Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Tánczos Gábor ügyről? fórum

Mi a véleményetek a Tánczos Gábor ügyről? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. febr. 13. 20:05
Biztos hogy nem ő volt,mert akkor nem fenyegetnék.Ezek félnek hogy kiderül az igazság.Ezért nem érdemes a rendőröknek segíteni még akkor sem ha szem tanúja vagy valaminek.Nyomozzák ki,azért veszik fel a jó pénzt.
2008. febr. 13. 16:04
Remélem kap még egy esélyt a vissza téréshez,de szerintem tönkre tették az életét pláne,ha nem ő volt a bünös
193. tengericsillag (válaszként erre: 192. - Zsóka53)
2008. febr. 10. 15:05
Bizony ,bármikor "lecsaphatnak" ránk, csupán mert rosszkor,roszhelyen voltunk.
2008. febr. 10. 05:35
Szerintem nem ő volt,ha ez igy igaz,akkor mi vár ránk...........
191. 9bc47feccc (válaszként erre: 184. - Szabotimi)
2008. febr. 10. 05:16
Ja,és még szerencse,hogy nincs halálbüntetés,mert ezek halálra ítélték volna Kajzerékat,aztán most fújhatnák,habár még mindíg bent vannak a tegezőben.Kíváncsi vagyok mikor tárgyalják ujra az ügyüket.Apropó,nincs meg valakinek a Tánczos Gáborral készült interjú,amit az ATV-adott a Frizbiben?Vagy a link,vagy bármi,nem találom sehol.Egyébként én sem hiszem,hogy Ő lett volna a hunyó,szegényt gondolom össze-vissza verték,amíg be nem vallotta,a tettes meg röhög a markába,de remélem egyszer elkapják a patkányt.
190. 80ASIQ
2008. febr. 3. 10:47

Tánczos kitálal: bántalmazás, kényszervallatás, gyógyszerezés

2008-02-03. 10:19


Tánczos Gábor exkluzív interjút adott az Esti Frizbinek. A körmendi gyermekgyilkosságért elítélt és néhány hete szabadult fiatalember beszámolt arról, hogy annak idején bántalmazták a kihallgatások alatt, és hogy nemrég egy névtelen bombafenyegetést kapott.


Tánczos biztonsági őrök kíséretében érkezett az ATV-n vasárnap adásba kerülő Esti Frizbi forgatására. A nemrég szabadult férfi beszámolt arról, hogy mióta kijött a börtönből, kapott egy fenyegetését, miszerint az autójába el fognak helyezni egy pokolgépet. Ezért történt, hogy az adás felvételére is egy barátja kocsijával érkezett és elutasította a stúdió által felajánlott sofőrt, sőt a felvétel alatt mindenkit kiküldetett a stúdióból, csak két biztonsági ember maradhatott.


Bántalmazták a kihallgatások alatt


Tánczos a műsorban beszélt arról, hogy több alkalommal bántalmazták a nyomozati eljárás során, sőt sokszor kényszervallatták és gyógyszereket adtak neki. A férfi a tíz év börtönbüntetés folyamán nyelveket tanult és tájékozódott a világban, mint mondta: a börtönben sokszor hamar hajlamosok az emberek ítélkezni, pálcát törni egymás felett. Tánczos állítása szerint az eltelt évek alatt több a tények feltárásán munkálkodó embert is bántalmaztak, így egy újságírót, egy grafológusnőt, aki súlyos bordatörést szenvedett, illetve az édesanyját, aki megpróbálta tisztázni a fiát. A bántalmazók kilétét azóta is homály fedi. Tánczos mindent megtenne, hogy kiderüljön az igazság, ugyanis állítja, hogy bár ismerte az áldozatot, semmi köze a tíz éve történt gyilkossághoz.


(stop)


80asiq:

Másoltam valahonnan.

( [link]

189. Zelma (válaszként erre: 188. - Ági28)
2008. jan. 30. 13:39
Lehet, már akkor is az Inkal volt helyettük?
188. Ági28 (válaszként erre: 184. - Szabotimi)
2008. jan. 30. 09:11
Én 12 éve nem hiszuek a rendőrök nyomozásában! 16 évesen több eszem volt mint a hozzánk kiérkező rendőrnek! Csak lestem, h minek járok suliba, mikor egy olyan ember jött ki hozzánk aki sem beszélno sem írni helyesen nem tudott! Mikor megmuttattunk egy számunkra ismeretlen méretű és mintájú lábnyomot a betörés után, akkor a fülük botját sem mozdították, mert nem gondolátk, h a betörő a földre lépne, ha tudna a betonra is lépni betörés közben! Nem csináltak semmit! 1/2 év múlva jött a levél, h lezárták a nyomozást. Újjlenyomatot sem vettek az ajtóról. Ja lehet, nem is a valódi rendőrök voltak?
187. Ági28 (válaszként erre: 184. - Szabotimi)
2008. jan. 30. 09:11
Én 12 éve nem hiszuek a rendőrök nyomozásában! 16 évesen több eszem volt mint a hozzánk kiérkező rendőrnek! Csak lestem, h minek járok suliba, mikor egy olyan ember jött ki hozzánk aki sem beszélno sem írni helyesen nem tudott! Mikor megmuttattunk egy számunkra ismeretlen méretű és mintájú lábnyomot a betörés után, akkor a fülük botját sem mozdították, mert nem gondolátk, h a betörő a földre lépne, ha tudna a betonra is lépni betörés közben! Nem csináltak semmit! 1/2 év múlva jött a levél, h lezárták a nyomozást. Újjlenyomatot sem vettek az ajtóról. Ja lehet, nem is a valódi rendőrök voltak?
186. Librigabi (válaszként erre: 182. - Szabotimi)
2008. jan. 28. 08:58
Miről beszélsz? Sperma nem is volt az egész ügyben!!! Ez nem szexuális indíttatású gyilkosság volt. :-/
2008. jan. 26. 08:04
Szerintetek, ha bűnös és kedvezménnyel szabadul, és még kártérítésre sem számíthat, ha kiderűlne az ártatlansága mert bevallota, hogy ő a tettes, akkor azzal kezdené az életét,hogy az ártatlanságát bebizonyítsa?Gondolkozzunk már, eltűnne mint szürke szamár a ködben és örűlne, hogy ennyivel megúszta.
2008. jan. 25. 23:00

Én a Móri gyilkosság után nem hiszek a rendörök nyomozási képességében. A Kajzert is hogy le csukatták volna életfogytig, ha valaki nem sétáltat kutyát az erdőben.

Én is szeretném hinni, hogy ártatlan.

183. spinneli (válaszként erre: 182. - Szabotimi)
2008. jan. 25. 22:49
áh, nagyon sokan vélik ártatlannak, többen, mint nem.
182. szabotimi (válaszként erre: 9. - 11a91585fe)
2008. jan. 25. 22:46

Én úgy emlékszem, hogy a sperma sem stimmelt.

Jelentkezett másnap, hogy valamit hallatt aztán már ő volt az első számú gyanusított.

Egyébként nem tudom eldönteni, hogy bűnös-e, de nem engedném a gyerekem közelébe még ha ártatlan akkor sem. Ez salynos egy örök bélyeg. Nem fogja tudni lemosni " szegény"

181. 80ASIQ
2008. jan. 25. 22:34

Hogy elhajlott a téma Tánczos G.-tól! :D

Nem baj! Ahogyan spinelli mondja, lehetne jól is csinálni. Nehéz ügy, ebben a mai morális válságban! Megint a saját magamról írok, elnézést! Nálunk a 20 hónap alatt háromszor volt lőgyakorlat talán 5-5-5 darab lőszert ("golyót" :D)

kaptunk a géppisztolyhoz és mellénk hasalt a tisztes is és a tisztek is tele gatyával lesték, hogy ki ugrik fel és torolja meg az alapkiképzés nehézségeit és a szivatásokat. Nem volt köztünk egyetlen egy sem akiben ez felmerült volna. Egyszer dobtunk kézigránátot. Előtte nekünk is tele volt a gatyánk, utána meg azt hittük, miénk a világ! Persze, megvan annak a veszélye, hogy bekattant ember is bekerül, de ha nagyon figyelünk egymásra minimálisra csökken a veszély. Lehetne tanulni, kúszni, mászni, sportolni és dolgozni. Annyit, hogy estére ne legyen problémás az elalvás! Egy egészséges férfinek ezt bírni kell és önbizalmat ád.

180. Zelma (válaszként erre: 179. - Spinneli)
2008. jan. 25. 20:20
Elég nagy a reális veszélye. A környező országok nagyon erősen tolódnak radikális oldalra. Akinek meg kölcsönadtál, az ugye utál téged, mert hátha visszakéred.
179. spinneli (válaszként erre: 178. - Diagonalt)
2008. jan. 25. 18:27

háború, velünk?

persze, hogyne.


szerintem írd be bármelyik keresőbe, hogy katnaság, és kidob ezer linket kínzásokról, és visszaélésekről.

azért mert te nem látod, még van, ismét mndom, nem a katonasággal van bajom, lehetne jól is csinálni, de nem azokkal akik anno. és jelnleg irányítják.

178. diagonalt (válaszként erre: 176. - Spinneli)
2008. jan. 25. 18:23

Ne mtudom,de én semmi ilyenről nem hallottam senkitől sem.Pedig elég sok ismerősöm van,és a férfiak között mindig is téma marad a katonaság.Én legalábbis ezt vettem észre,valahogy ebben mindig közösnevezőre jutnak,ha másban nem is,ebben igen.(Lásd Kedvesem és édesapám.)Soha senkitől nem hallottam olyan sztorit,h valaki ilyen zavarokban szenvedett volna.Bár lehet a férfiak egymásnak féltek kimutatni.De olyat sem hallottam,hogy valamely gyengefizikumú társukat kínozták volna,csak mert az jó.

Viszont a civil életben elég sok emberen veszem észre ezeket a betegségeket.Sőt,egyre többen lesznek lelki sérültek,mert úgy érzik nem felelnek meg a 21.század elvárásainak.

Tény,hogy jó kis ingyenmunkaerő,amit soha nem használtak ki eléggé.De tegyük fel,hogy jön egy háboró,amit esetleg nem atommal akarnak megvívni,és szükség lenne néhány katonára...egy olyan embernek a kezébe adni fegyvert,aki még csak a számítógépes játékokon látott ilyet,és az nem lő vissza.Vagy olyanéba,aki fegyver nélkül is épp elég veszélyes csürhe?

177. 80ASIQ (válaszként erre: 174. - Diagonalt)
2008. jan. 25. 18:09

Biztos, hogy az emberi túrőképesség egyénileg változik. Mind a seregben, mind a civiléletben lehet az ember lelkileg sérült. Most a civiléleten a sor, mert a katonaság önkéntes és hivatásos. Ha jól tudom. Voltak persze hülye tisztek, tisztesek. A tisztesek az örvezető, tizedes, szakaszvezető, akik maguk is stréber sorkatonák voltak és előléptették őket. És ezek a rosszabbak!! (Én maradtam honvéd, beeee!) Ez volt 1980-82 között. Nem hiszem, hogy ezen az állapoton nem lehet(ett volna) javítani. Azóta lecsökkentették a katonaidőt 18 hónapra, 1 évre, 9 hónapra, félévre. Jómagam az 1 év mellett döntenék. Annakidején én is úgy éreztem, hogy messze nem használták ki a paranccsal irányítható, nagy létszámú ingyenmunkát! Sok ember csodákra képes, akár az árvízvédelemnél, akár az út- vagy vasút- vagy egyéb építésnél.

És miért ne lehetne a sereget rendfenntartásra is kiképezni? Élvezettel járőröznének a veszélyes környékeken, higyjétek el! :)

2008. jan. 25. 17:45

szorongásos depresszió, önértékelési zavar, pánikroham estébé

magával a honvédséggel semmi bajom, (bár úgy egyébként néhűny árvízen kívűli segédkezésen kívűl mi hasznuk van, nem tudom,

az ott uralkodó x smagas státszú elmebetegektől, akik a fentieket okozzák, annál inkább.

175. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 174. - Diagonalt)
2008. jan. 25. 16:12
Én sem ismerek senkit, aki valamilyen betegségtől szenvedne mert katona volt.Pedig a mi családunk igen nagy untesók, és a 2évet keményen lehúzták.Annyi biztos, hogy meg emberesedtek fizikailag, lelkileg nem zűlött egyik sem el a családja az első és EMBER lett belőlük.
174. diagonalt (válaszként erre: 172. - Spinneli)
2008. jan. 25. 14:44

Nem tudom,én akkor si azt mondom,h vissza kellene állítani a honvédséget,ha kell a régi formában.Persze ha van valakinek jobb ötlete hajrá,de ott legalább tanulna egy kis fegyelmet a csürhe.

Amúgy nagyanám,nagyapám katona volt,hivatásos.Egy ideig úgy volt én is viszem tovább az egyenruhát a családban,de aztán mikor közölték,h szó nélkül kivihetnek békétfenntarttani,akkor inkább letettem a szándokomról,és a gyerekgenerácót leszámítva minden férfi katonaviselt.Rengeteg cimborám van,aki mondta,h lehet néha kiakasztóak voltak a dolgok,de Bakony hadgyakorlat, a teknősbékázás a folyosón stb. kárpótoltak mindenért.

Csak tényleg azt mondja meg már valaki,hogy milyen lelkisérülésekről beszélünk!?Mertmindenki csak mondogatja,de nem mondjátok,h mitől alakult ki?Mivel én nem hallottam még róluk,így nem is nagyon van esélyem felmérni a probléma súlyosságát.

Bár úgy sejtem valami olyasmi lehet,mint a szülés.Nagyon fáj közben,nyúgös ez a 9hónap,de amikor a kezemben tartom a kicsit,akkor megszünik minden fájdalom.

173. Zelma (válaszként erre: 164. - Ági28)
2008. jan. 25. 13:44
Ez nagyon igaz, megérdemelne egy külön fórumot is!
172. spinneli (válaszként erre: 171. - Diagonalt)
2008. jan. 25. 13:09

akkor a családtagjaidnak szerencséje volt, vagy nagyon jó az önimseretük.

de nem csupán belőlük lehet lemérni ahonvédség áldásos hatását, nemdebár?

171. diagonalt (válaszként erre: 170. - Spinneli)
2008. jan. 25. 12:51
Lelki sérülés?Egyiks ismerősöm sem szenvedett lelki sérüléseket,bár Keresztapa sajnálta,h 2000szilveszterét a laktanyában kell töltenie,de semmilyen maradandó dologról nem mesélt egyikük sem.
170. spinneli (válaszként erre: 161. - Diagonalt)
2008. jan. 25. 11:20
ki beszélt mumpszról én leki sérülést írtam, azt kicsit nehezebb "megjavítnai".
169. berdor (válaszként erre: 166. - 5464505f6a)
2008. jan. 25. 10:35

nem csak gondolom, hanem tudom :)

mondom különbözőek vagyunk, úgyhogy itt bárkiről is bármilyen véleményt mondani elhamarkodott lenne a részedről. minden ember ismeri saját magát és tudja a határait.

168. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 167. - Ági28)
2008. jan. 25. 10:28
Teljesen egyet értünk ezekben a dolgokban.Tudod most az jutott az eszembe ezzel a gyerek témával kapcsolatba, hogy "van másik" mint a híres bohóc műsorban van.Mert hogy úgy szaporodnak mint a gomba és ha törődne a gyerekével akkor elmenne dolgozni, és megnevelné őket gondoskodna róluk.Ez mind csak kibúvó a felelőségre vonás alól.
167. Ági28 (válaszként erre: 150. - Anuszika@freemail.hu)
2008. jan. 25. 08:42
Ugyan! nem csak a bírók félnek! Az egész politika lefekszik a kisebbségnek! Nem fognak sokat kapni, mert nem lehet ma elítélni egy cigányt! Ha bántasz egyet, mert mondjuk előzőleg meglopott, akkor az már kisebbség elleni erőszak! De ha egy cigány rabol ki, akkor nem bizonyította bcs elkövetése! Nem kapják meg amit megérdemelnének, mert akkor egyből azzal jönnek, h azért mert ők cigányok! A fősulimban volt egy csaj, aki ha megbukott persze úgy h nem tanult semmit, egyből rohant hiszutizni, h azért vágták ki, mert cigány! Persze h nem buktatta meg senki! A legjobb az egészben az volt olaszliszkával kapcsolatban amit egy okos kriminálpszihcológus mondott, h a cigányoknak nagyon fontosak a gyerekeik,ezért háborodtak fel és vadultak meg, és az is hozzájárult, h már egy kölyküket elütötte az autó! Na ha nekem egy gyerekemet már elütötte volna egy autó, akkor rohadtul vigyáznék arra a megmaradt másik gyerekemre, h ne menjen ki az utcára, és ne rohangáljon a kocsik előtt, vagy úgy elverem, h még a kapura sem mer ránézni majd! Szóval????
166. 5464505f6a (válaszként erre: 93. - Berdor)
2008. jan. 25. 08:12
Máshogy gondolnád,ha olyan helyzetbe kerülnél.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook