Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért akar a barátnőm elköltözni tőlem? fórum

Miért akar a barátnőm elköltözni tőlem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
nov. 28. 10:01
valószínű nem értetek egyet
nov. 28. 03:08
oka van ra hidd el es ezert!rajott,hogy nem vagytok egymashoz illoek!
68. pteri
2023. okt. 23. 00:45
Szerintem segíts neki csomagolni, nem illetek össze. Hidd el sok kedves, csinos, családcentrikus fiatal lány van itt Szolnok környékén, akiben megtalálhatod, amit keresel. A barátnőd meg találhat magának Budapesten olyan fiút, aki neki való. Felesleges 30 évesen tovább húzni egymás idejét.
67. Tunde44 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 22. 17:35
Szerintem sem szeret annyira mint Te Őt.
2023. okt. 21. 20:55
FI jól eltűnt. Talán nem azt kapta, amit hallani szeretett volna?
65. Greeneyed (válaszként erre: 41. - Liliom10)
2023. okt. 21. 20:19

Nagyon fontos, amit írsz.

Imádom, amikor férfiak elképzelik, hogy "á, nyugodtan elköltözhetünk 2000 km-re/egy világvégi faluba, majd én dolgozom, a feleségem meg úgyis otthon lesz a gyerekekkel" - ja, bezárva a négy fal közé, se rokonok, se barátok, se közlekedési lehetőség.

64. Greeneyed (válaszként erre: 31. - Szendmen)
2023. okt. 21. 20:15

"közöm semmi hozzá de pölö azok a sokat emlegetett barátok is fel-fel emelhetnék a seggüket és irány Szolnok!"

Ez nagyon nem ugyanaz, mint spontán kitalálni egy hétköznap este, hogy üljünk be egy filmre, színdarabra, sétáljunk egyet a Margit-szigeten estébé. Aki nyüzsgő típus, azt nem elégíti ki, hogy évente néhányszor, hetekkel-hónapokkal előre megtervezve találkozik a barátaival. Lehet, hogy ez valamennyit változni fog idővel, sokan költöznek nagyvárosból vidékre, de van, aki "úgy marad". Ez a személyiség része.

63. Greeneyed (válaszként erre: 28. - Channa*)
2023. okt. 21. 20:12

"Így nem sok jövőt jósolok nektek, ha csak nem tolod le valahogy a barátnőd torkán az elképzelésedet. De ez ronda dolog lenne. Csak neki kellene áldozat hoznia, te meg henyélnél abban, hogy mindig az van, amit te akarsz."

Én is így látom.

62. Greeneyed (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 21. 20:11

"Vannak prioritások. Azok a pesti barátok is házasodnak,gyereket szülnek már... a barátnőm azt hiszi minden nap kávézással fog telni velük,meg a Margit-szigeten való meditálással."

Mármint NEKED vannak prioritásaid: lehorgonyozni, családot alapítani. Ami alapvetően teljesen rendben van. Ő viszont még nem kész erre, ha fejreállsz, akkor sem. Sőt, minél jobban erőlteted, hogy márpedig ezeket a dolgokat most KELL elkezdeni megvalósítani és punktum, ő annál inkább menekülni fog.

61. globus (válaszként erre: 57. - Liliom10)
2023. okt. 21. 20:10
Jaaaj... átka az akciósnak :)
60. Greeneyed (válaszként erre: 9. - Liliom10)
2023. okt. 21. 20:07

"Fel kell állítani a fontossági sorrendet !"

Ezt tette...

2023. okt. 21. 17:51

Éltem Szolnokon, sőt volt olyan év, hogy naponta (hétfőtől csütörtökig) ingáztam oda Debrecenből.

De tudtam, hogy véges évig tart a fősuli.

Szerettem azt az életformát annó, de magát a várost nem.

Nem akarok általánosítani, de a bunkók km2-re vetített aránya jóval magasabb, mint Debrecenben.


Barátnőd helyében ki sem mozdultam volna Pestről.

Szerintem jobb, ha külön mentek, és keresel magadnak valakit pl. Rákóczifalván, aki örül, hogy beköltözhet Szolnokra.

58. Sylvee12 (válaszként erre: 40. - Amaunet)
2023. okt. 21. 17:43

Basszus pont ez jutott eszembe.

Jó rokony örül, mint majom a farkának, hogy palimadár fórumindítónak elpasszolhatja a kecót.

57. liliom10 (válaszként erre: 56. - Globus)
2023. okt. 21. 16:43

Ezt írta :


" Piaci ár alatt tudnánk megvenni, és úgy érzem, nem kéne kihagyni."

56. globus (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 21. 16:07
De minek vennél lakást Szolnokon, ha annyira nem is lényeges későbbiekben? Ezek szerint.
55. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 21. 15:51
Tökéletesen megértem a barátnődet. Mi csak a város szélére (nem Bp) költöztünk ki családi házba, de 3 év után feladtam. Nálunk is a párom volt az aki ott jól érezte magát, ha rajta múlt volna még most is ott élünk brrr. De én mint született panellakó már akkor utáltam amikor kiköltöztünk, pedig hidd el akartam én is a családi házat. Én nem erőltettem hogy jöjjön, azt mondtam ha akar marad de én megyek :) Ma már elismeri hogy jól tettük hogy visszajöttünk úgymond a sűrűbe :)
54. birebora (válaszként erre: 36. - Channa*)
2023. okt. 21. 13:33

Nekem ne mondd, én dél Pest, a lányomék, unokáim észak Buda. Szerinted mennyire szentségelek a dugóban mikor megyek hozzájuk, hogy elköltöztek a halál f.szára:)


Ha Szolnokról kellene Bp-re járnom dolgozni már kihordtam volna egy hátsófali infarktust.

2023. okt. 21. 11:57
Mi a fontosabb?
2023. okt. 21. 11:45

Szia.


El kell(ene) gondolkodnod(gondolkodnotok)!


Leülni, megbeszélni, higgadtan!

Pozitív oldal, negatív oldal!

Ki mit szeretne?!(Miért?)



Úgy érzem(olvasom), Te csak a magadét mondod(írod).

Nyilván a másik felet nem tudjuk megkérdezni.


Mintha előszerződést kötöttél volna a szolnoki lakásra...., de ezt úgy, hogy tisztában vagy azzal, hogy a barátnőd NEM AKAR ott LAKNI...

Csak ezt nem írtad...


Lakást bárhol, bármikor tudsz venni...persze, ha van pénzed..

Normális barátnőt, nem biztos, hogy találsz...


Részleteket írtál...

Persze, nem úgy történnek a dolgok, ahogy tervezted...


Kérdés:

Maradsz-e a komfortzónádban, vagy változtatsz?!?!?!


Dönts jól!

2023. okt. 21. 11:44
Bp-nek is vannak nyugisabb részei, csak keresni kell, de ha te nem akarsz menni akkor itt a vége. Nem lehet csak a kor miatt így élni és mindent megtervezni. 30 évesen? Fiatalok vagytok, nem tudhatod mit hoz még az élet, lehet el kell engedni és egyből jön a mindentelsöprő akivel ugyanazt akarjátok 🤷‍♀️
50. Violet18 (válaszként erre: 36. - Channa*)
2023. okt. 21. 11:41
Pontosan. Budai vagyok, mikor valaki azt mondja rákosborzaszton lakik nekem is világvége 🙈🤣
49. michelle.r (válaszként erre: 48. - Andi6020)
2023. okt. 21. 11:27
Igazad van. 8-9 nap/hó teljesen viselhető. De egy ingatlan sokéves elköteleződés. De ez is mindegy a fórum szempontjából.
48. andi6020 (válaszként erre: 47. - Michelle.r)
2023. okt. 21. 11:17

Elhiszem. De a minden nap nem havi 8-9.

Viszont a fórum szempontjából tök mindegy.

47. michelle.r (válaszként erre: 45. - Andi6020)
2023. okt. 21. 11:02
Most. De ez nem biztos, hogy ez mindig így marad. Dolgoztam egy cégnek, ahol a titkárnő Szolnokról járt be minden nap a Váci útra. Nem volt őszinte a mosolya.
46. c4da557d31 (válaszként erre: 44. - Michelle.r)
2023. okt. 21. 10:51
Velem ez volt mikor 29 - 30 éves voltam. Csak nem volt párom.
45. andi6020 (válaszként erre: 44. - Michelle.r)
2023. okt. 21. 10:49

Azt írja, "havi 8-9 alkalommal kell csak feljárnunk".

Ez esetben mondjuk mindegy.

Ha Szolnokon akarnának élni, akkor nem lenne ez annyira gáz.

44. michelle.r (válaszként erre: 40. - Amaunet)
2023. okt. 21. 10:36
Abszolút benne lehet. Őszintén őt sem értem, hogy tényleg úgy képzeli az életét, hogy 30 évesen arról szól az élet, hogy 8 óra munka után és előtt 1,5 utazás?
43. secret8 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 21. 10:05

"Azok a pesti barátok is házasodnak,gyereket szülnek már... a barátnőm azt hiszi minden nap kávézással fog telni velük,meg a Margit-szigeten való meditálással."


Szerintem nem hiszi ezt. Viszont épp, hogy egymás segitségére lehetnének a gyerekekkel, ha egy városban laknának.

42. secret8 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 21. 10:00
Budapest vs.Szolnok viszonylatában pont a pesti egzisztencia megteremtése az előrelátó. Magyarországon igen kevés egyelőre arra az esély, hogy egy vidéki kisvárosban (mindenfajta egyetem/turisztikai vonzerő stb.nélkül) több lehetőség van, mint Pesten.
41. liliom10 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 21. 10:00
A családcentrikusság nálam azt jelenti, hogy gyereke(ke)t is szeretnétek. Ugye, azt nem a " világ végén" albérletben tervezed ? A kisbabával,- de később is - az anya igencsak le lesz kötve otthon, vagyis a szolnoki lakásban. Ki segítene neki ? Se rokonok, se barátnők sehol, Te pedig Pesten dolgozol. Próbálj belegondolni ! Könnyű egy férfinek elképzelni a családi életet, de igazán csak akkor tudja meg, mit vállalt, mikor benne van !!! A barátnőd biztos nem akar Szolnokon letelepedni ! Ne is erőltesd, mert ha szereted, Neked kell alkalmazkodni lakásügyben, különben gyorsan vége lesz ennek a kapcsolatnak !
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook