Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi ertelme hulyeseget irni az inteneten? fórum

Mi ertelme hulyeseget irni az inteneten? (beszélgetős fórum)

25. fehér csoki (válaszként erre: 1. - Be5ce4792f)
2011. jún. 27. 14:27
Mennyire ismered az illetőt?Nagyon vagy csak azt gondolod?Tudod arra gondolok,hogy néha a saját szüleink is meglepnek egy-egy kijelentésükkel:)
24. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 19. - Be5ce4792f)
2011. jan. 11. 14:12
Ha ilyeneket ír, akkor szerintem ez kb. olyan, mintha szerep-, vagy videojátékozna. Egy csomóan bújnak hideg vérű, géppisztolyos gyilkos vagy kardforgató sárkányölő bőrébe. Mit jelent ez? Semmit. Szórakoznak.
23. globus
2011. jan. 11. 13:38
Szerintem vannak dolgok, amiről a valós életben soha nem beszélünk. Nem azért, mert annyira kényes lenne, hanem tudjuk, hogy: 1. nem kíváncsi rá senki 2. nincs olyan partner, akivel meg lehet beszélni 3. feszengünk a témakörben 4. idő, nyugodt körülmény, ráhangolódás hiányzik 5. mi magunk sem ismerjük teljes mélységében, nem fogalmaztuk meg magunknak sem, ezért szükség van ad hoc reakciókra másoktól, hogy tovább tudjuk ezt fejleszteni 6. a legnagyobb baj, hogy az életben mindenki a saját nyűgével van elfoglalva.
22. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Be5ce4792f)
2011. jan. 11. 13:00
Majdnem mindenkinek van egy másik énje. Izgalmas játék előhozni. Neten ezt bárki megteheti büntetlenül.
21. Qasmir
2011. jan. 11. 12:42

Én pl tegnap vettem észre, hogy a párom a google-be keresett rá a nicknevemre! Naná, hogy dobta neki az összes hozzászólást, blogot, mindent!

Én nem titkolok elötte semmit, nem adom ki magam másnak, de azért mégis elég idegesítőnek tartom, hogy kutat utánam!

Miért kell? Ez is a bizalmatlanság egyik jele! Inkább kérdezze meg, hogy kivel, miről beszélgetek és ha szeretné meg is mutatom neki! De ne a hátam mögött kutakodjon, mert az gáz!!!

Szóval én is leültetném az embert,bár nem vagyok benn biztos, hogy annak jó vége lenne!

20. 80ASIQ (válaszként erre: 17. - Be5ce4792f)
2011. jan. 11. 12:39

Inkább azt mondom, hogy semmi sem tökéletes.

Ez a dolog sem az, de jót teszünk-e azzal, ha "megpiszkáljuk" az illetőt?

Nehéz innen messziről okosnak lenni, inkább valahogy ki kellene puhatolni, mi a baja, mint nekiszegezni a kérdést, hogy "miért írógatsz te olyanokt a neten??"

19. be5ce4792f (válaszként erre: 18. - D3752afcf3)
2011. jan. 11. 12:26
A forumokon egyedulallonak mondja magat, egyiken azt is irta, hogy meg szuz :SS Az igazinak tartogatja a szuzesseget.
18. d3752afcf3 (válaszként erre: 10. - Be5ce4792f)
2011. jan. 11. 12:23
Ez lehet szimpla hülyéskedés is, de a flörtölés az már más dolog.
17. be5ce4792f (válaszként erre: 15. - 80ASIQ)
2011. jan. 11. 12:21
Szoval akkor Te, mint ferfi azt mondod, ez tobbe-kevesbe "normalis" nem kell aggodni?
16. 80ASIQ (válaszként erre: 15. - 80ASIQ)
2011. jan. 11. 12:19

Vallom, hogy az embereknek vannak titkai és különböző körökben különböző dolgokat árul el magáról.

Meg aztán vannak akik itt nagyfúk (lányok?) otthon meg ilyen picikék:.

(De ez itt már írva vagyon.)

15. 80ASIQ (válaszként erre: 11. - Joker Karakter)
2011. jan. 11. 12:17
Te bizonyára nem akarsz itt sem más lenni mint a valóságban. Ami engem illet, vannak dolgok amiket én leírok ide, de nem szeretném, ha látná a feleségem.
14. 80ASIQ (válaszként erre: 11. - Joker Karakter)
2011. jan. 11. 12:14
Szerintem kár lenne bántani. Az életben olyan amilyen, láthatólag egy kudarcos ember. Legalább itt a neten legyen sikerélménye, hadd kompenzálja itt a kinti kudarcait.
13. be5ce4792f (válaszként erre: 11. - Joker Karakter)
2011. jan. 11. 12:07

Ertem amit irsz.

En ugy latom, hogy teljesen oszinte a kapcsolatuk, hiszen a ferfi nem titkos nicknevvel irogat, hanem azzal, amit O maga mondott el a felesegenek. En arra gondoltam, hogy esetleg a ferj "elvarna" a baratnomtol, hogy tudja, hogy ez csak egyfajta jatek neki, ezert is a bizalom, hogy a nevet megadta, igy batran olvashato minden hozzaszolasa.

En akkor mondanam, hogy nem oszinte a kapcsolat, ha a ferfi irogatna de a no nemtudna a nicknevet.

De lehet, hogy nincs igazam...

12. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - Be5ce4792f)
2011. jan. 11. 12:07

Óóó ezen én meg sem lepődök, mert az én volt barátom tökre másnak adta ki magát neten, meg msn-en meg mindenütt a neten kb. De élőben is elszínészkedett pár órát, amikor azokkal a személyekkel összefutott, de előttem nem tudott 2 évig mindig játszani.


A lényeg, hogy ő például neten nagy vezér egyén, a követendő példa meg ilyesminek akarja, hogy lássák. A valóságban nem tett le semmit azt asztalra, nem dolgozik és még csak nincs is a középpontban.

Nem egyszer mondtam neki, hogy basszus jó neked színészkedni, hogy te vagy az ász? Nyalnak neki magyarán ott! Erre azt mondta, hogy ott legalább tisztelnek és élvezi, hogy istenítik szinte már. De mondom nem téged tisztelnek, hanem azt az embert, akit ő összekreált ott, amilyen akarna lenni, de lusta megváltozni a való életben. De mondom itt mutass embert, akivel ilyen viszonyban vagy, mint neten, aki úgy felnéz rád. Nincs olyan a közvetlen környezetében. Minden olyan kapcsolata képmutatáson alapszik és ez neki jó... Én ebbe beleuntam akkor. Nem bírtam elviselni ezt a hozzá állást. Már majdnem elmondtam a neten a "baráti körében", hogy ki is ő valójában, mert én tudtam jól és már olvasni sem bírtam azt az ömlengést ami ott folyt én meg nem mondhattam el, hogy háát nem olyan kedves ember ő azért és nem is olyan tökéletes, de voltam olyan rendes, hogy minden bántása ellenére sem mószeroltam be a barátoknál, akik amúgy ellenem voltak.


Nem bírom az ilyeneket.

11. Joker Karakter (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2011. jan. 11. 12:01

nem tudom. én nem érzem magam nehéz helyzetben.

az biztos, hogy ha egypár ismerősöm megtalálná itt az összes hozzászólásomat, elcsodálkozna. a való életben sokszor nincs alkalom arrra, hogy kiadd magadat. amikor a fórumra írsz, a szobád biztonságos magányában, egyedül vagy, és könnyen meg tudsz nyílni. amíg az entert le nem nyomod, senki nem zavar meg, nem vág közbe, nem sürget. visszaolvashatod, kijavíthatod, törölheted elküldés előtt.

Én azt tanácsolnám a topicnyitónak, hogy árulja el a barátnak, hogy mit talált az interneten, és üljenek le, beszéljék meg. (ha tovább olvassátok az interneten, amiket ír, az olyan, mintha felbontanátok a leveleit, vagy kukkolnátok.)

biztos vagyok benne, hogy a kapcsolatuk nem teljesen őszinte, és ezzel tiszta vizet lehetne önteni a pohárba.

én nem lerohanó, számonkérő stílusban csinálnám, hanem megértő, elfogadó módon, alkalmat adva arra, hogy a pasi megnyíljon.

10. be5ce4792f (válaszként erre: 9. - D3752afcf3)
2011. jan. 11. 11:59

Ami emlitett peldanak a bnom, van egy idiota forum pld, kerdes: mi nem valodi benned?

A pasi valasza: a szerelmem, a sorhasam, es az orgazmusom.


Ezen kivul a valosagban egy normalis visszafogott ember, a neten meg flortol ezerrel. Es mondom mindezt azzal a nicknevvel, amit a baratnom is tud, mert elmondta neki.

9. d3752afcf3 (válaszként erre: 1. - Be5ce4792f)
2011. jan. 11. 11:57
Milyen hülyeségeket ír?
8. be5ce4792f (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2011. jan. 11. 11:55
Nem, nem bukott le! Ez a legszebb. A baratnom mindig is tudta a nicknevet, de sosem erdekelte miket ir. Csak mult heten valamiert elkezdte olvasni a kommentjeit. Szoval nem "lebukas" hanem a ferj nem titkolta soha a baratnom elott a nicknevet.
2011. jan. 11. 11:50
Én a neten is, meg a való életben is ugyanaz vagyok. Miért lennék más?
2011. jan. 11. 11:49
Óvatlan volt az ember, hogy nem vigyázott, hogy le ne bukjon. Szerintem majd minden ember szinészkedik a való életben, míg a neten egy nicknévvel lehet igazán őszinte. Bizonyára van egy másik irányzat is, itt kiadhat az ember minden hülyeséget magából. Itt a Hoxán azok vannak nehéz helyzetben akik elárulják magukat: név, lakhely, fénykép.
5. be5ce4792f (válaszként erre: 3. - 06718ca650)
2011. jan. 11. 11:46
nemtudom, eleg kozel allnak hozzam, es sztem atlagon feluli a hazassaguk. de persze nem tudhatok mindent roluk. Baratnom szerint olyan az eletben, mint amikor naluk vagyok, vagy ok jonnek at. Ami nem egyenlo azzal, amit olvastunk :S
4. be5ce4792f (válaszként erre: 2. - Kiraroli)
2011. jan. 11. 11:45
Marmint, hogy a masik (netes) enje lenne az "igazi"?
3. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Be5ce4792f)
2011. jan. 11. 11:44
Nem lehet hogy kommunikációs probléma van köztük, ezért tűnik a férje itt másnak?
2011. jan. 11. 11:44
háát lehet hogy ilyet szeretne...nem?
2011. jan. 11. 11:42

Baratnom tanacsot ker tolem, es nemtudom mit mondhatnek. Par napja olvastuk a ferje hozzaszolasait egy portalon kulonbozo forumokon, es elegge erdekes dolgokat ir, bizony leesett az allunk 1-2 hozzaszolasa kapcsan.

Szerintetek miert jo abszolut mas embernek latszani az interneten, mint amilyen a valosagban? Vagy el kellene a baratnomnek gondolkoznia, hogy kivel el egyutt? Mert a ferje internetes enje egesz mas, mint a valosag.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook