Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért a Te fogyid a legjobb? fórum

Miért a Te fogyid a legjobb? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. db82bed8d4 (válaszként erre: 5. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 21. 20:09

Szia.

Mennyi ideje csinálod? Mennyit fogytál vele? és mit mozogsz mellette? és milyen rendszerességgel?

2011. ápr. 21. 20:07
Szia! A csodabogyók felejthetők, szerintem is. De miután én is elég sokféle dolgot kipróbáltam, a 90 naposra szavazok! Nálam nem működött a káposzta leves, a zöld alga, a fehérje számlálgatás, a cal. számlálós, a tojás diéta, meg a fogyipor sem. Viszont a 90 naposban mindent lehet enni, csak azt kell megnézni, mikor.És persze mozogni kell valamit.Nem kell túlzásokba esni, de rendszeresen valamit kell mozogni. Ami még nagyon tetszik nekem, változatosan lehet étkezni. Én most ezt csinálom és havonta átlagosan 4 kiló megy le. Nem túl látványos, de kibírható és működik!Nekem eddig nagyon bejön!
2011. ápr. 21. 20:00

Sziasztok, először is köszönöm,hogy reagáltatok a kérdésemre :D

És mennyi idő alatt tapasztaltatok eredményt? és mennyi idő alatt ment le az a 20 kg?

2011. ápr. 21. 19:56

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mértékletesség.

Mindent lehet enni, de mértékkel, ésszel. A szénhidrátot lehetőleg délelőtt és ebédre, délután inkább fehérje, este 5 után semmi. Sok folyadék, elsősorban mentes ásványvíz, vagy gyógytea, napi minimum 2 liter. Mozgás, heti legalább 2-3 alkalommal. Hosszú távon biztos siker.

2011. ápr. 21. 19:51

Szia! Nekem hosszú távon a mértékletes étkezés jött be, és a heti 5x-i sport.

8éve fogytam 20 kg-t, tartom is.

Próbáltam a 90 napost, nem vagyok tésztás, a ch -nap nekem szenvedés volt.

A Level-diéta 5 napos kúrája (tojás, tejföl...) egyahangúnak bizonyult, és még csak nem is fogytam tőle többet, mint a mértékletességtől. Sőt, főtt ételre visszaállva vissza is híztam, ami leadtam.

Balga próbálkozásaim után megjött az eszem: Norbi régi elvét követem, délelőtt ch, délután fehérje, és mozogni! :-)

Csodaszerekben és csodamódszerekben pedig NEM hiszek!

2011. ápr. 21. 19:45

Sziasztok.....

Szeretnék fogyókúrázni,de fogalmam sincs merre induljak... a segítségeteket szeretném kérni ezzel kapcsolatban, kíváncsi lennék ki mivel? miért? és hogyan fogy? Valamint miért érzi azt a legjobbnak és mivel próbálkoztatok ami nem jött be...

Előre is köszönöm...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook