Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért bántott meg a srác? fórum

Miért bántott meg a srác? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
673. krisztikrisz (válaszként erre: 668. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:05

Ugye nem azt akarod mondani, hogy van valakije?

Miért ne lehetett volna nálad vagy nála megoldani?

Neki derogál a panel, nála meg ott az asszony.

Ezt tudnám elképzelni.

672. krisztikrisz (válaszként erre: 665. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 21. 23:01
Teljesen jogos! 🤚
671. krisztikrisz (válaszként erre: 664. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:00

"Vicces azért, hogy neki minden jár, neki mindent meg kell adni, de ez visszafelé már nem működik."


Itt azért megállnék!

Te megadtad neki, amire szüksége volt?

Te megadnád neki nőként, szeretőként, partnerként, amire szüksége lenne? Fontos, hogy magadra is irányítsd vissza a kérdést.


Egymástól várnátok el mindent, de erre egyikőtök sem képes, mondjuk ez érthető.


Egyikőtöknek sem volt komoly a szándéka, én valahogy így látom.


Neki egy szex, neked pedig egy rossz tapasztalat.

670. krisztikrisz (válaszként erre: 664. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 22:53

Most nem azért, de ez a legnagyobb fájdalmad, hogy így viselkedett veled, mégis adnál neki még 1-2 esélyt?


Nem értelek!


Újra sérülni szeretnél? (Ezek szerint.)


Mondta, hogy gyerekcipőben jár nálad a szex, ő nem élvezte, keres mást, de azért megalázott.


El kellett volna fogadnia, hogy így alakult, de erre nem képes. Ezért nem férfi.

669. krisztikrisz (válaszként erre: 664. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 22:47

Nem foghatod arra, hogy zavarban volt.

Ha gusztustalanul viselkedett veled, ha nem vett se ember, se nő számba, ha érzéketlen volt veled, akkor hogy jön zavarba? Ugyan már! Magadat hitegeted az ilyen kijelentésekkel, a valóság meg mutatja.

668. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 667. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 21. 11:31

Kivettünk egy szobát.

Mert egyikünknél sem tudtuk megoldani.

Miért? :D

De ez csak részletkérdés

667. 37e1ff8723 (válaszként erre: 666. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 10:59
Hol voltatok?
666. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 665. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 21. 09:54

Igen, csak arra gondoltam zavarban volt.

De így hogy megsértett, nyilván ilyen az egész ember. Nem a zavara miatt csinálta.

665. 37e1ff8723 (válaszként erre: 664. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 09:19
Az nem bénázás, hogy tárgyként kezel.
664. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 663. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 21. 09:06

Igen, de azért, mert nem tudtam biztosra, hogy pl a kijárkálások és ezek az egyéb dolgok, amik sértőnek tűnnek, lehet ő is zavarban volt és talán ő sem tudott feloldódni.

Nyilván ha másodszorra, harmadszorra sem jó a szex, valamint ugyanúgy fennállnak ezek a számomra nem tetsző magatartások, akkor tudom hogy ő ilyen és akkor tényleg hagyni kell az egészet a fenébe.

Mint ahogy elkönyvelte én béna voltam, holott nálam az csak abból fakadt, hogy nem tudtam feloldódni, de nem egyetlen alkalom, ami ráadásul az első, nem az alapján kell senkit megítélni, mert az bármitől lehetett. Ha ez többször is ugyanígy történik, akkor nem a feloldódás miatt viselkedik így az ember, hanem akkor ilyen az illető és tovább nincs értelme próbálkozni.

Ezért.

Mindenkinek lehet adni még egy esélyt. Ráadásul ő mondta hogy szeretné is hogy kapjon még egy lehetőséget, ha netán béna lenne.

De úgy látszik ő már nem így gondolja velem szemben. :D

Vicces azért, hogy neki minden jár, neki mindent meg kell adni, de ez visszafelé már nem működik.

Na mindegy, ebből is látszik mennyire önző ember. Csak ő számít, senki más.

663. 37e1ff8723 (válaszként erre: 655. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 08:59
És ezzel akartad folytatni.
662. 37e1ff8723 (válaszként erre: 655. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 08:58
Szép...
661. krisztikrisz (válaszként erre: 660. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 23:17
Meggyőztél. 🤭
660. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 658. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 23:15

Pont ezt kérdezte az a barátnőm is aki ismerte látásból és pár mondat erejéig.

De akármilyen hihetetlen, nem tudom rá a választ.

Sok beszélgetés miatt talán, de az sem lehet indok önmagában, úgyhogy nem tudom.

Lehet egyszer majd rájövök. :D

659. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 656. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 23:13

Hát igen, bármi megeshet.

Amúgy meg a tökéletes testű, lapos hasú, mindenhol feszes alkatú és minden téren gyönyörű nők nem vele fognak kezdeni. Ez tuti.

658. krisztikrisz (válaszként erre: 655. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 23:12
Ne haragudj, de még mindig nem értem, mi volt olyan különleges ebben a pasiban. Az összes rossz tulajdonságát felsoroltad, amitől a józan ítélőképességű ember a falnak megy. 😰
657. krisztikrisz (válaszként erre: 655. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 23:10
Ennyi erővel egy hideg robottal is szexelhettél volna. 🤕
656. krisztikrisz (válaszként erre: 653. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 20. 23:08
Akkor sürgősen jönnie kell álmai asszonyának, aki jól a földbe döngöli az egóját! De az se baj, ha a státuszát veszíti el!
655. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 652. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 23:07

Külsőleg.

Amit írtam is, hogy a karján kívül sehol nem látszik hogy gyúr.


De azért feszengtem, mert érzéketlen volt az elejétől kezdve. Ha addig azt feltételeztem, vannak érzelmei irántam, akkor ott mikor elkezdtük egyből feltűnt, hogy semmit nem jelentek neki. Semmi érzést, gyengédséget, kedvességet, figyelmet és simogatást, ölelést stb nem vitt bele. Gáz volt az egész és valahol sértő is. Egy tárgy voltam a szemében.

654. krisztikrisz (válaszként erre: 650. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 23:05
Én például nem értem a pasikat. Elég soknak az izmos, feszes nők jönnek be. Ha löttyedt, azt hajlamosabbak leértékelni, pedig szerintem sokkal nőiesebb. Lassan már a nők is legyenek pasik, hát egy frászt!! Nincs baj a teltséggel, a kövérekre viszont nagyon ágálnak, de itt is vannak kivételek. A masszív idomos nők biztos hogy megmozgatják a fantáziájukat, de gondolom te nem ilyen alkat vagy. Vékony se legyél, csak a saját magasságodhoz, testalkatodhoz illő. Biztos lesz olyan, akinek így leszel jó! Azzal kell foglalkozni!
653. 37e1ff8723 (válaszként erre: 650. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 22:59
Szerintem azért tartja, mert nem kritizáljak, és így is sikeres.
652. krisztikrisz (válaszként erre: 650. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 22:57

Miben nem volt nagy szám?

Leírnád a kedvemért! 😄

651. krisztikrisz (válaszként erre: 647. - Liliom10)
2022. ápr. 20. 22:55
Leértékelte magát a pasi előtt. Ha nem mondja, akkor is ez van, de legalább nem mondja ki. Csak az a baj, ezt a férfi is észre fogja venni, ha feszeng. Meztelenül meg még inkább. A szex nem a feszengésről szól. El tudom képzelni hogy nem sikerült jól. Ha nem adja át magát az egésznek, olyan mintha nem is csinált volna semmit. Átadni meg addig nem fogja magát, amíg ilyen súlyos bizalmatlansággal küzd, de közben meg érthető is.
650. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 649. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 22:55

Szerintem jól állt hogy híztam. Az arcom is szebb lett tőle. De én jobban szeretem mikor vékonyabb vagyok. Fogytam is már azóta elég sokat. De nem miatta, amúgy is akartam.

Az volt a csúnya ebben, hogy előtte mondta hogy neki az a csaj is tetszik aki vékony és az is aki husi. Csak a nagyon elhízottak nem. Én nem voltam nagyon elhízva.

Ő nem volt különb nálam, szerintem nagyon nem.

Nem tudom ő miért tartja magát annyira nagy számnak. Furcsa.

649. krisztikrisz (válaszként erre: 646. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 22:49

Szerinted igaza volt ebben vagy megsértett?

Ha igaza volt, ő mennyivel volt különb nálad?

Igényesnek tartottad? Szerintem nyugodtan mondhatod.

648. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 647. - Liliom10)
2022. ápr. 20. 22:47
Rendben.
647. liliom10 (válaszként erre: 646. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 22:33

Azt írtad, hogy sovány voltál, ezért szedtél fel 10 kilót, és akkor néztél ki ideálisan. Mi ebben az elhanyagolás ? Az teljesen mást jelent !

Mondogasd magadnak - akár tükör előtt - hogy " csinos vagyok, szép vagyok ", gyakran állj a tükör elé mosolyogva, és hipnotizáld be az agyadba !

Egy jó tanács : Soha ne kritizáld magad egy férfi előtt !!! Ha valakinek tetszel, és Te elkezded, hogy van rajtad itt-ott egy kis fölösleg, meg eláll a füled is, meg korpásodik,hullik a hajad, meg a lábad is görbe,stb. azt gondolja a srác, hogy ennek a lánynak nincs önbizalma. Csak leértékeli magát, már nem is tetszik (annyira).

Tehát : elfogadod a bókot és megköszönöd. Kész !

646. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 645. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 22:19

Azt mondta annyira hanyagolom el magam amennyire akarom hiszen én irányítok senki más.

Ezt az alakommal kapcsolatban mondta.

645. krisztikrisz (válaszként erre: 624. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 22:14
Nem tartod magad csúnyának. De azért mégis tette rád a megjegyzéseket. Igénytelen vagy, stb. Ezt mire értette? Mert a tisztaság alap, főleg szex előtt. Aki meg beleköt abba, hogy 10 kilóval súlyosabb vagy, annak mindig is a külsőségek számítottak, soha nem fog önmagadért szeretni. Ebből is látszik, hogy csak eszköznek tekintett, az ő kielégülési eszközének. Milyen barát az ilyen? Milyen szerető az ilyen? Milyen férfi az ilyen? Persze tudom, azért szép számmal vannak ilyen esetek. Te ezt most kifogtad, mert nem vetted észre és mert belementél. Mindegy hogy félelemből vagy vágyból.
644. krisztikrisz (válaszként erre: 642. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 22:07

Az egyik barátnőmet például elég fiatalon elvitte egy tehetősebb fószer. Most hagyjuk hogy miből volt pénze, egyet találhattok! Oda lyukadt ki a történet, hogy a cselédje lett, miközben urasága járta az éjszakákat, nem vetette meg a nőket. Aztán eljött a pillanat, amikor lecserélte őt egy jobb nőre, annak gyereket csinált és ha jól tudom ők is szétmentek. Egy gyerekes anyuka egyedülállóként mennyire kelendő a húspiacon? Úgy tudom nem nagyon szeretik a férfiak az ilyesmit. Szóval két nővel is rendesen elbánt!


Ilyet akarsz?


Ja, és a nem kívánt terhesség! Okvetlenül vetesd el a gyereket, ha nem akarod vállalni! Az egész életedet megkeserítheti! Nem mindenkinek való az anyaság.


A védekezésre pedig nagyon oda kell figyelni!


Kovid helyzetben se biztos, ha minden héten más pasi van az ágyadban.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook