Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet a baja a mosó-szárító gépemnek? Ha mosok - egyik programon sem - semmi baja, de ha szárítok vele, folyik ki a gép alól a víz. fórum

Mi lehet a baja a mosó-szárító gépemnek? Ha mosok - egyik programon sem - semmi baja, de ha szárítok vele, folyik ki a gép alól a víz. (tudásbázis kérdés)


10. cipa (válaszként erre: 9. - Pné Veronika)
2009. aug. 23. 17:52
Köszi, de azt már megnézte a férjem még tavasszal, nem látni rajta semmit.
9. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Cipa)
2009. aug. 23. 15:22

Bocsi a késői válaszért...de megkérdeztem.:-)


Azt mondja az én drágám, így látatlanban, hogy nézd meg a szárító kondenzcsövét (meg ne kérdezd mi az és hol van... :-D), lehet, hogy valahol szét van durranva, vagy van rajta egy kis repedés, amin kiengedi a vizet.

2009. aug. 23. 12:42

Mindenképpen szakember kell.

Valami tömítési hiba lehet de azt látatlanba senki nem mondja meg hol van.

7. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - Cipa)
2009. aug. 23. 08:59
Sejtettem, hogy nem tudok segíteni. Marad a "szagember". :D
6. cipa (válaszként erre: 4. - 80ASIQ)
2009. aug. 22. 23:08

Köszi az ötleteket, de ezek egyike sem lehet a baj. A szűrőt rendszeresen tisztítom, szinte soha nincs benne semmi. A fali csatlakozónál sem folyik.

Csak az a furcsa, hogy mosásnál nem folyik!

5. cipa (válaszként erre: 3. - Pné Veronika)
2009. aug. 22. 23:05
Köszönöm szépen, jó lesz a válasz holnap is. Ma kiváncsiságból szárítottam egy adagot, - gondoltam tavasz óta valami csoda folytán magától megjavult, - de nem.
2009. aug. 22. 22:57

Bevallom, hogy tudatlanul próbálok gondolkozni. Nem lehet, hogy a falból kijövő, mosógépbe csatlakozó cső ereszt? Mondjuk meglazult a bilincs?

Nem logikus, de szokott a gépben egy szűrő lenni, ami tele van getymóval. Kívülről egy fedél kinyitható illetve le vagy kicsavarható, kivehető a szűrő, ki lehet szedni a getymót, majd a szűrőt visszatenni. Elrontani nem lehet. Ha ehhez a tünethez nem ez a gyógymód, akkor sem csinál rosszat az ember, mert néha a szűrőt tisztítani kell.

De, hogy valami valahol ereszt, az biztos. Meg kell kérni az embert, segítsen megdönteni a gépet, megkeresni a folyás helyét.

3. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - Cipa)
2009. aug. 22. 22:52
Az én drága férjecském már alszik, pedig Ő biztosan tudna neked segíteni... Majd holnap megkérdezem, ha jó úgy, lehet addig nem is kapsz választ... Elég késő van már...:-(
2. cipa
2009. aug. 22. 22:42
Senkinek nincs ötlete?
1. cipa
2009. aug. 22. 22:33
Mi lehet a baja a mosó-szárító gépemnek? Ha mosok - egyik programon sem - semmi baja, de ha szárítok vele, folyik ki a gép alól a víz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook