Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lesz így? fórum

Mi lesz így? (beszélgetős fórum)


6. Felhő112 (válaszként erre: 4. - Sirga)
nov. 14. 15:31
Ha 15 voltatok az nagyon jó nálunk ha sokan is vagyunk a maximum látszám a 20 ból 7:( nagyon nem jó így..
5. Felhő112 (válaszként erre: 3. - Enissa)
nov. 14. 15:28
Köszönöm hát valami szörnyű ez,az ember szeretné a szakot de ha sokszor előfordul hogy egyedül vagyok azért az már tényleg rossz.
4. Sirga (válaszként erre: 1. - Felhő112)
nov. 14. 14:55
Ennyire nem volt rossz a helyzet, amikor - 5 éve - beiratkoztam. Igaz, 61-en iratkoztunk be, végül 15-en jártuk végig, 13-an vizsgáztunk, 7-nek lett meg elsőre. Nálunk is sok volt a lógás, de azért látszott, hogy kb. 15-en komolyan gondoltuk. :) Az tényleg kellemetlen, ha egyedül mész órára. :/
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Felhő112)
nov. 14. 11:38

Tizenkét éve jártam 2 éves OKJ-s képzésre. Rengetegen indultunk, az első félévben már lemorzsolódott a fele. Év végi vizsga kevésnek sikerült, második évet már úgy kezdtem, hogy 3 osztály lett összevonva. Abban az volt a nehézség, hogy idegen nyelvet/nyelven tanultunk és egyik csoport sokkal nagyobb tudással rendelkezett, olyan lett , mint egy régi iskola más-más feladatokat kaptunk. a 60 főből 10-en jutottunk el a vizsgáig. Hogy hánynak sikerült azt nem tudom.

Ennél már csak rosszabb lett bármilyen formában az oktatás. :/ Drukkolok neked.

2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Felhő112)
nov. 14. 11:13
Volt. Kétszer kezdtem el, végül nem lett meg. 🫤
nov. 14. 10:24
Nem rég kézdtem egy új sulit,érettségi után. Viszont egy probléma van,lógnak a suliból rendszeresen,és van hogy sajnos egyedül maradok ott. Ilyenkor megyek a tanárhoz hogy akkor mi legyen így. De valami botrány,amióta megkezdődött ez megy,szeretném a szakot meg minden,de így nehéz kibírni. Félévtől gyakorlat lenne. De addig még sok idő van. Nektek volt így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook