Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi legyen szerintetek? Maradjak a biztos, nem olyan jól fizető munkahelyen vagy váltsak (ha esetleg felvesznek) egy jobban fizetőre? fórum

Mi legyen szerintetek? Maradjak a biztos, nem olyan jól fizető munkahelyen vagy váltsak (ha esetleg felvesznek) egy jobban fizetőre? (beszélgetős fórum)

19. syria (válaszként erre: 18. - Evawitch)
2011. jan. 21. 13:38

Figyelj. Vegyük a legrosszabb esetet: tényleg nem keresel többet (legalábbis eleinte), mint ahol most vagy, de lehet, hogy a kollégák nem lesznek undokok. Akkor már nyertél. És valaki előremenetelt is emlegetett.

Semmire nem szeretnélek rábeszélni; csak mondom az okosságokat. Döntened neked kell, s egyúttal vállalni is a következményeket.

Egy biztos: nem irigyellek.

18. Evawitch (válaszként erre: 17. - Syria)
2011. jan. 21. 09:47
Nem tudom, mi legyen. Valaki szerint hazugság, hogy ott többet lehet keresni ennyivel. Valaki szerint valamennyivel több a pénz, de hamarabb előrébb lehet jutni ott. Nem tudom, mi legyen, az önéletrajz már meg van. :S
17. syria (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2011. jan. 20. 23:26
Hol tartasz az új munkahellyel?
16. syria (válaszként erre: 11. - Evawitch)
2011. jan. 17. 18:08
Nem elég, hogy keveset keresel, még a légkör sem jó a kollégák miatt. Minden okod megvan rá, hogy másik helyen próbálj szerencsét.
2011. jan. 17. 12:07

Én sem szeretnék gyárban megrohadni,majd ősztől tanulni szeretnék valamit.

Ha többet keresek, még félre is tudok tenni akármire. Remélem, bejutok. :)

2011. jan. 17. 12:01
Válts!A párom is gyárban dolgozott és átment egy másik gyárba kb 3 éve.Nem bánta meg,kb 30 ezerrel többet kap,könnyebb és kevesebb a munka,több szünet meg minden.Egy próbát megér!Persze el akar jönni onnan,de nem azért mert megbánta,hanem mert nem akar örökké gyárban dolgozni.Kamionozni fog elméletileg...
13. Evawitch (válaszként erre: 12. - Cony4)
2011. jan. 17. 10:19
Mindenki dicséri a helyet, megkérdeztem a volt munkatársam és azt mondta, hogy akik ott vannak, szeret ott dolgozni. Most írom az önéletrajzot és holnap el is viszem. A próbamunkán dől el minden, vagyis pár napra rá hívnak, hogy bejutottam-e vagy sem.
12. cony4
2011. jan. 17. 06:33

Szia.Én is elmennék.Sajnos oda kell menni, ahol többet kapsz.De azért nem árt több emberrel beszélni mi a véleményük, álláspontjuk.Ezt pedig már megtetted.

Hajrá.

11. Evawitch (válaszként erre: 9. - Pancsika37)
2011. jan. 16. 21:46

Én tudok egy részen a legtöbb mindent.

Egyes emberekkel van legnagyobb problémám, akik okoskodnak, miattuk lehet, hogy elküldenének,ha nem most, majd később. mert nem hagyom magam velük szemben és ők jóban vannak a műszakvezetővel, aki hallgat rájuk.

2011. jan. 16. 21:43

Jövőhéten megpróbálom megoldani az önéletrajzos dolgot és elvileg nemsokára lesz felvétel a volt munkatársam szerint.

Nem is írtam, hogy most 2 műszakban vagyok. Ott is 2 műszak van és mégis ilyen "sokat" lehet keresni.

9. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jan. 16. 21:43
szia! Én a helyedben biztos jelentkeznék!!!! Gondolj csak bele ha többet fogsz keresni, több pénzed marad magadra, a lakásod (albérleted) csinosítására. Meg kell próbálni. Nem úgy kell hozzáállni hogy mi van ha kirúgnak, pozitivan gondolkodj! Amúgy szerintem a mostani munkahelyedről is bármikor elküldhetnek, nem??
2011. jan. 16. 21:41
énis tuti váltanék, előbb vagy utóbb amúgy is muszáj, mert most nagyon kevés pénzt kapsz, akkor meg miért ne most? szerintem menj bátran :) az uj amugyis jo
2011. jan. 16. 21:41
Beadom majd az önéletrajzot, aztán ha hívnak próbamunkára, ott kiderül a dolog. Főleg, ha tudnék olyat írni... Alap van, de netről majd nézek valamit, mi kell egy önéletrajzba. :)
2011. jan. 16. 21:41
Én váltottam és nem bántam meg :)
5. t.Ili (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jan. 16. 21:40
Menj!
2011. jan. 16. 21:40
Válts!
3. b826c5a02d (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jan. 16. 21:39

a mai világban a biztosnak hitt dolgok a legbizonytalanabbak.

több pozitívum hangzott el a leírásodból a mennyek oldalon, mint a maradjak oldalon.

2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. jan. 16. 21:38

Én a helyedben váltanék.

Olyan fiatal vagy még, előtted az élet!

2011. jan. 16. 21:36

Elvileg az is biztos munka, ha bekerülök, de elsőre idegen lenne, a régi meg megszokott.

Így keresek 75 ezer körül túlóra nélkül. Gyárról van szó. Munkatársaim eléggé idegesítők, mindenért b@sztatás jár. Alig van meló, vagyis anyaghiány van, amiből lehetne gyártani. A másik helyre nehéz bejutni, de aki bekerül, egyből 100 000 ft az alap fizetése és 3 hónap múlva feljebb változik.Kafetéria 10 000 ft havonta fél év után és év elején (azt hiszem)vannak bónuszok, ami 10 és 23 ezer között van. Egy nő tőlünk még tavasszal leszámolt, átment oda és azóta is ott van. Mondta, hogy jóval könnyebb és jobb a munka. A dohányzást is abbahagyta, mert jobb a légkör is náluk. Érdemes megpróbálnom? Mostani helyen lassan 4 éve ott vagyok.

Azon aggódok, ha felvennének és elküldenének később, mihez kezdenék. Ott elvileg nincs olyan, hogy csak úgy elküldenek, mert nem munkaközvetítő által dolgoznak ott, hanem a cég vesz fel mindenkit. Egyedül lakom albérletben és ez a gond.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook