Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi tartja vissza, hogyan bízhatna jobban meg bennem? fórum

Mi tartja vissza, hogyan bízhatna jobban meg bennem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. vorosmanoka (válaszként erre: 5. - Ca43169457)
2014. dec. 12. 13:25
Nem úgy kell elképzelni, hogy mata részeg, és alig áll a lábán, hanem, ilynekor sokkal nagyobb a szája és érzelgősbe megy át. És igazából ehhez az állapothoz nem csak egy két pohár söröcske elegendő .:)
8. tamtamano (válaszként erre: 7. - Vorosmanoka)
2014. dec. 12. 13:25
Már bocs, de az " ekég rendesen van benne alkohol. " -idézet Tőled, ez nem becsiccsentést jelent...
7. vorosmanoka (válaszként erre: 4. - Anya4005)
2014. dec. 12. 13:24
Ismétlem, eddigi kapcsolat során talán ha 3-4 alkalommal volt becsiccsentett állapotban :)
6. tamtamano (válaszként erre: 3. - Vorosmanoka)
2014. dec. 12. 13:23
Ergo ritkán mutatja ki az érzéseit... / már ha vannak neki.. / hiszen azt írtad, csak mikor iszik... ami mint írod ritka.. Továbbra is azt mondom lépj le..
5. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Vorosmanoka)
2014. dec. 12. 13:22
Szia! Idézni foglak: "Párommal egy éve vagyok együtt, de csak akkor adja bele magát 100 %-ban a kapcsoltunkba mikor ekég rendesen van benne alkohol."- Hogy adhatja bele magát valaki egy kapcsolatba 100 %-ig, ha piás? Ezt nem annyira értem... :-( Bocs, nem kötekedni akarok, de lehet egy italos emberre jövőt építeni? Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de lehet hogy pont az alkohol vagy annak a hiánya - mármint a Párodnál - a gondjaid okozója.
2014. dec. 12. 13:22

Bízik ő a piában,benned már minek?

Szerintem az egy évet is kár volt rááédozni,de,gondolom,annyira szereted,hogy úgysem lépsz le,mert szüksége is van rád,és neked is a gondolatra,hogy melletted van! Kár,hogy ez utóbbi csak gondolat marad...

3. vorosmanoka (válaszként erre: 2. - Tamtamano)
2014. dec. 12. 13:21
Nem alkesz :) Nagyon ritka az ha iszik, csak baráti társaságban.
2014. dec. 12. 13:19
Sehogy! Menekülj Tőle, mit akarsz egy alkesztól?
2014. dec. 12. 13:17

Mi tartja vissza, hogyan bízhatna jobban meg bennem?

Párommal egy éve vagyok együtt, de csak akkor adja bele magát 100 %-ban a kapcsoltunkba mikor ekég rendesen van benne alkohol. Nagyon szeretném ha nem is mindig, néha teljes mértékben ott legyen lelkileg és kimutassa, hogy érez irántam. Az exei többsége szakított vele, és általában azért ,mert mással akarták kipróbálni, így a bizalma eléggé megtört. És ezzel a kifogással jön. Egy év alatt rengeteget támogattam, főleg egészségügyi téren, és próbálok mindenben a kedvére lenni. De néha úgy érzem, ezt természetesnek veszi, és nem igzaán látom azt, hogy ez boldoggá tenné

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook