Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csalják meg az emberek a párjukat? fórum

Miért csalják meg az emberek a párjukat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
30. 3d0696d927 (válaszként erre: 28. - Fd681950b6)
2013. jún. 24. 11:12

:D Szegény fiúúúúk... :(


:D

29. 3d0696d927 (válaszként erre: 27. - Aquatica)
2013. jún. 24. 11:11

...és abból van a legtöbb, aki azt hiszi, hogy megtalálta... és ennek az összes folyománya.


De miért hiszi azt, hogy megtalálta, amikor nem is? Vagy megint én tévedek, hogy ebből van a galiba? Nem hiszem, hogy hazugságból veszi el vagy megy hozzá. Csak közben rájön, hogy nem ilyen pacit akart.


Hogy felelőtlen? Akkor minden tizedik ember tud csak felelősséggel dönteni? Vagy hol a hiba?


Nyilván nem a hoxán fogjuk megfejteni! :D Tudom-tudom...

28. fd681950b6 (válaszként erre: 1. - Csengu)
2013. jún. 24. 11:10
Mert a nők kacérok és elcsábítják, ráveszik a rosszra.
2013. jún. 24. 10:59

van olyan ember aki megtalálja a másik felét és van olyan aki nem , nah az meg keresse:)))...

csak addig ne nősüljön meg:)) és ne menjen férjhez mert a válás nem jó buli...

26. 3d0696d927 (válaszként erre: 23. - Aquatica)
2013. jún. 24. 10:55
Biztosan így van. Csak ez hosszútávon rettentő ritka.
25. 3d0696d927 (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2013. jún. 24. 10:54

Igen, létezhet jó kapcsolat, de ha odakint szétnézel, nem ez a jellemző.


Mi az indulatod oka? Hol mondtam én, hogy félrelépek? :D Meg ha mégis, attól te miért vagy indulatos?

2013. jún. 24. 10:45

Vegyunk egy irodalmi peldat: Radnoti Miklos hazassaga. Bizony ott is volt nemi kiteres; csak Fifi neni kivarta turelmesen a pillanatnyi fellangolast. A folytatast mar tudjuk.

Igy valhatott a husege szinte ikonna.

2013. jún. 24. 10:34

szerintem alapjában véve az emberek hozzáállásával van a probléma...

egy kapcsolat ha jól működik akkor egyik fél sem kacsingat el.

pl : férfi szereti a nőben látni a nőt, nem a háziasszonyt a panaszkodó síró gürcölő mosónőt akarja látni aki egész nap a konyhában ül, es amikor a férj haza ér akkor kijelenti hogy ő fáradt,

beszélgettem erről a párommal hogy miért csaljak meg a férfiak a nőt, erre ő azt felelte :

azért, mert a nő nem ad már úgy magára, nem foglakozik vele az ágyban, elhízott, folyton veszekedik ..stb

és ebből most az jön le hogy a nőknek folyton meg kell felelni a férfiak elvárásainak,pedig ez nem igaz......

de minden kapcsolat más...

22. Krisz42 (válaszként erre: 15. - 3d0696d927)
2013. jún. 24. 10:31
Azért mert te képtelen vagy rá,nem kell általánosítani.Pont azt írtam nemrég,h az az igazi szerelem,ahol nem azért nem csalja meg a másikat az ember,mert tiszteli,stb.hanem azét,mert nem akarja.Majd ha eljutsz odáig,h valakit önzetlenül szeretsz és adni akarsz neki,akkor majd megéted.Mikor nem azért izgatom a másikat,h nekem orgazmusom legyen,hanem azért,mert adni akarok és ő is így van vele,de ez persze izgat mindkettőnket,a másik gyönyöre izgat,akkor majd rájössz,h az ember nagyon könnyen tud monogám lenni,mert csak annak ad szívesen ilyet,akit szeret,őszintén.És ha majd eljutsz idáig,akkor több évnyi együttélés utân is élvezni fogod a szerelmeskedést ugyanazzal és akkor majd lelki síkon is eljutsz odáig,h valami újat tapasztaltok,de erről most nem írok,nem tartozik ide.Aki mindenhol csak látogató,az nagyon felületes,felszínes és sajnálom azokat,akik csak idáig jutnak életükben,mert azt hiszik,ha másikkal csinálják jobb lesz,de mindenkivel ugyanolyan,mikor már mindent kiprobaltal,amit szerettél volna,akkor más se fog különbet produkálni,max.technikailag máshogy adja elő,de ez nem vâltoztat semmin.Viszont bizonyos dolgokat csak évek alatt tudsz elérni ugyanazzal a partnerrel.
21. maya80 (válaszként erre: 5. - A36415638d)
2013. jún. 24. 10:30

Ha, gyerek is van, akkor ez már nem ilyen egyszerű, mert egy gyereket nem lehet csak úgy félredobni vagy elválasztani az egyik szülőtőt. A gyerekért felelősséggel tartozik mindkét szülő.

Az én apám is sajnos rendszeresen csalta az anyámat éveken keresztül, és nagyon nem is titkolta. Anyám hosszú éveken keresztül visszafogatta miattam és a nővérem miatt. 9 éves voltam, amikor is végleg elküldte; onnan az apámat nem sokszor láttam.

Ha esetleg engem megcsalna a férjem, valószínűleg én is lenyelném a gyerekek miatt (három is van), mert fontosabb az ő boldogságuk, mint a saját önérzetem.

De annyit biztos nem néznék el, mint anno az anyám!

2013. jún. 24. 10:30
Fene tudja...én nem igénylem.
19. 3d0696d927 (válaszként erre: 18. - Aquatica)
2013. jún. 24. 10:29
Persze, lehet. És lehet, hohy az ellentéte téves. Sermmi gond.
18. Aquatica (válaszként erre: 15. - 3d0696d927)
2013. jún. 24. 10:24
ez a te saját véleményed ne erőltesd már rá másra a nézeteidet, mert lehet hogy téves :DDD HAHAHAAA
17. Sylvia81 (válaszként erre: 15. - 3d0696d927)
2013. jún. 24. 10:21

Tök mindegy, miért, de mégsem teszed meg! És ez a legfontosabb!!!

Tiszteled annyira a másikat, hogy nem kufircolsz a háta mögött.

16. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - A36415638d)
2013. jún. 24. 10:18

Annyira azért tényleg nem unják, mert azért mégiscsak jó, hogy nem nekik kell kimosni az alsógatyájukat... Csak benyúlnak a szekrénybe.

És sok hasonló indok van ám még. :(

2013. jún. 24. 10:11
Az ember alapvetően nem monogám. Legyünk már őszinték magunkhoz! Gondolj csak a szexuális fantáziálásra, vagy ha az nincs, akkor az őseinkre. Ez a monogámia dolog csak egy k.... nagy ráerőltetés. És tesszük, ameddig bírjuk, mert ez az elvárás és mert nekünk is jólesik ugyanez visszafelé, vagy ha legalább azt hazudja, hogy soha mással... Legalább magunkhoz legyünk már őszinték! Én konkrétan csak a betegségek elkerülése és a másik meg nem bántása végett tartom magam. Az érdeklődés és az impulzus ott van. Nőben is, férfiban is.
2013. jún. 24. 10:01

Nem tudom,sohasem léptem félre kapcsolatban,ha baj volt továbbléptem.

Tisztességtelennek,megalázónak tartom.

2013. jún. 24. 09:45

Peldaul: a felek kozott nem kielegito esetleg megfelelo mennyisegu a szex es/vagy hianyzik a tisztelet,szeretet, am valamilyen fontosabb erdek megis osszekoti a kapcsolatot.

Egy megcsalas legtobb esetben nem kizarolag az egyik fel hibaja, ahol minden fontos dolog mukodik, ott alap esetben szerintem nem jut az ember eszebe megcsalni a masikat.

Letezik erkolcs ugyan,meg emberseg de az elet alapvetoen nem a fair-segrol szol.

12. mortansen (válaszként erre: 1. - Csengu)
2013. jún. 24. 09:26

Mindenki másért teszi meg.

De alapvetően nem értek egyet azzal, hogy egy félre lépés miatt el kell válni. Ha másba szeret bele a fél, akkor rendben van, vegye a kalapját, de egy nem egészen átgondolt, ballépés miatt butaságnak tartom. A házasság nem végig a fellegekben játszódik. Vannak hullámvölgyek és nem minig egy időben élik meg a felek. Általában egy ilyen mélypont az amikor a félrelépés megtörténik egyik vagy másik részről.

2013. jún. 24. 09:08
Kényelmesebb.Elkerüli a problémát,van hova hazajárni,ált.van aki mos,főz rá,kényelmes,mert azt már megszokta,a szeretővel nem kell együtt lenni csak a szex kedvéért.
2013. jún. 24. 09:07
Hmmm...hamár kitalált neveken keresztül beszélgetünk, mert ez nekünk jó hogy elrejtjük valódi énünket...miről beszélünk?
9. Szamoncsi78 (válaszként erre: 7. - 38fe15a10d)
2013. jún. 24. 09:00
Hát igen...de a legtöbben megvárják,míg lebuknak,aztán már nem kell mondani semmit...
2013. jún. 24. 08:51
néha a családi béke fenntartásáért kell.. van pénz, fedél, van mit enni, nyugalom és békesség, apa és/vagy anya meg eljár szórakozni.. sok házasság "működik" így. bár én nem tennék ilyet sose de sokan vagyunk sokfélék. Van mikor az ellaposodott kapcsolatokból menekülnek így, van hogy a feszültséget oldják (ahelyett hogy a problémát oldanák meg...) stb.
7. 38fe15a10d (válaszként erre: 5. - A36415638d)
2013. jún. 24. 08:49

Ezt én is pont így gondolom :)

Aki menni akar, az úgy is menni fog! De legalább legyen benne annyi, hogy ezt felvállalva, és nem gerinctelenül..

Legyen az férfi vagy nő...

2013. jún. 24. 08:48
Erre én is kíváncsi lennék...az én exem sem tudta megmagyarázni,miért csinálta...
5. a36415638d (válaszként erre: 2. - Kis.joe)
2013. jún. 24. 08:45

De annyira meg mégsem unják, hogy legalább legyen gerinc és elváljanak. A megcsalás undorító dolog szerintem.

Inkább menjenek szét, mint átvágás, becsapás, a másik érzelmeivel való játszadozás...

Ha újdonság kell rendben, de ne a másik kárára és tönkretételére!

4. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Csengu)
2013. jún. 24. 08:45
Én nem akarom védeni a férfiakat, de azért ez fordítva is előfordul. :S
3. kisj
2013. jún. 24. 08:44
Mert alapvetően nem vagyunk monogámok. (a férfiak meg különösen nem)
2013. jún. 24. 08:43
Mert ráunnak vagy mert újdonságra vágynak.
2013. jún. 24. 08:40

Valaki árulja már el nekem, mert én nem bírok rájönni, miért csalják meg a párjukat az emberek?

Ha tudja pl. egy férfi hogy otthon van a párja, és gyereke, hogy képes egy másik nővel lenni??

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook