Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért emel ki engem a pasi, ha közben meg a kezdeményezésemre nem reagált? fórum

Miért emel ki engem a pasi, ha közben meg a kezdeményezésemre nem reagált? (beszélgetős fórum)


jan. 4. 09:35
a pasik nem szeretik ha egy no nyomulos.
12. janszi
nov. 4. 16:03
Fi megérzése lehet h nem csal,de a pasik nem játszanak játszmákat,kimennek a piacra,és abból vesznek,ami van.Nincs legközelebb is eszek belőle,ha komoly kapcsolatról van szó,akkor az ha elszállt,elengedtétek,nem jön vissza,nem postagalamb.Max kóstolgatós szitu van,kinek meddig ér a póráz,v az erkölcsi normába mi fér bele.Én kétszer ugyanazt biztos nem veszem meg,és nem vagyok a facén(nem ismersz),mielőtt kombinálni kezdenél.
11. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 15:48
Rossz a megérzésed még mindig, és ennyi...
10. Channa* (válaszként erre: 7. - 8a5caeb182)
nov. 4. 14:49
Hááát, én akkor is inkább maradok ho-ban:DDDD
nov. 4. 13:38
Unatkozik.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8a5caeb182)
nov. 4. 13:36
He-he. 🤣🤣🤣
nov. 4. 13:19
Annyi manapság a munkahelyi szerelem, hogy kedvet kaptam dolgozni menni :D :D :D
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 6924d8a23f)
nov. 4. 12:37
Részemről első.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
nov. 4. 12:37
A megérzésem.
4. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 11:57
Hányadik fórum ez már??
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 11:52
Ki súgta?
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 11:46

🙉 Miért nem a kollégáiddal beszélsz erről, akik ismernek benneteket? Ezt honnét tudnánk itt?

Persze, ha jól esik itt beszélni róla, tedd nyugodtan, csak érdemi válaszra ne számíts!

Ha azt kérdezem, miért hozott a születésnapomra rózsát egy ismerős, akkor tudnál rá válaszolni?

nov. 4. 11:19

Egy helyen dolgozunk csak másik részlegen. Én home officeban vagyok 3 hétig, majd 1 hetet bent. És pár hónapja a bent létem alatt egyszer megszólított, kérdezte hogy vagyok, meg olyan meglepően érdeklődő volt. (Azt sem tudtam, hogy a nevem tudja). És azóta kiemel engem, nézeget, ha bent vagyok külön köszön nekem.


Kb 2 hete írtam neki fb-n. Válaszolt, kérdezgetett is, de elült az írkálás. Akkor lezártam magamban. Erre tegnap ahogy találkoztunk, nekem az érzékelőm azt súgta nem vagyok közömbös.


De akkor miért nem reagált a kezdeményezésemre úgy ahogy vártam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook