Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a köldökzsinór vér levételéről? fórum

Mi a véleményetek a köldökzsinór vér levételéről? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 22. 14:47
Sztem semmi gáz vele. A gyereknek nem árt és később még nagyon jól jöhet. Ebben semmi kivetni valót nem találok.
10. pmjudit (válaszként erre: 3. - Andili)
2009. máj. 22. 14:44

Mi levetettük a kisfiamét. nagyon örülök, hogy megtettük.

A cég korrekt volt, minden rendben zajlott.

9. Andili (válaszként erre: 7. - Szabina1984)
2009. máj. 22. 14:42
és tudjátok már,h kivel szerződtök? ha igen, priviben írd meg légyszi!
8. Andili (válaszként erre: 6. - Ibike22)
2009. máj. 22. 14:41
Igen, szerintem is felér egy életbiztosítással! Meg olyan gyorsan fejlődik a tudomány...Jó lenne minden esélyt megadni gyermekeinknek! Csak lennének már tapasztalatok! SOK!
2009. máj. 22. 14:40

Én nagyon fontosnak tartom, sajnos az elsőnél nem volt alkalmunk levetetni, De most, hogy a pocakban a második manócska, mindenképp levetetjük, persze aztán bízunk benne, hogy felhasználni nem kell majd. De sajnos sosem lehet tudni, hisz egyszer már jártunk nem messze tőle.


Aki teheti, mindenképp vegye vele, szerintem.

2009. máj. 22. 14:38
Ha van rá módod, szerintem mindenképp érdemes levetetni. Ne adj Isten, belegondolni is szörnyű, de később még bánhatod, ha most elhalasztod a lehetőséget. A nőgyógyászom (a zsebük dugig pénzzel) szernt hülyeség... Szerintem viszont nagyon is nem az.
2009. máj. 22. 14:37
Biztos hasznos, csak még annyira gyerekcipőben jár a dolog,h bizonytalan vagyok!!! Jó lenne, ha már sok olyan statisztika lenne, ami elhessegetné a bizonytalanságomat!
2009. máj. 22. 14:34

egy műsorban volt: felnőtttől is lehet őssejtete levenni,de tény h a köldökzsinórból való a legjobb.

sőt,a minap a gyógyszertárban láttam olyan szert,ami kifejezetten a felnőtt őssejtek stimulálására jó


ha van rá pénz,biztos jó,nekünk sajna nincs..

2009. máj. 22. 14:34
Mi szeretnénk levetetni, de még nem tudjuk,h melyik céggel..Nézelődünk! Ha valaki tudna tanácsot adni, azt megköszönném!
2. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Andili)
2009. máj. 22. 14:32
Ha van rá pénze az embernek, akkor érdemes levetetni. Sosem lehet tudni, életet menthet!
2009. máj. 22. 14:29
Mi a véleményetek a köldökzsinór vér levételéről?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook