Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Négy Mancs Alapítvány tevékenységéről? fórum

Mi a véleményetek a Négy Mancs Alapítvány tevékenységéről? (beszélgetős fórum)

2014. jan. 29. 18:44
Hogy kacsa vagy liba volt-e az a múltkoribban felröppent hír, mi szerint Gordon egyik ausztriai cége pénzeli őket, és ahogy a Hungerit elveszítette a nyugati megrendeléseit a hadjárat miatt, abban a percben beszállt helyette a kinti cége szállítóként.
8. 5de92a1196 (válaszként erre: 1. - Krissy789)
2013. júl. 17. 12:36
Négy Mancs? Liberális sz.a.r Ennyi.
2009. jan. 12. 18:48
A Hungerit feljelentette a Négy Mancsot! Hajrá Hungerit!!!
2008. nov. 8. 20:50
Meg kellene alapítani a KÉT KÉZ ALAPÍTVÁNYt.Az már túlzás, hogy állatvédelem címén hány ember életét tették tönkre.Ráadásul ekkora butasággal, hogy állatkínzás a libák tömése.Jó lenne ha valakinek lenne rá ideje hogy leleplezze a piszkos ügyeiket.Sajnos a minisztériumban sem léptek ellenük semmit, pedig ha akartak volna, egy kis energiaráfordítással lehetett volna velük szemben lépni.
2008. nov. 4. 15:12

Én is csak remélni tudom, hogy valaki ráér annyira az IRM-nél, hogy megtegye a szükséges lépéseket, és a nyakukba akaszt egy jó kis kártérítési pert! Pénzük úgyis van elég, a tavalyi 71 millió adományról nem tudtak nyilatkozni, hogy hová lett, nem állatmentésre ment, az biztos...

Azt a kis rinyát, aki a szóvivőjük meg fel kéne húzni az első fára!

2008. nov. 4. 14:28

Tömören és kultúráltan a véleményem róluk: elmehetnek a jó búsba!!!!!

Az osztrákokkal meg kezd telelenni az, ami biológiailag nekem nincs! Játszák az agyukat, aztán meg mérgezik a vizeinket és zabálni jönnek át,ja, meg házat, erdőt, tavat venni!!

Szerintem is minimum elnézést kéne kérniük, a kárért!

2008. nov. 4. 14:18
Szerintem kötelezni kéne őket, hogy térítsék meg a kárt, amit a rengeteg embernek okoztak azzal, hogy munkanélküliek lettek, csak azért, mert pár buzgó kis hülye úgy gondolja, hogy most jól kiáll a libákért. /ők a libák/ akkor talán legközelebb meggondolnák mibe ütik az orrukat. /volna egy két ötletem/ tudomásul kéne venni hogy a haszonállatok arra valók, hogy levágják őket. Ha nem tetszik nekik, ne egyék.
2008. nov. 3. 21:44
Undorító dolgokat tudnak művelni egyes emberek a meggazdagodásuk érdekében. Egyértelmű, hogy a magyar piacot akarják tönkretenni. Anno kaptunk levelet tőlük, hogy támogassuk őket a fizetésünk 1%-ával. Jó, hogy nem dőltünk be nekik.
2008. nov. 3. 21:40

Sziasztok!

A Tévé ügyvédjében megszólalt a Négy Mancs Alapítvány osztrák "direktor"-a, és azon kívül, hogy egy fejszést emlegetett, meg hogy a libatömés állatkínzás, nem mondott semmit. Pedig kérdés volt: hogy képzelik azt, hogy meghamisított felvételeket játszanak egész Európában (ami nem stimmelt: helyszín nem a Kiskunság, időpont augusztus végén télikabátban, és még a libák is kacsák voltak, amiket a "direktor", aki eredetileg szakács, bizonytalanul azonosított), és a riport végén felhívják a kedves nézők figyelmét, hogy csak német és osztrák libát vegyenek! Mi ez, ha nem a magyar gazdaság tönkretételének kísérlete?! Ja, a Magyarországon fenntartott menhelyekről nem tudott nyilatkozni a "direktor", de van egy irodájuk Pesten!

Érdekelne, hogy milyen újdonságokat tudtok az ügyről, és mi a véleményetek, hogyan kellene fellépni az Alapítvánnyal szemben? Remélem ezek után az adományokat nem nekik, hanem másik menhelyhez juttatjátok, ahol valóban állatokat mentenek! Én is ezt teszem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook