Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csalják meg az emberek a párjukat? fórum

Miért csalják meg az emberek a párjukat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
120. c8ec504c40 (válaszként erre: 44. - 3d0696d927)
2013. jún. 25. 22:08
Szerintem az ilyen hapsik inkább gyengék... a hűtlen nők is azok, de mivel elsősorban a hapsikat hoztad fel példaként...
119. c8ec504c40 (válaszként erre: 25. - 3d0696d927)
2013. jún. 25. 21:59
A szétnézés is általánosítás Csak látogató. Nézz inkább magadba, mert ez a lényeg. A többi lehet, hogy csak divatból mondás :)
118. c8ec504c40 (válaszként erre: 23. - Aquatica)
2013. jún. 25. 21:57

Van igazság abban, amit mondasz, de azért tegyük hozzá, minden asszony élete más-és más. Nem mindegy, hogy valakinek van-e pl. bejárónője, aki segít a házat kitakarítani, van-e mondjuk babysittere, vagy csak egy nagymama, akire néha rá lehet bízni a gyerkőcöket... hogy az asszonynak magára is jusson ideje... ha már van gyerek, nem a kozmetikus lesz az első egy anya életében, hanem általában a gyerekeiről gondoskodik elsőként, minden tekintetben.

Mit csinál ezzel szemben a legtöbb apa? Hazajön a munkából és bevágja magát a legelső fotelba.. fáradtan, mert sok férfi marhára elfárad a 8 órás munkába... én azt veszem észre, hogy nagyon le tudják nézni az anyák 24 órás naprakészségét, azt nem veszik figyelembe, hogy sok anya minden percben dolgozik.. de sok hapsi még arra sem vehető rá, hogy 5 percet foglalkozzon a gyerekével... szóval ez a sok síró, panaszkodó mosónő bizony lehet, hogy már kiégett, mert semmi segítsége nincs a szó szoros értelmében. Manapság már nagyon kevesen csinálnak bármit is közösen. Sajnos kevés az igazi apa, ritkán látni (vannak!), de ritkán látni olyan apákat, nagypapákat, akik elbűvölve tolják pl. a babakocsit... stb. vagy esetleg éjszaka ő kel fel a pici babához, hogy az anyuka is tudjon pihenni egy kicsit, tovább is van... de most csak érzékeltetni akartam, hogy van reális alapja az általad leírt síró mosónőnek, ha egyszer nincs segítség. Hullafáradtan egy anyának nem a körömdíszítés tehát az első, s ebbe nem tartozik bele az, hogy rendesen mosakszik, hajat mos, meg fogat. Az viszont igen, hogy mosogatás közben nem fog miniben feszíteni, stb.

A kedves férjed nagyon nagyot általánosított, csak éppen elfelejti... a fentieket, vagy pl. hogy az asszony azért is hízik el, mert fogamzásgátlót szed, a párja ugyanis utálja gumival... vagy veszekszik, mert pl. elege van abból, hogy társas magányban él és így tovább.

117. c8ec504c40 (válaszként erre: 21. - Maya80)
2013. jún. 25. 21:45

Ezzel viszont nem tudok egyetérteni, csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni egy olyan emberrel, aki ezt csinálja. Ki volt boldog abban a kapcsolatban, amit te leírtál? Anyukád ugyan bevállalta, de közben megkeseredett... és csak egy életet van. Minek szenvedni egy ilyen apa mellett, aki nyíltan csalja meg hosszú éveken át, nem csak az asszonyt, de a gyermekeket is...

Azt mondod, a gyerekek miatt lenyelnéd, ha veled történne meg. Csak az a baj, hogy a gyerekek megérzik, hogy az anyjuk boldogtalan, s ez rájuk is kihat, az egész életüket beárnyékolja... úgy, mint a tiédet, ahogy elmesélted.

116. c8ec504c40 (válaszként erre: 15. - 3d0696d927)
2013. jún. 25. 21:41

Ne általánosíts. Én pl. monogám vagyok és tuti nem vagyok egyedül :) Nem erőltetés. Szeretem a férjemet, ezért soha nem fogom megcsalni, a szeretet mellett ez számomra alapvető.

A párom is így gondolkodik és nem erőltetésből.

2013. jún. 25. 21:37
Szerintem azért, mert nem kapják meg azt a párjuktól, amire vágynak (pl. gyengédség, több szeretet, törődés), s ahelyett, hogy megbeszélnék a problémát, vagy ők maguk változnának, inkább máshol kezdenek el keresgélni. Ja, és azért is, mert a családjukban nem tanulták meg és nem fontos nekik a hűség. Ill. a leglényegesebb, hogy nem szeretik igazán a párjukat. Mert minden párkapcsolatban vannak nehéz/nehézkes/problémás időszakok, de ha szeretjük a másikat, eszünkbe sem jut megcsalni. Szerintem.
114. Miss Sárika (válaszként erre: 113. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 20:34
Te Lusti! Szerintem az ugyanaz...:o)..Nem?..:o)
113. e4288a2275 (válaszként erre: 112. - Miss Sárika)
2013. jún. 25. 18:28
Igen, és az a baj, hogy a kifogást összekeverik az okkal még magukban is :)
112. Miss Sárika (válaszként erre: 110. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 17:39
A kifogások gyártása kitűnően működik mindenkinél.. ..nem kell félteni a bajtársnőket, sőt a díszhuszárokat sem! :o)
111. e4288a2275 (válaszként erre: 110. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 16:41
Igazából ezzel a hozzászólással akartam kezdeni, de gondoltam, nem leszek egyből bunkó :)
2013. jún. 25. 16:38

Akkor zárásként a nők által elfogadott és alkalmazott logikai metodikát leírom a kérdéskörben.

Anno, nagyapámtól hallottam a következőt:


"Az az ember alkoholista aki annyit iszik mint én, csak nem kedvelem."


A nők jellemzően ezt használják a félrelépések, megcsalások megítélésére.

Így néz ki;


a, Ez a rohadt szemét megcsalta a *barátnőmet/engem (*választható opció), egy gerinctelen, sunyi sz_ralak, ő a hibás a kapcsolatunk tönkremeneteléért.


b, A férje megcsalta ezt a k_rvát, rá is fért, megérdemelte, szegény pasinak biztosan megvolt rá az oka, mert belehajszolta, elmarta maga mellől ez a k_rva.


Így mindenki kiválaszthatja a magának és az alkalomhoz megfelelő okot :)

2013. jún. 25. 16:30
No megnéztem a Próbatétel filmet. Hát egész jó volt.
108. f758a7200f (válaszként erre: 105. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 16:11

Feladooom!:)


Még mindig víz-víz-megfagysz, de nekem nem ér ennyit!

107. e4288a2275 (válaszként erre: 106. - Noarashi)
2013. jún. 25. 16:08

Azt a statisztikát elfogadod, amit párkapcsolati terapeuták, pszichológusok készítenek a munkájuk eredményeiről és az azt megelőző anamnézis adataiból?


A klinikai statisztikák ilyenek :)

106. Noarashi (válaszként erre: 102. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 16:03
A statisztikára sosem lehet adni. Plusz az emberek nem őszinték, ha szexről van szó.
105. e4288a2275 (válaszként erre: 104. - F758a7200f)
2013. jún. 25. 16:01

Nem a szexről hazudnak legtöbbet az emberek.

És nem a mennyiségével kapcsolatosan,ha a szexről kérdezik őket, de most ez nem releváns, lévén a felmérésekre jelentkező illetve azt felvállaló embereknek mivel névtelen és személytelen a felmérés, nem igen van okuk hazudni.


De figyelemre méltó, hogy ez jutott eszedbe a dologról mindazt figyelembe véve, hogy az eddigi kommunikációnk során többször is mást értelmeztél(képzeltél) mint amit leírtam és olvashattál. :)



Tényleg nem tippeltem meg, besoroltalak egy kategóriába, ez valóban nem tipp :)


Bár Én nem is állítottam, hogy tippeltem. (visszaolvastam azért, hogy rájöjjek, miből gondoltál tippelésre)

Azt kérdeztem nem tévedtem ugye?

A kérdésem pedig arra vonatkozott amiről beszéltünk, hogy melyik társadalmi csoportba tartozol, a fizikai munkát végző középiskolai végzettségnél alacsonyabb végzettségűek közé, vagy a szellemi munkát végző középiskolai vagy magasabb végzettséggel rendelkezők közé, és mivel oda tartozol, nem igen vannak olyan kapcsolataid akik a másik csoportba tartoznak és megbeszéled velük a privát problémáid.

104. f758a7200f (válaszként erre: 102. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 15:38

A felmérések tényei???Hogy oda ne carjak!:DDDD


A szexről hazudnak az emberek a legtöbbet:))) A mennyiségről pláne!


A hovatartozásomat nem tippelted meg, ilyenformán nem tudtál tévedni sem:)

103. e4288a2275 (válaszként erre: 99. - Noarashi)
2013. jún. 25. 15:27

Szerintem is. Nem is mondtam, hogy nem.


Tudod, ha van két csoport, és abból azt mondom az egyik többször, az nem azt jelenti, hogy a másik nem, csupán azt, hogy inkább a másikra jellemző. :)

102. e4288a2275 (válaszként erre: 101. - F758a7200f)
2013. jún. 25. 15:23

"Szinte a forum elejetol kezdve doltek az olyan hsz-ek, hogy a ferfiak azert csalnak mert mondjuk az asszony otthon visszautasitja oket, en erre celoztam. "


Én pedig elmagyaráztam, hogy ez nem feltétlenül így van, számos más oka lehet, de ok mindig van, és ez mindig hiányérzetben keresendő, melyet a megcsalt fél generál.



"Masreszt, hogy melyik tarsadalmi retegbe tartozom, ezt nem biztos, hogy az iskolazottsagombol meg tudod allapitani, mert vannak paradoxok az eletben mindenhol. "


ÉN a , "nagy eséllyel", "több mint valószínű" kifejezéseket használtam nem a "biztos"-t ám nem tévedtem igaz? :)



"En azt gondolom, hogy a segedmunkas ugy eleve tobbet szexel mint a topmanager..."


Nem jól gondolod, és ezt felmérések tényei igazolják, a fizikai munkát végző párok a felmérések szerint átlag heti 2 alkalommal, míg a szellemi munkát végző párok heti 3,5 alkalommal szexelnek. :)



"Apropo megcsalas: ha a nok csalnak tobbszor..."


Te most magaddal vitázol? Ezt Te állítottad, nem én :)

101. f758a7200f (válaszként erre: 98. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 14:24

Szinte a forum elejetol kezdve doltek az olyan hsz-ek, hogy a ferfiak azert csalnak mert mondjuk az asszony otthon visszautasitja oket, en erre celoztam.


Masreszt, hogy melyik tarsadalmi retegbe tartozom, ezt nem biztos, hogy az iskolazottsagombol meg tudod allapitani, mert vannak paradoxok az eletben mindenhol


En azt gondolom, hogy a segedmunkas ugy eleve tobbet szexel mint a topmanager (aki persze sokkal tobbet beszel rola), szoval sokkal inkabb a topmanager a tv ele beesos kategoria, de a latszat mindig csal, es ugye ha van 1 a 10-bol aki nem ilyen, az sokkal nagyobb szelet csinal mint 9 segedmunkas aki meg reggeltol estig...


Apropo megcsalas: ha a nok csalnak tobbszor, akkor is mindegyikre jut 1 ferfi akivel csal(atlag, mert van no aki tobb pasival es van pasinaki tobb novel) olyan egyforman lehet mindket nemben:)))

100. f758a7200f (válaszként erre: 99. - Noarashi)
2013. jún. 25. 14:14

Igen, ez leginkabb a topmanagerekre jellemzo:)


(viccen kivul, de!)

99. Noarashi (válaszként erre: 98. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 14:12

Szerintem egy topmanager is mehet haza úgy, hogy totál kimerült.

Meg a rutin a legnagyobb baj.

98. e4288a2275 (válaszként erre: 96. - F758a7200f)
2013. jún. 25. 13:48

"Most ez a kérdés úgy hangzott, mintha ..."


Igazából egyáltalán nem lenne meglepő.

Az a társadalmi réteg akikről beszéltem, a munkából fizikailag, mentálisan kimerülten hazatérve a tévé elé eső, egymással nem kommunikáló pár, nem a hoxa célközönsége, nem hiszem, hogy túl sokan lennének itt ebből a társadalmi rétegből.

Másrészt, mivel aki itt van pl. irodista, szellemi, vagy könnyű fizikai munkát végző, minimum középfokú végzettségű emberek, nagy eséllyel nem tartanak belsőséges, problémamegbeszélős társalgási viszonyt, pl. kútfúró segédmunkás - konzervgyári betanított munkás párokkal a valós életben, hanem a saját társadalmi szintjükkel tartják a kapcsolatot napi kommunikációs szinten.

Így, hát nem volt túl merész feltételezés szerintem, hogy esetleg nem is ismersz olyan társadalmi és szociális környezetben élő embereket valójában. A valójában nem ismered, nem azt jelenti, hogy nem ismered Jóskát meg Marit, a szomszéd házból, vagy a szomszéd lakásból és nem vagytok köszönőviszonyban, hanem azt, hogy nem ismered őket valójában, nem beszélsz velük az életükről, a családi gondjaikról, a társas kapcsolataikról, amiről a saját szociális és társadalmi rétegedbe tartozó barátaiddal beszélgetsz. Így több mint valószínű, hogy nem ismered azt a problémakört, ami az Ő életükben megjelenik a kérdés kapcsán.

Itt a hoxán sem valószínű hogy beszélsz bármelyikükkel ilyen mélységekben az életükről, és nem is hiszem, hogy olyan túl sokan vannak :)

A hoxa felhasználóinak tömegét meglátásom szerint középfokú vagy magasabb végzettségű emberek adják, elenyésző számban lehetnek alacsonyabb végzettségű vagy nehéz fizikai munkából élő emberek, míg a real életben ez az arány nagyjából egyforma.

Ezért nehéz lenne azt mondani, hogy a hoxa valós képet tud mutatni a kérdéskörben, vagy valós véleményt lehetne leszűrni az elhangzó véleményekből.

Főként mivel erősen dominál a sérült, (esetleg e sérülése okán) magányos nők száma a kommentekben ilyen témakörökben :)



"Felőlem továbbra is elbeszélgethetünk egymás mellett... "


pedig, én nem szeretném, de mint a következőkből látszik ez nagyon megy neked :)


"Másik észrevételem, hogy akkor ezek szerint mégsem azzal van a baj, hogy a nők nem kívánják a szexet, hanem a férfiaknak nincs rá energiájuk, nincs itt szó elutasításról. Ha megkérdezed, 10 esetben 9x azért nincs szex, mert a férfi nem bírja energiával és a nők pont, hogy többet szeretnének."


Ezt abszolút nem vágom miként kapcsolódik a "Miért csalják meg az emberek a párjukat?" kérdéshez és témához :)

Ez pont azt mondja, hogy a férfiak 10 esetből nem bírják energiával a szexet, tehát nem igen van energiájuk félrelépésre sem. Akinek van rá energiája és szüksége a több szexre, az a nő, a mondatod szerint :)

Bár ez még mindig csak azt mutatja meg, hogy melyik nem csal többször, és nem cáfolja azt, hogy azért csalnak az emberek, mert a másiktól nem kapnak meg valamit amire szükségük van, így a megcsalás eredője a hiányérzet, melyet a megcsalt fél generál, magyarul a megcsalás ténye, mindig a másik fél hiányosságaiból következik be.



"...az összes ilyen fórumon olyan válaszokat találsz, hogy "megcsal""


ezt megint nem vágom miben lenne válasz a "Miért csalják meg az emberek a párjukat?" kérdésre, amiről én folyamatosan beszélek :)

2013. jún. 25. 12:00
..Mert nincs önuralmuk!
96. f758a7200f (válaszként erre: 95. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 11:57

Most ez a kérdés úgy hangzott, mintha a családom hetediziglen visszamenőleg az életben nem dolgozott volna és ezért kérdezném:))))


Nyilvánvalóan többen vannak az utóbbi kategóriában de általában a hoxán az összes ilyen fórumon olyan válaszokat találsz, hogy "megcsal"...


Másik észrevételem, hogy akkor ezek szerint mégsem azzal van a baj, hogy a nők nem kívánják a szexet, hanem a férfiaknak nincs rá energiájuk, nincs itt szó elutasításról. Ha megkérdezed, 10 esetben 9x azért nincs szex, mert a férfi nem bírja energiával és a nők pont, hogy többet szeretnének.


Felőlem továbbra is elbeszélgethetünk egymás mellett...


Csak pici észrevétel, a maradék 1 a 10-ből meg kifogott valami bika típusú pasit aki így vezeti le a stresszt és ezt úgy fogják fel, hogy ők ellenállhatatlan nőszemélyek...

95. e4288a2275 (válaszként erre: 94. - F758a7200f)
2013. jún. 25. 11:36

"en nem tudom ugy felfogni, hogy siman a no butasaga olyan halalos bun"


Senki nem mondta, hogy halálos bűn.

Ilyet viszont mondtam:

"Te is látod, hogy ez a kapcsolat nem párkapcsolat volt, és hiánypótlásnak is csak érdekalapú?

Ez pontosan az az eset amikor a megcsalás bekövetkeztében mindkét fél ugyanúgy hibás, legfeljebb az egyik nincs tisztában már az első pillanattól azzal, hogy ez a logikus és természetszerű következmény."

Most koncentrálj, mert jön az a rész, ami lényegi válasz neked:

"Ráadásul még csak hibának sem nevezhető, jól működő kapcsolatként is felfogható, apa megkapja ami neki kell, anya meg elfogadja és nem zavarja, ha egyáltalán felfogja. "



"Es a masik veglet, vagyis a tv ele beesos pasik azt mondod, kevesbe hutlenek?Marmint ezek akik szted hajlamosak az ivasra?"


Nem vagyok biztos benne, hogy ugyanazt olvasod amit írtam :)


ezt írtam:

"az emberek, akik fáradtan esnek haza, és nincs energiájuk, késztetésük a kommunikációra, a megbeszélésre, nem megcsalásba menekülnek :)

A legritkább esetben ez a társadalmi réteg az, aki másik alkalmi, vagy tartós kapcsolati partnerhez menekül.

Inkább alkohol okozta kikapcsoláshoz."


Ez arról a tv elé munka után beeső rétegről szól - nem férfiról vagy nőről, - hanem egy társadalmi rétegről, akik a megélhetésüket biztosító munkájuk okozta fizikai és vagy mentális fáradtság miatt (nem az igénytelenség vagy lustaság miatt) esnek be a fotel elé.

Nem tudom, egyáltalán van-e ilyen ismeretséged.

94. f758a7200f (válaszként erre: 93. - E4288a2275)
2013. jún. 25. 08:08

A ferfina mai napig egyedul van es azota is eltartja az exet, egyebkent en nem tudom ugy felfogni, hogy siman a no butasaga olyan halalos bun.


Hiszen volt itt szo elhizasrol, hazisarkanysagrol, szex nem kivanasarol stb stb...szerintem nem egy oltari bun az, hogy szegeny csaj igenyes volt magara, kedves volt es szexeltek is. Mellesleg egyutt is dolgoztak egesz nap szoval ezt sokan mar fojtogato legkornek is nevezhetnek, megis, kivulrol nezve totalis harmonia, ki is volt akadva mindenki a valasukon. Es nem kerestek kibuvokat, a ferj pedig azota is keresi az uj "kedvenc torulkozot"...


Es a masik veglet, vagyis a tv ele beesos pasik azt mondod, kevesbe hutlenek?Marmint ezek akik szted hajlamosak az ivasra?


Hat meglatszik, hogy itt a noknek errol is mas a velemenyuk (nem nekem), mindenki azt hajtogatja, hogy azert ul a tv elott, mert nem kap mast, vagy mert mashol mar megkapta

93. e4288a2275 (válaszként erre: 92. - F758a7200f)
2013. jún. 24. 23:26

pont oda, ahova eddig is tettem.

Te magad is leírtad;

"Szuksege van udvarlasra, uj embereket megismerni, mindig mas ingerekre"

Itt a hiányérzet a kapcsolatban.

Hogy miért volt erre szüksége, az kevéssé kérdéses, mint az, hogy a házasságra, tartós kapcsolatra eleve volt e szüksége;

Megmondom, nem.


Én inkább azt mondom, egy ostoba, életképtelen cicát talált magának, akihez bármikor haza tudott menni, élhette a saját életét párkapcsolati felelősség nélkül.

Igen, kihasználta a nőt.

Okos ember volt. Szemben az asszonykával :)


Ha szerette volna a nőt, és magához tartozónak, egyenrangúnak érezte volna, akkor nem lett volna hiánya a kalandra, újdonságra, más ingerekre más személytől. Ez a szerelem, illetve a megbecsülés, a tisztelet.


Ettől persze még szerethette, miként bárki szereti a kedvenc törölközőjét, amitől nem szívesen válna meg, mert jól szárít, szép a színe, finom a tapintása, nem szól bele semmibe, de nem tekinti megcsalásnak, vagy bármilyen szinten kifogásolhatónak, ha éppen úgy alakul, hogy egy másik törölközőt használ, mert nincs ott a kedvenc rongya.


Igazából egy ilyen kapcsolatban nem a férfi viselkedése a kérdés vagy az oka, egyértelmű, hogy nem kapott meg a kapcsolattól olyanokat amire szüksége volt, nem is tekintette igazából párkapcsolatnak, csupán konvencionális, kényelmes formaságnak a kapcsolatukat, hanem a nő viselkedése a kérdés, a hibája viszont olyannyira nem, hogy az ember szemét kiszúrja.

Ezzel a mentalitással, szellemi kapacitással, önértékeléssel, és belső büszkeséggel itt a szobánkban a sarokban a pálma is bír. De nem akarom őt megsérteni, hiszen egy ártatlan növény, tehát nem hasonlítgatom őket tovább.


Komolyan kérdezed, hogy szerintem ez a kapcsolat egy értékes, teljes kapcsolat volt-e, és az ilyet hova teszem, vagy Te is látod, hogy ez a kapcsolat nem párkapcsolat volt, és hiánypótlásnak is csak érdekalapú?

Ez pontosan az az eset amikor a megcsalás bekövetkeztében mindkét fél ugyanúgy hibás, legfeljebb az egyik nincs tisztában már az első pillanattól azzal, hogy ez a logikus és természetszerű következmény.

Ráadásul még csak hibának sem nevezhető, jól működő kapcsolatként is felfogható, apa megkapja ami neki kell, anya meg elfogadja és nem zavarja, ha egyáltalán felfogja.

Az, hogy apa lépett ki a kapcsolatból végül, az csak megerősíti a dolgot, miszerint a kapcsolat nem volt jó, de megcsalásként egyikük sem kezelte a dolgot. A megcsalás akkor számít megcsalásnak, ha az a megcsalt felet bántja, neki kellemetlen.

Annyira ezek szerint nem volt kellemetlen anyának a dolog, hogy lépjen az ügyben, vagy csak Te nem adtál erről információt.


Nem is értem, mi volt a kérdés célja, amikor eddig hozzászólásokon keresztül azt fejtegettem, hogy egy párkapcsolatban a félrelépésnek, a megcsalásnak mindig olyan oka van, ami mindkét felet érinti, és a másik fél hiányosságaiból ered, vagy eleve érdekkapcsolatról, nem párkapcsolatról van szó.

Jelen esetben amit felvázoltál, abban nem is értem hogyan nem látod a Nő hibáját és ugyanakkor a kapcsolat érdekalapját.

92. f758a7200f (válaszként erre: 90. - E4288a2275)
2013. jún. 24. 22:56

Huu, mire vegigolvastam, elfelejtettem az elejet:DDD


Nincs ennyi ferfiismerosom aki ennyire csalja a feleseget de 2 peldat tudnek, a tobbiben nem ismerem annyira az asszonyt es nem beszelek ilyesmirol a ferjjel. Egyik pelda, ahol keptelen vagyok elitelni a feleseget de a ferjet sem, na pont ok valtak el.


Mindketten szepek, igenyesek, a ferfi mindig csalta, de mindig is bevallotta, hogy ot szereti csak szuksege van udvarlasra, uj embereket megismerni, mindig mas ingerekre. A szex is jo volt otthon, ezt mondta.


En azert hiszem ezt el, mert altalaban mindig keresnek valami olyan kifogast, hogy a masikban ez sem volt meg az sem volt, de o soha nem probalta ezt megmagyarazni, nem keresett kifogasokat, neki olyan ez mint egy betegseg. Szoval vagy az egesz elete egy hazugsagra epul vagy egyszeruen ilyen tipus.


Es nem az asszony rugta ki, es teljesen onellato, a hazassaga alatt is o mosott/teregetett/fozott/bevasarolt es nem esett nehezere, nem volt kotelezo. Ezt azert mondtam el, mert mindenki azzal jonne, hogy persze, kenyelmes ugy, hogy mosnak/foznek ra. Az ex felesege nem ertett semmilyen hazimunkahoz. Azt is mondhatnank, hogy na, akkor bizti ezert, de nem. Allitja, hogy ez sem volt baj es hogy szerette/szereti


Az ilyet hova teszed?

91. jstefan (válaszként erre: 1. - Csengu)
2013. jún. 24. 22:21
Egy erotikusan vonzó nőt nem lehet visszautasítani!!! A megcsaláshoz nem csak férfi kell hanem nő is. Attól még a házasság kiválóan működik, sőt még szenvedélyesebb lesz ha időnként egy kis izgalmat viszünk a kapcsolatba.Az olyan pasi , vagy nő ne lépjen félre aki nem tud örök titkot tartani,és nem tud úgy viselkedni mintha nem történt volna meg az a kis kaland.A félrelépések többsége csak a fergeteges szexről szól,és amilyen gyorsan jön olyan gyorsan el is múlik, nem alakul ki szerelem.Különösen nyáron nagy a kisértés amikor a nők lazábban,erotikusabban öltöznek,és több feromont termelnek amitől mi pasik nagyon hamar begerjedünk.Minden nőről le lehet varázsolni a bugyit csak érteni kell hozzá!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook