Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi okozhatja ezeket az érzéseket? fórum

Mi okozhatja ezeket az érzéseket? (beszélgetős fórum)


23. andilaci (válaszként erre: 18. - Scherlock)
2021. dec. 8. 17:37
👍✅
2021. dec. 7. 19:03
Álterhes is lehetsz.
21. libikóka (válaszként erre: 20. - Jozsi.38)
2021. dec. 7. 19:02
Zavartok bele:DD nem is mondom már:))
20. jozsi.38 (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2021. dec. 7. 19:00
professzor dr. Google adjunktus Phd vagy hogy írják :D
19. libikóka (válaszként erre: 17. - Scherlock)
2021. dec. 7. 18:55
MMMM,,,profi,,az az:))
18. Scherlock (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 7. 18:54

Nézd! Ha 4 hónapos terhes lennél, azért valamit csak kimutat az uh.

Vagy a kicsike" annyira rejtve akarja tartani magát, hogy hoppá gyerek akar lenni.


Várj még 5 hónapot, és ha szülsz, akkor most terhes vagy.


Bár azt gondolom, te ezt bebeszéled magadnak. És a szervezeted igazodik a gondolataidhoz, és produkálja a tüneteket.


Amúgy lelkileg minden" rendben van veled?

Teljesen nyilván nem, hiszen a ciszták se a fene nagy jó közérzet miatt lettek...

17. Scherlock (válaszként erre: 15. - Libikóka)
2021. dec. 7. 18:51
Prof.-fal kezdődik, olyasmi ugye? :D
16. Scherlock (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2021. dec. 7. 18:51
:DDD
15. libikóka (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2021. dec. 7. 18:22
Ó hát olyan,,,izéhogyismondjamhogyhivják-ológus😅
14. Bless the child (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2021. dec. 7. 17:31
Neked mi a szakterületed?😀
13. libikóka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 7. 17:27
Rendelek kicsit én is..Bár lehet hogy hülyeség ,,de 1 hete volt a műtéted(remélem nem néztem el)lehet hogy még csak most rendeződnek el a cuccok ott bent.
12. jozsi.38 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 7. 17:24
akkor legalább 14 hetes terhesnek kellene lenned, de mivel a doki is nézett novemberben, illetve többször is, biztos hogy nem vagy terhes. 8 hét után már fixen el tudják dönteni az orvosok ultrahang alapján hogy bab vagy baba
11. Bless the child (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2021. dec. 7. 17:18
Cönesztézia
2021. dec. 7. 17:17
Lehet cöneszézia, magyarul kóros szerv érzés
2021. dec. 7. 17:14

Utoljára július elején voltam együtt a még akkori párommal, megszakításos módszerrel védekeztünk. Azóta nem. Alkalom után egy héttel megjött a menstruációm, a következő menstruációm viszont 2 hetet késett. Itt teszteltem 2x de mind2 negatív lett.

Majd egy hónappal később, rendellenes barna folyással mentem nőgyógyászhoz. Ott állapítottak meg cisztát, mást semmit nem láttak. Gyógyszeres kezelés végezetével visszamentem a dokihoz, közölte, hogy a ciszta nem hogy eltűnt, de a kétszerese lett, műtét elkerülhetetlen.

S ekkor szó szerint rákérdeztem, hogy terhesség nem állhat a háttérben? Válaszul elmosolyodott, s annyit felelt nem látott babát. (Szeptember)

Közeledett a műtét, s elkezdődtek ezek a bélmozgásos, rúgásos érzések, lehet a félelemtől nem tudom. Műtét előtt még 2 különböző uh-n voltam, csak cisztát láttak, de még mindig kételkedtem. Eljött a műtét (november 30) azóta ezek az érzések megerősödtek a hasam tájékán, furcsa szokatlan érzés.


S persze, tudom, hogy kb mindenki bolondnak néz, meg hülyének, de egyszerűen tanácstalan vagyok ezekkel a tünetekkel. Nem tudok másra gondolni, ami állhatna a háttérben.

2021. dec. 7. 16:43
Nemtom, egy nagyobb kajálás után én már a food baby-met is éreztem hogy rúg 😂 Viccet félretéve, simán lehet bélmozgás (lehet van valami intoleranciád amiről nem tudsz és gázokat csinál) de ahogy más is írta, a leírásból baromira nem derül ki, hogy a tünetek megjelenése óta voltál-e ultrahangon, vagy mikor?
7. Channa* (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2021. dec. 7. 16:40

Na, olyanom van és volt is!

De nem rugdos, csak naponta megfordul a gyomromba;)

2021. dec. 7. 16:40

nem derül ki mikor voltál konkrétan ultrahangon. Egy hete, tegnap, egy hónapja, fél éve. Így semmi. Menj keress egy nőgyógyászt, mert ezek alapján így látatlanban, naná hogy félidős terhes vagy minimum :D

Szívesen a hoxa diagnózist :D

2021. dec. 7. 16:40

Na igen...

Van szex? Ha igen, nem védekezel?

Mikor volt UH? Terhességi tesztet csináltál?

A nődoki azt mondta, hogy cisztád van és nem baba, ugye?


Én voltam terhes, és el kell, hogy keserítselek.


Nekem nem voltam hasam terhesség előtt és 4,5-5 hónapig sem, azaz egy hurkám sem volt, sem kemény, sem puha. Nem, nem éreztem rúgásokat, még akkor sem, amikor már nagy volt a fiam.

A filmekben eltúlozzák ezeket.

A baba mozgása az első időszakban olyan, mintha valaki bent megcsikizte volna a hasadat vagy megvakarta volna finoman, de rúgás semmiképp.



Egyébként, nem lenne egyszerűbb elmenni nőgyógyászatra és a "mást nem vélte felfedezni," kérdés helyett megkérdeznéd konkrétan, hogy nem vagy e terhes? Hidd el! A nődokik sem tudják kitalálni a gondolataidat, de abban biztos vagyok, hogy ha a ciszta mellett baba is van, akkor azt közlik veled;)

2021. dec. 7. 16:32
Ez csak egy alien lehet
2021. dec. 7. 16:16

Nem derült ki, élsz-e nemi életet védekezés nélkül.


Gondolom a hoxa operatív orvosi kamara hamarosan megválaszolja ezt.


Mielőbbi jobbulást!

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 7. 15:50

Egy kis E.T.? Elraboltak az UFO-k és megtermékenyítettek?

Nem ritka ez, Pataki Attilát is elrabolták.:D

2021. dec. 7. 14:26

Most kicsit rosszul érzem magam, hogy ilyet írok, de én már tényleg nem tudom mit kéne hinnem. Egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog, még annak ellenére sem, hogy vannak alátámasztott tények.

Tehát az utóbbi időben, furcsa bélmozgásokhoz hasonló érzést érzek a hasam tájékán. Elkönyveltem bélmozgásnak, mivel rendszeres menstruációm van, egy dekát sem híztam, és tesztek is amiket csináltam negatívak lettek.

Azonban az utóbbi két napban, eléggé rúgáshoz hasonló érzést érzek a gyomromnál, valamint a köldökömnél, s alatt. Ezt a rúgást úgy kell elképzelni, hogy reggel arra ébredtem, és napközben egyszer éreztem.

Hasam nincs, nem kemény, inkább puha, hurkás. Ha leülök, kitüremkedik két vastag hurka. Az alhasam, köldöktől lejjebb picit, mintha kerek lenne, de az inkább zsírnak mondható, hiszen puha. Ahhoz, hogy keménységet érezzek eléggé be kell nyomom a hasam.

Na de, a köldököm alatt, olyan furcsa, bizsergető érzést érzek, ha odaérek elmúlik, nem nem kemény.

A melleim ritkán bizseregnek, de ez minden. Étvágyam nagyon nincs mostanában, muszájból eszek. Fejfájással küzdők naponta, de ez minden.

S a legjobb.. voltam női orvosnál, ciszták találtak uh-n. Rákérdeztem, mást nem vélte felfedezni, azt mondta nem, mást nem lát. A ciszta miatt sajnos operálni kellett, és emiatt további 2 uh-n voltam. 1 hüvelyi és egy hasi uh-n. Az orvos megmutatta, hogy hol a ciszta, s azt is megmutatta hogy a képernyőn a ciszta félbe vágja az anyaméhet, ami üres volt. Itt ekkor teljesen belenyugodtam a dolgokba, de mióta kezdődtek ezek a rúgás szerűségek, a gyanúm újra megnőtt.

Ha nem baba, akkor még is mi lehet?

Eléggé félek.. :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook