Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csalódok a barátokban? fórum

Miért csalódok a barátokban? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2009. nov. 5. 16:41
Jaj lányok, szomorú, amiket írtok, nekem vannak barátnőim és 1 fiú barátom is. Igaz, csak 5 közeli jó barátom van, meg persze számtalan ismerősöm, akivel jóban vagyok. tinédzserkoromból csak 1 barátom maradt meg, miután másik városba költöztem. Nem biztos, hogy akiben csalódtatok, abban volt rossz szándék, ill. nem biztos, hogy csak a másikban van a hiba... Bár ez utóbbi kijelentésemért valószínű nem leszek népszerű közöttetek, de azért lehet benne igazság...
2009. nov. 5. 16:40
Igazi barát/nő szerintem csak 1-2 van az életben!
7. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Cyntia)
2009. nov. 5. 16:37
ez igaz
2009. nov. 5. 16:25
Én sosem csalódok bennük...nincsenek.
2009. nov. 5. 16:17
A világ egy tükör...de van amikor nem müxik.
2009. nov. 5. 16:15
Tudod ki a legjobb barátod? Te saját magad. Én már rájöttem, hogy egyéb barátkeresés hiábavaló. És ezt el is fogadtam.
2009. nov. 5. 16:13

Nem olvastam még végig a cikket, meg fogom tenni.

Viszont jó lenne tudni, hogy miért is?


Sajnos nekem is van egy nagy csalódásom, már 2 éve volt, de még mindig nem hevertem ki. :-(


Pont ma írtam róla a naplómban. :-(

2009. nov. 5. 16:12

Szia,

Én is mindig mellé választok amikor barátnőkről van szó. Mindenkit közel engedek magamhoz és ezt ki is használják egy idő után. Egy lány van akivel lassan 10 éve tart a barátság, de nem sűrűn talizunk mert pesten lakik. Ez a barátság feltétel nélküli, még soha nem haragudtunk meg egymásra, pedig 5 évig kollégiumban éltünk és padtársak voltunk a főiskolán.

Rajta kívül melléválasztok. Olyanokat akiknek csak addig vagy jó amig adsz, aztán ha egyszer nemet mondasz, te vagy a legrosszabb és ha egyszer megharagszol vagy sérelmezel valamit, akkor te vagy a legrosszabb és az aki nem érti meg a másikat.

Hát ez egy ilyen bicikli :-)

Ma már nem keresek barátnőket csak ismerősöket. Nekem a párom szerencsére nagyon sok szerepet betölt.

2009. nov. 5. 16:03
Eddigi barátnőimben szinte mindben csalódtam. Rosszul választottam? Vagy ők engem? Miért nem sikerül nekem az, ami másnak? Sokak szerint felnőtt fejjel nehezebb barátot találni. Az ismeretségben is azok a barátságok élnek, amit még tiniként találtak.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook