Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet az oka, hogy valakik szimpatikusak egymásnak, mégse akar a nő együtt lenni a férfivel? fórum

Mi lehet az oka, hogy valakik szimpatikusak egymásnak, mégse akar a nő együtt lenni a férfivel? (beszélgetős fórum)


11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Borboleta)
2021. aug. 3. 22:40
Lehet neki bejön a srác, és alig várja mikor szakítanak, hogy stabad legyen a pálya.
10. Corinna. (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 3. 21:19

Lehet, hogy van valami intim problémája, amit szégyell... de kár találgatni, ezt csak ő tudná megmondani.

Esetleg segíts nekik összejönni, ha ennyire a szíveden viseled a kérdést.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Corinna.)
2021. aug. 3. 21:02

Nekem ő azt mondta, hogy megvan a kémia, de nem érzi magát elég jónak/szépnek, és fél, hogy csalódni fog a srác. Ami kicsit meglepett, mert elég magabiztosnak tűnik és a férfiak körében is elég népszerű.

Viszont ezt a srácnak nem mondta meg, a srácnak szerintem csak annyi esett le, hogy folyton elutasítja őt, nem foglalkozik vele, nincs értelme próbálkozni.

8. Corinna. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 3. 20:58
Ha a barátnőd, akkor biztosan elmondja neked az okát! Kérdezz rá tőle, és ha megvan a válasz, írd le ide is, mert engem is érdekelne! 😉
2021. aug. 3. 20:56
Dehogynem! Egy fél kiló nyúlját pl.! 😂
2021. aug. 3. 20:46
Mert hiányzik a kémia.
2021. aug. 3. 19:47
Rossz szagú a szája
2021. aug. 3. 19:36
A heti lottószámokat meg tudná valaki írni privátban?
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 3. 19:33

Ha minden pasival összejöttem volna, akit kedvelek, meg bejön nekem és én a pasinak viszont... hát még nem értem volna a végére a sornak.


Csak a szimpátia kevés,pláne hosszútávon.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 3. 19:29
Mert a szimpátia nem szerelem. Szimpatikus lehet a hentes is, mégse akarok tőle semmit.
2021. aug. 3. 18:40
Én nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet ilyen. Annak idején mikor én ismerkedtem a mostani párommal, alig vártam, hogy találkozzunk. A legjobb barátnőm ezzel szemben valamiért hezitál. Régebb óta ismer egy férfit, mondja, hogy kedveli, bejön neki, a pasi is nem egyszer elmondta neki, hogy vele akar lenni, nem pár éjszakás kalandot akar, mégis valamiért a barátnőm ódzkodik attól, hogy együtt legyen vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook