Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miben befolyásolja a reggeli tesztet az, hogy előző este mennyi folyadékot iszol? fórum

Miben befolyásolja a reggeli tesztet az, hogy előző este mennyi folyadékot iszol? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2012. szept. 5. 22:17
A reggeli vizeletből kell a tesztet csinálni! Akkor van a legtöbb terhességi hormon a HCG a vizeletben!
30. -Bigyóné- (válaszként erre: 29. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 22:15
És még nem csináltál tesztet?? Nagyon babagyanús vagy :)
29. Husibaba* (válaszként erre: 28. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 22:13
:) Nekem olyan érzésem van hogy az 5-ei ovukor megtörténhetett hogy összejött a baba :)
28. babszibobó (válaszként erre: 27. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 22:09
Remélem a tiédet igen..én most pont az értékelem, ha megérkezik:-)
27. Husibaba* (válaszként erre: 26. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 22:08
Remélem útközben megeszzi a farkas :D
26. babszibobó (válaszként erre: 25. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 22:03

Drukkolok...


Igazán nincs mit...hisz emlkészem még Én is milyen volt, mikor nem vártam "Piroskát"

25. Husibaba* (válaszként erre: 24. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 22:02
mindenképpen csinálok! Nagyon köszönöm a tanácsokat,és hogy meghallgattok,vagyis olvastok
24. babszibobó (válaszként erre: 23. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 21:59
csinálj egy tesztet, mint írtam, nem vesztesz vele semmit...én a reggeli vizeletet ajánlom...
23. Husibaba* (válaszként erre: 22. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 21:58
tényleg,hétvégén mondta is hogy nagyon sokat pisilek pedig alig iszom! Éjszaka is kikell mennem pedig nem voltam ilyen! Bejöttem a szobába kérdezte,hol voltál?Mondom:pisilni!Erre Ő:na jólvan aludjatok tovább :D
22. babszibobó (válaszként erre: 21. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 21:49
Sok pasi hiper érzékeny az ilyenre, volt aki belenézett a párja szemébe és azt mondta, úgy csillog és ragyog, hogy tuti pocaklakó van...és volt is...meg ők jobban érzékelik, ha valami "más" egy nőben, pl: hangulata, viselkedés...lehet te észre sem veszed, de neki feltűnik, hogy sokszor pisilsz, vagy többet eszel, nassolsz, vagy, hogy állandóan mondogatod, hogy büdi van....
21. Husibaba* (válaszként erre: 20. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 21:44
igen,nagyon szeretnénk! :) Az az igazság,hogy nem vagyok rágörcsölve :) Bár a párom határozottan állítja,hogy tuti baba :D de hogy honnan tudja,nem tudom :D és Ő sokindent meglátott már előre :)
20. babszibobó (válaszként erre: 18. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 21:40

Azzal, ha csinálsz egy tesztet, nem vesztesz semmit, és remélhetőleg csak nyersz...


(sajnos azt hozzá kell tennem, hogy sokan, ha babára vágynak, tudat alatt, pszichésen is kiválthatnak olyan tüneteket ami a terhességre jellemző, de kívánom, hogy nálad valós legyen..ha jól értem, akkor szeretnél babát, íazért írom ezt)

2012. szept. 5. 21:33
meg kétszer eléggé megszédültem,akkor kérdezte a párom,hogy nem-e? :D
18. Husibaba* (válaszként erre: 17. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 21:33
inkább csak hányinger,meg öklendezés :( reggelente főleg,2hete nem ittam kávét,pedig imádom :( minden reggel azzal keltem :(
17. babszibobó (válaszként erre: 16. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 21:31

Tehát, Te estleg arra gondolsz, hogy "átütő" vérzés volt, a múlkori pár csepp...megeshet, jó pár példa van rá...

Van más, persze nem kötelzően előforduló, de klasszikus terhességi tüneted (émelygés, hányás, mellfeszülés?)?

2012. szept. 5. 21:28
4-én,5-én komoly akciók voltak :)elvileg akkor volt PÉ is.rá kb.1-1,5hétre állandóan szúrkált a hasam. 20-án megjött,de első nap nem volt csak pár csepp,aztán megjött jobban másnap,de nem volt az a túlzott piros vér,mint lenni szokott,csak nagyon-nagyon sötétbarna,és alvadt vér sem volt benne(bocsi de nem tudom másképp megfogalmazni)!a múlt héten megint szúrkált a hasam,tegnap és tegnapelőtt pedig olyan enyhe izomlázszerű alhasi fájdalmam volt!Ez mára elmúlt! És folyton hagymaszagot érzek! bocsi a regényért :)
15. babszibobó (válaszként erre: 14. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 21:25
Mennyit késett, vagy késik már egyáltalán?
14. Husibaba* (válaszként erre: 13. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 21:23
hogy csináljak-e tesztet vagy nem....
13. babszibobó (válaszként erre: 12. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 21:19
Miben mondanak mást?
12. Husibaba* (válaszként erre: 8. - Nika_20)
2012. szept. 5. 21:10
Sziasztok! Köszönöm,hogy itt lehetek! :) Én már nem tudom mit csináljak,mindenki mást mond....
11. babszibobó (válaszként erre: 9. - Nika_20)
2012. szept. 5. 21:00

Saját példámon tudom, hogy bármi előfordulhat.


Nekem a Nagyobbik fiammal 2 teszt (reggeli!!! , az elsó mensz. késé itán 4 nappal, majd rá hét eltéréssel) is negatív lett!


A Kisebbikkel meg Déli teszt 1 hét késéssel rögtön pozitív lett!


Amit minden Doki ajánl, azaz az, hogy hamarabb nem jó tesztet csinálni, mármint a meszesz késése előtt (mert sokszor pozitív lehet, de nem marad meg a terhesség, ha nem csinált volna tesztet lehet nem is tudja meg, mert lehet, hogy pontosan, vagy egy-két nap késéssel, de megjön)


A HCG nagyon érzékeny teszttel már a fogamzás utáni 10.-12, napon mérhető...


Amit jeleznek is, a pozitív, az tuti pozitív, de a negatív, nem biztos, hogy negatív!

10. babszibobó (válaszként erre: 7. - Nika_20)
2012. szept. 5. 20:53
Szívesen :-)
2012. szept. 5. 20:49
lehet hogy azért lett nega mert nem első vízeletböl csináltam? Hallottam már sok mindent,hogy vkinek kimutatta napközben is,de vkinek csak a reggeliből.. vmint hogy vkinek csak a mensi késése után 1 héttel,első két nap után még nem..
8. Nika_20 (válaszként erre: 5. - Husibaba*)
2012. szept. 5. 20:46
sziaa. természetesen. (:
7. Nika_20 (válaszként erre: 4. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 20:45
megértettem,kösszönöm :D
6. Nika_20 (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. szept. 5. 20:43
nekem szombaton kellet volna megjönni e,hétfőn teszteltem délelött,de nega lett. pénteken tesztelek még egyet,ha az is nega akkor más van a tésztábaan.. :S
2012. szept. 5. 20:14
Sziasztok! Csatlakozhatok? :)
4. babszibobó (válaszként erre: 1. - Nika_20)
2012. szept. 5. 19:51
Nem a folyadék mennyiségétől függ, vagy jelzik, hogy inkább reggel, hanem az, hogy az éjszaka folyamán (ugye általában nem kell kimennünk, vagyis kibírjuk), van ideje a vizeltbe több hormonnak "bejutni" (hát ez elég furi megfogalmazás lett, bocsi)
2012. szept. 5. 19:50

Passz. Ezt már én is olvastam. talán abban, hogy a nagyobb folyadékban nem annyi vagy nem olyan mennyiségben lesz jelen a hcg.

Jobb példám nincsen rá, de gondolom, mint a szörpös víz :)

2012. szept. 5. 19:49
nem igazán.nekem pl több nappal azelőtt pozitív lett délután 6 körül,hogy meg kellett volna jönnie.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook