Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért álmodhattam ezt a dolgot? fórum

Miért álmodhattam ezt a dolgot? (beszélgetős fórum)


17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Csemár)
jan. 17. 22:10
Igen
16. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 06:14
Valami miatt nyugtalankodsz.
jan. 17. 06:08
tedd tul magadat rajta!mindenki almodik zoldsegeket nehanyszor!
14. 63eeb30ddc (válaszként erre: 12. - Srcrss)
jan. 14. 19:27
Én is sokszor rájövök álmomban,hogy csak álmodok, és erre fel is szoktam ébredni .
13. 63eeb30ddc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 19:25
Nem jelent semmit különöset. Csak egy álom volt.
12. srcrss (válaszként erre: 11. - Utolsó betyár)
jan. 14. 18:56
Velem többször előfordult, hogy tudtam, hogy álom. Rossz volt. Fel akartam ébredni, és felébredtem.
11. Utolsó betyár (válaszként erre: 10. - Globus)
jan. 14. 18:18
Ezek után az álmok után én is mikor felébredek, nagyon megkönnyebbülök, hogy nem a valóság.
10. globus (válaszként erre: 9. - Utolsó betyár)
jan. 14. 18:15
Fuuu, egyszer azt álmodtam, hogy érettségiznem kellett, semmit nem tanultam és éreztem,hogy nem is tudok semmit. Annyira életszerű volt, hogy verítékben úszva ébredtem, el sem akartam hinni, hogy megúsztam.
jan. 14. 18:06

Az ember álmában véleményem szerint az jelenik meg, amitől tart, vagy amit kíván.

Szerintem te elég sokat foglalkozhatsz a túlvilági dolgokkal és tartasz a szellemektől.


Én volt, hogy nagyon vártam már a foci VB-t. Pár nap volt már csak hátra, és akkor azt álmodtam, hogy valami miatt lemaradtam a meccsekről és egyet sem láttam.

De gyakori visszatérő álmom a matekóra, mikor tudom, hogy nekem nincs jegyem, ezért valószínű én fogok felelni, de nem készültem fel az anyagból.

Illetve az is gyakran előfordul, hogy álmomban ismét rendőr vagyok és visszakapom azokat az ügyirataimat, amit a leszerelésemkor leadtam, de még senki nem csinált benne semmit.

8. Panna.33 (válaszként erre: 6. - Srcrss)
jan. 14. 17:28
Lehet, vagy fél, hogy nem számíthat.
7. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 11:21
Túl nagy a képzelőerőd. Zsenikre meg a depressziósokra jellemző leginkább. Meg azokra akik megrekedtek egy másik világban.
6. srcrss (válaszként erre: 5. - Panna.33)
jan. 14. 11:18
A szüleivel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy nem számíthat rájuk.
jan. 14. 09:25
Mert félsz a túlvilági dolgoktól és a szüleid eltávolodásától/elvesztésétől.
jan. 14. 09:20
Nem tudom, de érdekes. Én lebegek álmomban.
jan. 14. 09:07
Nem, ez nem kopogó szellem volt, hanem egy álom, ne vedd komolyan. Biztos repültél már álmodban, reggelre mégse nőttek szárnyaid, vagy zuhantál, de nem lettél kék-zöld. Az álmok, csak álmok, a téged foglalkoztató dolgokat, esetleg vágyaidat, rejtett félelmeidet hozzák felszínre, de többnyire nincs közük, pláne nem befolyásolják a valóságot.
jan. 14. 01:04
nem tudom mit jelenthet az almod,de elhiszem,hogy remiszto volt!nekem is volt egy remiszto almom,hogy megfordult korbe az autonk es en kertem Istent,hogy segitsen meg bennunket,vmi borzaszto erzes volt!inkabb sose almodnek semmit!nagyon megertem mit ereztel!
jan. 13. 22:17

Úgy kezdődött hogy otthon voltam a szüleimmel, ültem a konyhában.

A szobában elkezdtek nyitogatódni a szekrényajtók és zörgések, kopogások hallattszottak.

El kellett menekülnünk, de nem mertem felmenni a szobámba a telefonomért és pár cuccomért, ekkor erőt vettem magamon és felmentem értük, de előtte szüleimnek mondtam hogy ne hagyjanak itt.

De mire leértem, már messze voltak.

Lényegében ez szerintem egy kopogó szellem lehetett.

De előtte este nem néztem semmi ilyet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook