Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a Magnézium B6-ról? fórum

Mi a véleményetek a Magnézium B6-ról? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 1. 01:24
........mindenfele vitaminnal job ha inkabb ugyanazt az etellel viszed be!egyel sok gyumolcsot es zoldseget!
2017. júl. 10. 20:24
Én külön szedek B vitamin komplexumot és külön magnéziumot, szerintem így olcsóbb is és hatékonyabb. Nagyon jó amúgy az idegekre, kisebb szorongásra, dühkitörésekre!
2012. febr. 24. 12:05
Én szorongásos depresszióval küzdök de nem akarok már antidepiket szedni ide-stova 4hónapja magneB6-ot szedek meg még sokminden mást-gyógynövényeket stb.-is nem híztam tőle egy grammot se az étvágyam normális én csak jókat tudok mondani róla! Igaz én már 2hónapja napi egy szemet szedek csak mert nem ennyi van ráírva adagolásnak..
9. vorosniki87 (válaszként erre: 8. - Drienke)
2011. ápr. 26. 13:05
Drienke te hogy szeded??
2011. ápr. 26. 12:08
Szerintem is jó és én nem vagyok éhesebb tőle.
2011. ápr. 26. 11:58

Minden estre akkor elméletileg nem kell attól tartanom hogy a végre elindított fogyó kúrámat megzavarja a Magnézium B6! Ez jó hír! :)

Köszi Panna!

6. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Vorosniki87)
2011. ápr. 26. 11:38
Azt nem tudom, hogy növel-e étvágyat, január óta fogyózok, közben szedtem is, nem is és mégis 12kg mínusznál járok (na nem 25.5-ös a BMI-m:DDDD) Pár napig szoktam szedni, tényleg olyan, hogy amikor épp eszembe jut akkor szedem, szerintem tudja a szervezetem,hogy mikor kell, mikor nem:) De lehet, hogy ez egy felelőtlen, hanyag gondolkodás:)))
2011. ápr. 26. 11:18

Köszi a választ csajok!:)

Viszont az hallottam hogy a Magnézium B6 étvágyat növel...ami nálam eléggé nagy gond lenne!

Ti mit tapasztaltatok?

Melyik kiszerelését érdemes megvenni?

Panna milyen hosszan szeded ha szeded?

2011. ápr. 26. 11:09
Nekem jót szokott tenni, nem szedem folyamatosan, csak ha "úgy érzem":)) A fogyókúra stresszel, a mozgás felszabadít:))) Szerintem mentálisan és fizikálisan is támogat.
2011. ápr. 26. 11:06

Gondolod?

Mellette még most kezdtem fogyó kúrázni is...

Azt hiszem hogy sportolni is elkezdek végre, heti 3szor tervezem végül is az segíthet mindkét problémám leküzdésében. Hisz fogyok tőle valamint a stressz kezelésében is használ.

Mit tanácsoltok még?

2. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - Vorosniki87)
2011. ápr. 26. 11:01
Támogathat,de ha ilyen maceránsak a napjaid,ez kevés lesz.
2011. ápr. 26. 11:00

Sziasztok!

Kicsit stresszes mostanában az életem, új munka helyem van, költöztem, családi problémák. Valamint az általános pasi linkséggel is küzdök.

Szombaton úgy éreztem szétrobban az agyam, én aki nem vagyok agresszív típus, legszívesebben szét vertem volna bármit ami a kezem ügyébe kerül.

Barátnőm javasolta hogy szedjek Magnézium B6-t!

Mi a véleményetek erről? Használ az ideszállak kifésülésében? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook