Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi volt a párod legnagyobb bűne, amit megbocsátottál neki? fórum

Mi volt a párod legnagyobb bűne, amit megbocsátottál neki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. júl. 29. 07:57
Amikor edzés után hajnal háromkor jött haza hulla részegen autóval (Ő vezetett)
2007. júl. 28. 23:19
Anno az volt a bűne, hogy betévedt a kaszinóba és eltűnt 15000Ft a számláról. Ez jó pár éve volt. Talán a havi fizim volt 25000Ft. Na nem ez a lényeg, hanem hogy még akkor se mondta el amikor rákérdeztem.
2007. júl. 28. 22:34

egykoron megtetszett neki egy nem vérszerinti,de fogadott rokonom, aki mellékesen értelmi fogyatékos,.....))));"jaj,hát én nem vettem észre rajta"-felkiáltással.

azért pikáns a dolog, mert én közben végeztem a Gyógypedagógiai Főiskolát.

U.i.: még nem ismertük egymást akkor. De maga a tudat bosszant....a csaj minden téren MÁS, nem hozzá illő, még tetszésileg sem...

Asszem a dolog kiderültével naaaaagyon szégyelte magát. Hát én ezt bocsátottam meg.

2007. júl. 28. 21:58
Hogy csak fiúkat nemzett nékem, az.
4. bnedora (válaszként erre: 1. - Liliomka)
2007. júl. 28. 17:30
Egyre ritka, mint a fehér holló:((((
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Liliomka)
2007. júl. 27. 15:27

Nyugodj meg,szerintem minden férfinak van valami "bibije",mondom én!

De ők is gondolom ezt mondják rólunk.

2007. júl. 27. 13:45
Szia és te egy ilyen pasihoz akarsz hozzá menni?Egy házasságban nagyon fontos a bizalom.
2007. júl. 27. 00:54
Nagyon kiakadtam a páromra.Jelenleg ugy érzem nincs a földön egy normális pasi akinek ne lenne valami szemétsége.Az előző párom megcsalt,a mostani meg hazudozik.Csak én fogok ki ilyen pasikat vagy egy pasi se tud normálisan viselkedni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook