Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi volt a párod legnagyobb bűne, amit megbocsátottál neki? fórum

Mi volt a párod legnagyobb bűne, amit megbocsátottál neki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. 80ASIQ (válaszként erre: 97. - 80ASIQ)
2023. szept. 20. 13:09
Jaaaa! Ez ilyen évszázados topik? Bocs! Akkor nem szóltam!
97. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2023. szept. 20. 13:08

Áááá! Nekünk semmi bibink nincs! Na, a nőknek viszont IGEN!!!

:D

96. Elfogyohold (válaszként erre: 95. - Elfogyohold)
2010. febr. 9. 22:18
...mégsem. Ezt még nem bocsájtottam meg. :-D
2010. febr. 9. 22:17
...az, hogy megszületett.
2009. szept. 30. 11:59
sok volt neki!:DD
2009. szept. 30. 11:58

Legnagyobb bűne, hát van egy pár:

- hazudott,

- interneten ( szexneked.hun ) lányoknak írosgatott!

-idegen lányokról volt kép a telefoján

-és a legnagyobb hiba , hogy már egy párszor bántott is!!!!

2009. szept. 29. 10:32
megtartotta a volt barátnői smseit...elaludt telefonálás közben, mert másnapos volt...4 órát késett a találkozórol...:D
2009. szept. 27. 17:29
többször nem engedett előre az ajtóban ;)
2009. szept. 26. 07:49
Kiabált velem...
89. 8559ed0e1b (válaszként erre: 88. - Spinosa)
2009. szept. 24. 09:03
Én ezt csináltam évekig mint most te.Az exem folyton megcsalt aztán jött a dráma...a pofonok...és a végén még én voltam a hibás amiért ő megcsalt engem! Elváltam,de sokkal elöbb kellett volna!
2009. szept. 24. 00:44
Megcsalt,félig-meddig beismerte.Nem zavartam el ugyan,de soha nem fogom megbocsájtani neki.Errefel most újra megtette.Válni akarok,de ő nem .és csak tagad és bocsánatot kér,sír,hogy nem akar nélkülünk élni.Nem megy el,de én elviselni nem tudom ezt a tudatot,hogy másodszor??? is meg merte tenni!
2009. szept. 8. 12:13
A "legjobb" barátnőmmel volt viszonya mellettem, kiderült, a barátnő repült,de voltam olyan buta s főleg éretlen, hogy az alkoholista férjemnek megbocsátottam... elváltunk egész más okból, ez 10 éve történt és ő azóta sem változott semmiben.
2009. szept. 8. 09:54
AMiről tudok, az hogy mikor megszületett a nagyobbik lányom, rá három hétre volt egy meccs Pesten a Fradi ellen és úgy ment el hogy azt hazudta hogy dolgozik persze lebukott. - NEm olyan ügyes.
85. reni79
2009. szept. 8. 09:43
Nem volt ilyen!
2009. szept. 8. 09:42
Szerencsére a 15 év alatt ilyen még nemvolt!- most pedig lekopogom, mert nem szeretném elkiabálni.
2009. aug. 12. 21:45
Ilyen még nem volt!
2009. aug. 12. 08:45
hazudott
81. Neenaa
2009. aug. 12. 04:23
Egyszer nagyon összevesztünk, pofon vágott, én pedig jó alaposan térden rúgtam
2009. aug. 11. 15:43

húúú estig sorolhatnám...


Az első az volt hogy amikor összeházasodtunk megcsalt és ebből gyerek is lett.

Aztán megint megcsalt,de akkor már megütött mert el akartam menni.

de azóta elváltam tőle,tanultam a dolgokból:)


És tudom mi az amit sosem fogok megbocsájtani neki:

Az hogy a közös gyerekünket nem látta évek óta,mert nem kíváncsi rá:(

2009. jan. 8. 11:05
A születésnapomon csalt meg!!!!:((
2009. jan. 8. 10:53

Az, hogy elvett feleségül. Pedig tudnia kellett, hogy a sok-sok hazugság egyszer kiderül. És láss csodát, kiderült. Ráadásul a legrosszabbkor.

Megbocsájtani nem lehet, csak úgy tenni. Akiben nem bízunk az megbántani sem tud, mert nem várunk el tőle semmit.

2009. jan. 8. 10:24
hogy majdnem összekeveredett egy csajjal
2009. jan. 8. 09:28

A volt párommal kapcsolatban történt:

elfelejtett tájékoztatni bizonyos, kettőnket érintő változásokról, ezzel teljesen hülyét csinálva belőlem, hónapokon keresztül.

Megbocsátottam neki, de köszönöm, én Belőle többet nem kérek! :)

2009. jan. 8. 08:54
hogy megszületett
74. kittykiss (válaszként erre: 73. - 69abd4fa9b)
2008. szept. 19. 14:18
Ahogy mondod. Én megértettem a párom félrelépését, hiszem volt, hogy három hétig nem bújhattunk össze a tanulmányaim miatt. csak kétszer fordult elő az eset, és mindenről tudtam. Azóta a távolságos problémánk nem áll fenn, és abszolút hű hozzám. Immáron nyolcadik éve "nyúzzuk" egymást, de gondok soha nem adódtak ebből :)
73. 69abd4fa9b (válaszként erre: 71. - 12e44458f8)
2008. szept. 19. 14:09
Köszönöm:-)Igen én is igy gondolom.Ahol kompromisszumok kellenek ott már nincs rendbe valami.Nekünk a mostani párommal olyan természetes és tökéletes minden,és ha visszagondolok az első férjemre hogy amikor ennyi ideje voltunk együtt mint én most a párommal akkora már elő jöttek a gondok csak buta voltam és ugy gondoltam mindent megoldunk mert szeretem.Hát tévedtem.Mérlegelni kell,az embernek az eszére is kell hallgatnia hiszen a jövőjéről dönt az ember amikor valaki mellett leteszi a voksát.Nekem szerencsém volt,elváltam,tovább léptem.De mi történt volna ha megfogan egy baba?Akkor már nem olyan egyszerű a dolog.Anyukám is ugy járt apa megcsalta a házasság első évében,anyu otthagyta de akkor rájött kisbabát vár.Megbocsátott apunak és pokol az élete.Persze biztos vannak ellenpéldák is.
2008. szept. 17. 13:37
Talán a legeslegelején, amikor egy helyen szemezett a pincérkiscsajjal. Azt mondta, hogy ő csak azt nézte, miért nézi a kiscsaj...no persze. Pár hetesek voltunk, így megbocsátottam...De azóta sem volt még csak hasonló sem.
71. 12e44458f8 (válaszként erre: 70. - 69abd4fa9b)
2008. szept. 17. 13:35

Gratulálok az esküvődhöz.


Azt hiszi az ember megtudja változtatni a másikat pedig nem! Az az igazi szerelem amikor nem kell, úgy jó ahogy van:)

2008. szept. 17. 13:20
Sziasztok!annak idején én inditottam ezt a fórumot.Férjhez mentem ahoz az emberhez akiről tudtam hogy játékszenvedélye van,de azt gondoltam majd megváltozik nem számit más csak az hogy szeretem!Mostmár másképp gondolom.Hiába szerettem amikor sorozatosan lopott tőllem,beadta a gyűrűimet a zacciba,vagy kilopta a saját gyermekének a perselyéből a pénzt,nem beszélve arról hogy nem hozott fizetést és még provident hitelt is vett fel a hátam mögött-nagyon hamar meghalt a szerelem!Amig meg nem esküdtünk nem volt ilyen durva a helyzet de amint biztonságba érezte magát semmi se volt szent.Elváltam és megesküdtem hogy soha többé nem alkudom meg.38 nap mulva ujra férjhez megyek:-)!!!A párom egy csodálatos ember most nincs kétség bennem.Mindenkinek megvan az életben a párja ha valami nem tesz boldoggá ne tartsatok ki mellette.Persze tudom a dolgok nem ilyen egyszerűek,nemcsak feketék vagy fehérek.
69. ddadf0eb14 (válaszként erre: 68. - 5f3b9a27bc)
2008. aug. 9. 12:05
Nagyon szerettem, a történtek ellenére is. Tényleg megbocsátottam és soha nem hoztam fel. Nem gondoltam a visszavágóra, mert kicsinyesnek tartom az ilyen bosszút. Az élet most produkált olyan helyzetet, amire nem gondoltam volna. Ha belemegyek, akkor sem a bosszú miatt, (de mit tagadjam, kissé megkönnyíti a helyzetem az akkori igérete. Mármint csillapítja a lelkiismeretfurdalásomat.)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook