Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi kell a kezdő műkörmös csomagba? fórum

Mi kell a kezdő műkörmös csomagba? (beszélgetős fórum)


18. bvberenike (válaszként erre: 17. - Ami.)
2012. jan. 21. 15:08
Értem én is a zseléssel kezdenék, de a porcit sem akarom kihagyni a repertoárból, de addig még hosszú az út :)
17. Ami.
2012. jan. 20. 21:19

Én elvégeztem a sulit,de sose dolgoztam benne,megvan minden dolgom,szívesen átadom őket egy megbeszélt összegért.Nem hiszem h fogok ebben dolgozni,bár sose tudni mit hoz az élet.

De igen előbb a tanfolyam kell,h tudj C-ívet építeni.Én zselével jobban szerettem dolgozni,10éve van műkörmöm,mindig zselés,próbáltam a porcelánt nem vált be.De van aki arra esküszik,szóval ízlések és pofonok..

2012. jan. 20. 13:38
Köszi, ezen már elindulhatok :)
15. anitav
2012. jan. 20. 08:41
Én alkoholt használok fixálásra
2012. jan. 20. 08:00

- Azért a gyorsabb munkához nem árt egy csiszológép sem :)

- Aztán kéztámasz, vagy beépített porelszívóval rendelkező kéztámasz, mert ugye írtó sok por keletkezik a csiszolások közben.

- Portalanító kefe,

- én fixáló helyett acetonmentes körömlakklemosót használok, és bevált.

Ennyi ugrott be hirtelen :)

13. zsike88 (válaszként erre: 12. - Anitav)
2012. jan. 19. 21:34
Köszi....ezek teljesen kimentek a fejemből...
12. anitav
2012. jan. 19. 21:08
Kiegészítem az előzőt: primer (vízelvonó, tapadás elősegítő, gomba ölő), fertőtlenítők, fixáló
11. zsike88 (válaszként erre: 8. - Bvberenike)
2012. jan. 19. 20:13
Szia! Nekem sem volt meg a tanfolyam, de magamon én is próbálkoztam egy darabig. kezdetnek a zselé jobb sztem, mert az UV-re szárad, a porcelán pedig levegőre, gyorsabban szárad így ahhoz már kell egy kis rutin, hogy azzal tudj dolgozni. A készletre pontosan nem emlékszem mert már rég volt, de ami így eszembe jut: uv-lámpa( vmi jobb minőségű), zselé, ecsetek, fényzselé, tippek, vagy sablon( tippekkel eleinte sztem könnyebb), tippvágó, ragasztó, reszelők, körömágybőr visszaoló pálca, körömágybőr ápoló olaj sem árt ha van, díszítéshez amiket gondolsz. Remélem semmi fontosat nem hagytam ki... Van egy ismerősöm aki dvd-kkel foglalkozik, nekem ő rendelt 4 db dvd-t amikből sokat lehet tanulni. Ha gondolod megkérdezem neked h honnan lehet rendelni őket. Talán vmi 500 ft darabja. Nem nagy összeg sztem. Ha van még kérdésed írj.
2012. jan. 19. 16:23

Elhiszem és értem az álláspontotok.

De ha még is belevágnék? Miket kell beszerezni?

2012. jan. 19. 15:47

Tudjátok,mindenki azt hiszi,hogy hú,de könnyű!

Én nemrég végeztem,és minden egyes alkotásom után azt érzem,hogy de nagyon sokat kell még tanulnom!

2012. jan. 19. 15:46

Értem :(

De mégis ha megpróbálnám, mit kell beszerezni?

Ja és kezdésnek a porcelán vagy a zselé a jobb?

7. szeszil74 (válaszként erre: 6. - Bvberenike)
2012. jan. 19. 15:41
Magadnak meg sokkal nehezebb, mint vendégnek :)
2012. jan. 19. 15:37
Jaj, vendégekben egyenlőre nem is gondolkozom, csak magamban :)
2012. jan. 19. 15:36
Köszi a hozzászólásokat. Tudom, hogy előbb a tanfolyam kellene csak sajna arra most nincs keret és gondoltam kipróbálom, hogy mennyire menne mennyire lenne érzékem hozzá. Ezért is érdekelne mi kell ahhoz hogy elkezdhessem. Én is néztem a megosztó oldlat nagyon sok jó van hozzá, szívom is az apróbb tippeket magamba. :)
2012. jan. 19. 15:33
Nemcsak a tartóssággal lesz a baj, hanem ha nem tanulod meg jól a technikát, akkor szétreszeled a saját és "vendégek" természetes körmét.
2012. jan. 19. 15:31
Én kaptam karácsonyra uv lámpát, az egyik boltban lehetett kapni egy csomó minden tartozékkal, de csatlakozom szeszil-hez, én is inkább kivárom mire elvégezhetem a tanfolyamot, mert anyumon kipróbáltam és nem lett valami jó, gondolom pont azért, mert nem tanultam, és a lényegi infók nincsenek meg. én a you....-on néztem videókat hozzá, úgy voltam, hogy ez tök könnyű, aztán rájöttem hogy mégsem :D
2012. jan. 19. 15:25

Szerintem fordíts a sorrenden. Előbb menj el tanfolyamra, ott úgyis meg kell venni a kezdő cuccokat, tanulj meg rendesen mindent, aztán lehet otthon "alkotni".

Hidd el, otthon, a saját szakálladra úgysem tudod megtanulni úgy a műkörömépítést, -töltést, hogy az jó is legyen. Sok kis apró trükk van, amit ha nem alkalmazol, nem lesz tartós a köröm.

2012. jan. 19. 15:17

Sziasztok!

Szeretnék otthon magamnak és családomnak műkörmöt csinálni. Szeretném tudni, hogy mik tartoznak az alapfelszerelések közé amit be kell szerezni. Milyen árban van egy kezdő csomag. Egyben (csomagban) érdemes megvenni vagy külön külön. Ha ez utóbbi úgy tudtok listát adni, hogy miket?Láttam szakmai weboldalakon 20.000-ért a licitálós oldalon 7000-ért. Későbbiekben ha jól megy akkor elmennék majd tanfolyamra is, de addig otthon gyakorolgatnék. Ja és tudtok ajánlani könyvet vagy weboldalt ahonnan el lehet lesni dolgokat? Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook