyan szintet,amikor mar minden megszokotta vallt,es elmult a nagy fellangolas?Erzem ,hogy szeret,es En is Ot,de neha olyan mintha egyedul lennek.Nem beszelgettem vele errol,utalok vele vitatkozni...lehet ez is a baj.Koszi,hogy elolvastatok!Varom a velemenyeket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook