Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért bántott meg a srác? fórum

Miért bántott meg a srác? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
643. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 642. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 22:01

Igen, csak mivel nekem ez a legrosszabb ami idáig történt így pasik terén, nem tudom átérezni mi lehet még ennél is rosszabb. :D

De nem is szeretném megtapasztalni, főleg ezek után. Ha ezt is ilyen nehezen dolgozom fel, mi lenne még rosszabb pasi esetén? :D

642. krisztikrisz (válaszként erre: 626. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 21:54
Ezt a részét mondjuk megértem. Teljesen érthető, hogy így könnyebb átlátni és feldolgozni, hogy mibe csöppentél. Nem gondolnám hogy bántanának, csak külső szemmel ez az egész elég felháborító, pedig sokkal rosszabbul is járhattál volna.
641. krisztikrisz (válaszként erre: 621. - Liliom10)
2022. ápr. 20. 21:45

Egyetértek. Én az adok-kapok egyensúlyát nagyon lényegesnek érzem. Mindkét félnek képesnek kéne lennie rá.

Ha pedig gyűlölöd, akkor talán sose szeretted.

640. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 638. - Liliom10)
2022. ápr. 20. 21:15

Nem lett volna jó az sem ha szexpartnernek használt volna.

Amikor erőszakoskodott, szerintem az lehetett az oka hogy belementem, mert ragaszkodtam hozzá és nem tudtam logikusan gondolkodni, elvesztettem a realitásérzékemet.

Biztos sok tanulságot kell majd levonnom ebből az esetből.

639. 37e1ff8723 (válaszként erre: 637. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 20:39
Aki egy alkalomnál többre vágyik, nem így áll hozzá, nem így ismerkedik.
638. liliom10 (válaszként erre: 635. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 20:35

Nem először írom, hogy ezzel a sráccal nem jártál ! Mire számítottál ? Pláne az utolsó hónap után, mikor csak erőszakoskodott, hogy mikor fekszel már le vele ? Jobb lett volna, ha nem tűnik el, hanem néha-néha szexpartnernek használ ? Ez nem futó kaland volt, hanem egy hideg "testhasználás", csak erre kellettél.(Csak akkor és ott ért hozzád, ahol muszáj volt.)

Ne a saját fejeddel gondolkodj, hanem az övével! Amit elvártál, ami látszott a viselkedéseden,hogy benne vagy, azt kaptad,sajnos. Nem vágytál randikra, kedvességre, stb. nem is kaptad meg.

637. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 636. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 20. 20:05
De törekszek.
636. 37e1ff8723 (válaszként erre: 635. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 19:57
Törekszel? Nem úgy tűnik.
2022. ápr. 20. 19:50

Tudom azt is sokaknak furcsa, hogy ennyit rágódok ezen a dolgon. De mivel két komoly kapcsolatom volt, és rajtuk kívül másokkal nem feküdtem le, ezért számomra teljesen ismeretlen érzés volt, az hogy lefekszek egy sráccal és otthagy. Hallottam már ilyet és ismertem olyan lányokat akikkel ez megtörtént, de én ezt el sem tudtam képzelni velem is előfordul majd. Mert én mindig arra törekszem, ne csak futó kalandom legyen bárkivel is.

Szóval ezért viselt meg ennyire, mert nem volt még ilyen tapasztalatom, ez az első az életemben.

634. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 633. - Ágio8405)
2022. ápr. 20. 15:46
Próbálok törekedni erre.
633. Ágio8405 (válaszként erre: 632. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 13:32
Akkor inkább arra koncentrálj hogy ez változzon. Olvass ilyen témájú tartalmakat, menj el ilyen irányú foglalkozásokra stb.
632. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 629. - New(l))
2022. ápr. 20. 13:25
Van baj az önértékelésemmel.
631. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 628. - Liliom10)
2022. ápr. 20. 13:24
Igen, valószínűleg idővel biztos én is azt fogom gondolni milyen hülyeség volt ennyire odáig lenni.
630. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 627. - Ágio8405)
2022. ápr. 20. 13:24
Még nem teljesen, de jobb mint volt
629. New(l) (válaszként erre: 624. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 12:53
Nem gondoltam, hogy csúnya vagy, de az önértékeléseddel mégis van baj. Nekem is nagyon sokat kellett dolgoznom magamon, és bár nekem más kihívásaim voltak, de aki ennyire alámegy egy ilyen ócska pasasnak, ott valami hibádzik.
628. liliom10 (válaszként erre: 626. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 12:51
Azt mondják, gondolj arra, ez a történet mit fog számítani 5 év múlva ? Csak annyit, hogy "de hülye voltam! Nem lett volna szabad ilyen emberre pazarolnom a drága időmet !"
627. Ágio8405 (válaszként erre: 626. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 12:48
Most már úgy érzed túl vagy rajta?
626. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 625. - Ágio8405)
2022. ápr. 20. 12:46
Igen, csak azért írtam róla sokat, mert az kicsit segített a feldolgozásban.
625. Ágio8405 (válaszként erre: 624. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 12:30
Akkor jobban tennéd ha elkezdenél ismerkedni, hogy végre legyen más akire gondolhatsz mert ez tényleg kezd vicc kategóriàba átmenni. Ezen a mindent agyon analizálsz dolgon is próbálj változtatni mert rengeteg időt vesz el feleslegesen. Semmi értelem.
624. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 623. - New(l))
2022. ápr. 20. 12:01

Nem megy ritkaságszámba.

Habár nem szoktam ismerkedni. Tehát nem szoktam keresgélni az alkalmat, ez csak úgy adódott. Mert egy helyen dologoztunk.

Én nem tartom magam csúnyának, tehát nem azért ragaszkodtam hozzá :D

623. New(l)
2022. ápr. 20. 11:49

Nem bántásból kérdezem, de nálad ritkaságszámba megy, ha valaki érdeklődik irántad? Nem találok már más okot arra, miért rendelted magad alá egy ekkora duplanullának. Közben pedig el nem tudom képzelni, hogy ne akadna más srác, akivel ismerkedhetnél.

Ha tudná ez a gyökér, hogy egy hónapja róla folyik a polémia a Hoxán, dagadna a csoffadt karizma. Mondhatunk bármit, de mégis az a felállás, hogy FI kínlódik, a csoffadt szexrobot pedig carik az egészre.

622. liliom10 (válaszként erre: 614. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 09:17

Igen , de a könyv címe :" Igy szeress, hogy szeressenek !" ( Bocs, nincs a gépen hosszú í nagybetűvel.)


Voltam reménytelenül szerelmes, de titokban. A másik nem tudott róla. Elég nagy szenvedéssel jár. :(

621. liliom10 (válaszként erre: 613. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 20. 09:14

A kapcsolatban az az ideális, ha az adok-kapok kb. egyensúlyban van. Ha az egyik sokkal többet ad, ill. tesz a kapcsolatért, mert szeret adni, mert ilyen a személyisége, akkor is rombolja a kapcsolatot, ha a másik szinte csak elfogad. A mérleg ekkor nincs egyensúlyban.


A bosszúnak semmi értelme. Én sosem voltam bosszúálló,nem is leszek. Attól nem fog a másik szeretni, ha bosszút állok rajta ! Ha vége, tudomásul kell venni. Ha már nem én kellek neki, menjen ! Az érzéseket nem lehet erőltetni, vagy van szeretet,szerelem vagy nincs.

Azt mondják, a szeretet és a gyűlölet között nagyon kicsi a határ, átcsaphat a szeretet gyűlöletbe. Biztos vannak ilyen emberek, de én nem értem. Ha már nem szeret a másik, keressen másik párt magának, nekem biztos, hogy tovább nem kellene, de nem gyűlölném.

620. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 619. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 19. 23:43
Én pl mindig észrevettem ha visszakapok valamit. Amikor nem helyesen cselekedtem, azt bizonyos idő elteltével visszakaptam. Nekem annyira egyértelmű volt, hogy amiatt történik a rossz. Bár sokan ezt csak a véletlen művének neveznék, de én hiszem, hogy nem lehet büntetlenül cselekedni egymás ellen.
619. krisztikrisz (válaszként erre: 616. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 19. 23:39
Nem hisz az ilyenekben, én is hallottam már, millió válasz hogy elátkozták, stb. Igen, mindenki "rossz", csak ő nem! Nagyon jó lehetőség a felelősséghárításra. Én nem vagyok hibás semmiben, dögöljön meg a szomszéd tehene, mert mindenért ő a hibás. Ha mondjuk bevállalná az ő részét, még jó is lenne! Mindenki a maga részét! Úgy lehetne kezelni a konfliktust.
618. krisztikrisz (válaszként erre: 616. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 19. 23:34
Igen, ez is az önteltség kategóriája. Ezért mondom hogy egoista! Tuti! Nem kérdés, amiket leírtál! Nárcisztikus személyiségzavar. Csak ő, te semmi! Vállalkozó, millás karóra, stb. Ne haragudj, de ki nem xarja le??? Egy tapló vagy! Nem tudsz bánni a nőkkel! Egy anti-férfi! 🤮
617. krisztikrisz (válaszként erre: 565. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 19. 23:28

2022. március 2. 19:40


"Lehet, hogy szegények vagyunk, nincs pénzünk máról holnapra élünk a párommal. De ilyen lelki boldogságban mint együtt még egyikünknek sem volt része, mint mióta együtt vagyunk! 🥰🥰"


#Szegénység #Boldogság


(Szerintem nincs mit hozzáfűzni!😍)

616. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 615. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 19. 23:26

Ez mondjuk jól hangzik. :D

Szerintem ez működik.

De erre is van egy reakciója a srácnak.

Mikor vele valami rossz történik, akkor arra azt mondja, tuti valaki rosszakat kívánt neki, tehát elátkozták.

Szóval tényleg soha nem is fogja megérteni, bármit is rosszul csinál, vagy rosszul bánik az emberekkel, mert soha nem gondolkodik el azon ő hibás vagy nem rendes. Szerintem meg van arról győződve ő milyen normális ember. Ha vele rossz történik arról is mások tehetnek, mert rosszat akarnak neki mivel irigyek rá. :D

615. krisztikrisz (válaszként erre: 603. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 19. 23:14

Ha ez megnyugtat, volt több ember, aki nagyon csúnyán bánt velem. Nem sokkal később megtudtam, hogy nagyon rövid idő alatt pórul jártak. 🙂


Hogy példát mondjak, ugyanilyen szintű átverés, de őt is nagyon átverték.

614. krisztikrisz (válaszként erre: 612. - Liliom10)
2022. ápr. 19. 23:07
Igen, erre írtam hogy mi szerethetünk, de nem feltétlenül szeretnek minket viszont. A kölcsönösség idővel kialakulhat a megfelelő partnerrel.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook