Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek dr. Horváth Ferenc szülész-nőgyógyász szakorvosról? (Szent Imre Kórház) fórum

Mi a véleményetek dr. Horváth Ferenc szülész-nőgyógyász szakorvosról? (Szent Imre Kórház) (beszélgetős fórum)


2016. dec. 12. 15:28

En terhesgondozasra jartam hozza 2014 ben.sajnos ugy tudom mar nem praktizal vagyis sehol sincs rola info.a legkedvesebb orvos akit valaha ismertem!

Penztol fuggetlenul a legjobbat akarta az embernek.

Nem azt nezte hogy mennyi penzt tud kiszedni beloled,mint ahogy a nogyogyaszok tobbsege.:/

Ha valakinek megis van infoja h elerheto e barhol,ne habozzon irni!!!

2015. márc. 21. 13:27
En csak rosszat tudok rola mondani de ugy tudok szerencsere mar nem jar be a korhazba.
2013. jan. 29. 13:00

Szia Pampi12!

Nemtudom aktuális e még a kérdésed :) de ha igen én csak jót tudok mondani róla :)

2012. okt. 6. 19:05
Úgy értem kedves, segítőkész és ne csak letudja a munkáját hanem törődjön is a betegivel...
2012. okt. 6. 18:27

Mi a "normális" kategória?

Legyen jó szakember. Kalap-kabát.

2012. okt. 6. 16:33
-nem
2012. okt. 6. 16:33
Hozzá jelentkeztem be vizsgálatra és nem érdekel, remélem normális és szimpatikus lesz. Van aki ismeri?
2012. okt. 6. 16:08
Mi a véleményetek dr. Horváth Ferenc szülész-nőgyógyász szakorvosról? (Szent Imre Kórház)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook