Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az ELOról? Érdemes csinálni? fórum

Mi a véleményetek az ELOról? Érdemes csinálni? (tudásbázis kérdés)

2009. dec. 23. 06:51

Ha valamiben nagyon kezdő vagy és nincs több időd bemelegítésnek szerintem jó!

Én angolul tanultam elötte tanfolyamokon és később vágtam bele az ELOba. Mivel hamar sikerélményhez juttatot egy-egy jó fordítás keretében az önbizalmam is megnött.Korábban a tanfolyamokon nem voltam túl sikeres, de az ELOban szerzett tudás nagyot lendített rajta. Nyilván egy élő tanfolyam többet ér, de alaptudás nélkül vagy újra kezdőként nehéz megtalálni a helyed. Ekkor nem hátrány, ha kéznél van.

20. danama
2009. szept. 26. 17:49
neeeeeeee
2009. márc. 13. 19:19
Mi most kezdenénk?.. :(
18. cilus
2008. szept. 5. 07:28
Nincs olyan akinek jók a tapasztalatai??Írjatok!!
2008. aug. 28. 11:17
Én is belefogtam, de sok rosszat hallotam róluk és felbontottam a szerződést! Ezek szerint jól tettem...
2008. aug. 28. 10:47
Én biztosan nem végeznék ELO-s tanfolyamot...
2008. aug. 28. 10:19

Én még akkor tájt végeztem el az ELO-nál egy titkárnő tanfolyamot, amikor még eléggé gyerek cipőben járt. Amíg tartott a tanfolyam, nem volt semmi problémám. Szépen jöttek a leckék, én tanulgattam, küldtem a házi feladatokat, vissza is kaptam kijavítva mindíg. És persze rendesen befizettem a csekkek, amikkel szintén nem volt gond az utolsó 2 hónapig... Amikor is emeltek a díjon, de nekem még a régi összegen küldték a csekkeket. Aztán amikor a tanfolyam végén reklamáltam, hogy szeretnék bizonyítványt kapni közölték, hogy addig nincs, amig ki nem fizetem a két utolsó csekk külömbözetét, ami 160 valamennyi Ft volt. Ok, kifizettem. De bizonyítványom arról, hogy elvégeztem azt a tanfolyamot, a mai napig nincs. Ugyanis utána már hiába levelezhettem velük, pontosabban hiába irogattam, - mert ugye a szó elszáll...-, nem kaptam semmi választ többé!:(((

Viszont van még egy csavar a sztoriban, ugyanis ezzel szemben évekig jöttek tőlük olyan levelek, hogy "Kedves volt hallgatónk! Mivel ön már sikeresen elvégzett nálunk egy tanfolyamot.......szeretnénk a figyelmébe ajánlani a következő tanfolyamainkat...." Akkor szerintük mégis elvégeztem??? És miért nem kaptam bizonyítványt vagy oklevelet vagy valamit?

Szóval, bár azóta eltels tok év, én mégsem ajánlom senkinek!

14. supin
2008. aug. 28. 10:17
Ha csak papir kell akkor igen, de egyébbként nem.
13. Szamó (válaszként erre: 12. - Lexike)
2008. aug. 28. 10:11

Én ugyanígy jártam az angol kezdővel sok-sok évvel ezelőtt. Szüleim megrendelték nekem, hogy sz érettségi könnyebb legyen.....

Egyetlen egy leckét sem küldtem vissz, bár tanulgattam belőle. Mikor letelt megkaptam az oklevelet. De hogy mire, azt nem tudom.

12. Lexike
2008. aug. 28. 10:05
Én pár éve elvégeztem "kifizettem" a francia középhaladó tanfolyamot.Még a leckéket sem küldtem vissza, de van egy oklevelem, hogy elvégeztem. Sokra megyek vele.
11. Hoxa
2008. aug. 28. 10:04
Továbbá: [link]
2008. aug. 28. 10:02
Végzett már el vki tanfolyamot az ELO-nál? Mik a tapasztalatok?
2008. ápr. 17. 14:46
én csináltam egy ideig....de NEM.....
2008. ápr. 15. 13:43
Az egyik ismerősöm csinálja, neki tetszik, bár ő amiatt kezdte el, mert saját üzletet szeretne nyitni és kell hozzá a szakmai papír. Havonta 3 ezret fizet, ez nem olyan sok!
2008. ápr. 15. 12:51
én is belekezdtem egy okj-s tanfolyamba !x összeget ígértek havonta de sorba jöttek a csekkek hogy ezt is be kell fizetni meg azt is.. hát kb a 4x esét kellett volna fizetni! na én meg nem fizettem be és jött a felszólítás hogy jogi úton fogják követelni stb... na én sokat buktam rajta írtam is egy szép levelet nekik!!nem szabad ilyenekbe belevágni inkább menj rendes suliba!az a biztos!
6. dus
2008. jan. 13. 19:26

NEM!


Én is neki vágtam, küldték az anyagot,vissza küldtem a "leckéket", havonta sok pénzt kifizettem, de nem mentem vele messzire! Én az Angol nyelvvel próbálkoztam, még mindig ott van a szekrény mélyén!

Amennyibe kerül, abból majdnem felkészülsz egy komolyabb nyelvvizsgára! ÉS az még hamarabb is meglesz!

2008. jan. 7. 13:07
csatlakozom az előttem szólókhoz...csak kidobott pénz
2008. jan. 7. 09:36
Sokszor végigböngésztem már a tanfolyamokat, de mindig lemondtam róla. Ennyi pénzért fele ennyi idő alatt megcsinálsz ezeknél magasabb szintű tanfolyamot.
2008. jan. 7. 09:17
Nem
2008. jan. 7. 08:33
Nem.
2008. jan. 7. 06:52
Mi a véleményetek az ELOról?Érdemes csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook