Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lesz a gyermekeinkkel ha a GYED csak egy éves korig fog járni? fórum

Mi lesz a gyermekeinkkel ha a GYED csak egy éves korig fog járni? (beszélgetős fórum)


1 2
10. Kolibri (válaszként erre: 8. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 21:13
Ja, bocs! Felre ertettelek. Ez jol hangzik! Csak nehez lehet engedelyeztetni.:)
2009. ápr. 2. 21:11
Mit szólnátok egy kakis pelusos tüntetéshez?
2009. ápr. 2. 21:11
Maszek bölcsi ,mint vállalkozás?
7. Sena
2009. ápr. 2. 21:11
Magán bölcsi biztos nem olcsó és abból sincs sok. Egy ismerősöm olyan kisvárosban lakik, ahol nincs bölcsi, viszont van 3 óvoda, de azok is teljes kapacitással működnek. Még a református és a magánovi is tele van. Szóval előbb ezt a helyzetet kéne rendezni, mielőtt bármit is megvonnak.
2009. ápr. 2. 21:10

Erre én is kíváncsi vagyok, egy kicsit a másik oldalról is. Bölcsődében dolgozom. Már most 32-es csoportlétszámok vannak a 20 helyett.

Ja, és most Gyed-en vagyok.

5. Kolibri (válaszként erre: 2. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 2. 21:09
Jo otlet, csak az a baj, ha lenne penz maszek bolcsire, akkor az anyukanak sem kellene visszamenni dolgozni 1 ev utan.
2009. ápr. 2. 21:09
nekem is az volt az első gondolatom, hogy hova viszem bölcsibe. nálunk a faluba nincs, csak a közeli városba. Valamint pár hónapja ép arról számolt be a híradó, hogy a megigért 10%-os férőhelybővítést se tudták megcsinálni a bölcsik.
3. Sena
2009. ápr. 2. 21:07
Ma mondták a híradóban hogy csak minden 12. gyereknek jut hely a bölcsiben. Vidékiek szinte kizárva. Én szerencsés helyzetben vagyok mert anyósom nem dolgozik, de aki nem tudja családtagra bízni, az mit fog csinálni? És fel fognak venni olyan anyukát akinek 1 éves a gyereke? És aki még szoptatni szeretné? :( Gondolom a gyes összege nem fog emelkedni.
2009. ápr. 2. 21:06
Maszek bölcsi?
2009. ápr. 2. 21:03
Ezt nagyon jól kitalálták!Mi lesz a srácainkkal, ha a GYED csak egy éves korig fog járni?Ugy gondolom és gondolom ti is ,hogy még nagy szüksége lenne a kicsinknek az anyukájára.Ha vissza megyünk melózni(a GYES igen kevés) hova tesszük a piciket?A bölcsikbe hosszú várólista van.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook