Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a DIGI szolgáltatásairól?(internet, tv, telefon) fórum

Mi a véleményetek a DIGI szolgáltatásairól?(internet, tv, telefon) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
38. 91c956613e (válaszként erre: 23. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 18:49

Mindenkinek köszönöm a véleményét.

Kedves Kefekötő így el tudom dönteni

nekem mi a kevés és mi a sok.

37. 25c0404375 (válaszként erre: 36. - Ncilány)
2010. ápr. 6. 18:48

Itt amint beborul elmegy az adás. Még nem esik, vagy havazik, de sem kép sem hang...Utána fogok járni, mert idegesítő. na meg eltünt pár csatorna, helyette meg full ratyik vannak...

a UPC egész más, nem csak azért mert nekik dolgoztam...

36. Ncilány (válaszként erre: 34. - 25c0404375)
2010. ápr. 6. 18:45
Ha gyakran kell szerelőt hívni, nincs adás, nézz utána, az ő hibájuk miatt is visszamondható a szolgáltatás hűségidő előtt. a másik szomimnak ez van és vissza akarja a hűségidő előtt mondani, sokszor nincs tv - je vagy szar.
35. Ncilány (válaszként erre: 31. - Giusy)
2010. ápr. 6. 18:42

Eleinte én is ki be húztam. Az elosztón a piros kapcsoló kikapcsoltam, vagy kihúztam onnan.

Akkor inkább fizetünk az internet - telóra 5500 ft, és nyugi van.

( a férjem sikítana ha ezt kellen csinálni )

2010. ápr. 6. 18:41
Szerintem a tányéros kivitele kalap szar...Alig várom hogy a hűség leteljen és váltsak..
2010. ápr. 6. 18:39
hát a tv mühold vevőjéhez két kattogtatót adnak egyszerre fenn és lenn is katogtatthatom a csatornákat...a többi nekem t com tol jön
32. Giusy (válaszként erre: 26. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 18:36
Jah itt te nem dugsz semmit sehova. Csak a lakásban való kábel végpontját látod egyedül, a kintit amit ők szereltek nem. De a doboz biztos ott van, bevan építve a UPC dobozába. Végig van fúrva az egész háztömb.
31. Giusy (válaszként erre: 27. - Ncilány)
2010. ápr. 6. 18:34

Jah, ez van. Gusztustalan. Most úgy gondolták berobbantak M.O.-ra elszedik a T-com és a UPC előfizetőit, és piros betűkkel hirdetik az ócska sz.rukat, aztán élnek mint marci hevesen, közben meg egy hulladék a szolgáltatásuk sokszor.

JÓ most nem panaszkodom, már hozzászoktam 9 hónap alatt az internet eme cukiságaira, hogy kibe húzkodom a kábelt a laptopból és vissza, mert csak úgy csatlakozik.

30. Ncilány (válaszként erre: 26. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 18:33
Igen van egy doboz, valami speedtouch box vagy mi fene... abba van a 2 gép kábele, és a telózsinor. ( mienk valószinű azért recsegett, mert a másik készülék leesett, illetve csak a kagyló visszacseréltem a régire, és olyan hangos, bánti a fülem )
29. Giusy (válaszként erre: 26. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 18:31

Dehogy adnak!

Hiszen írtam hogy sehova sem vezet a kábel a lakásból...Egyszerűen a végpontját meg sem találtuk. Itt nincs semmi reset "gomb" vagy kihúzkodás, hogy ha valami gond van, hozzátudjunk nyúlni a digi dobozhoz. Én úgy tudom a UPC-re kötötték rá magukat, legalábbis az ő vezetékeiket is használják.

28. Giusy (válaszként erre: 25. - Ncilány)
2010. ápr. 6. 18:29

Nekünk is kb 14 éves volt a készülék. Aszonta a srác aki kiszállt szerelni, hogy sz.r a készülék. Meg elavult és egyebek. Nem akartam neki mondani hogy inkább ti nem vagytok felkészülve arra hogy normális vonalat adjatok a "közönségnek". Azért ingyenes a telefon.

Hogy mér recseg és ropog a vonal, nem tudjuk, de kit is lehetne elérni? Hiszen a Digi központi számát a 1272 el sem lehet érni, hogy beolvassak nekik.

27. Ncilány (válaszként erre: 24. - Giusy)
2010. ápr. 6. 18:28
Ennyit a gyors internetről. Hogyan van az, hogy a hűségidő lejárta után kisebb lesz a sebessség?
26. kefekötőke (válaszként erre: 25. - Ncilány)
2010. ápr. 6. 18:25
Adnak valami kütyüt amibe a telefont,szgép hálózato kábeljét kell dugni?
25. Ncilány (válaszként erre: 14. - Giusy)
2010. ápr. 6. 18:23

A jó öreg matávos telefon, kb 14 éves lesz, jobban működik mint az újabb. Igaz az is kb 8 éves.

telo internet maradunk itt, hűségidő. A tv - t akarnám oda.

Szembe szomim azt mondja Pécsen jól működik ez a 3000 Ft tv - net - teló. Kollégái szerint.

24. Giusy
2010. ápr. 6. 18:21
De hogy jót is mondjak, a net szupergyors, és úgy töltöm a filmeket....és korlátlan. Azt sajnálom viszont, hogy júliusban mikor lejár az egy éves dolog akkor visszamegy 20/10MB-es internetre a 30/20-ról. Ami kb lesz 10/5MB tisztán.
23. kefekötőke (válaszként erre: 22. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 18:21
Bocsánat !a 19 HSZ-t akartam címezni.
22. kefekötőke (válaszként erre: 20. - Anyuci91)
2010. ápr. 6. 18:19
Egyik rokonom földkörüli úton járt .Azt mondta nem volt túl drága.))
21. Giusy (válaszként erre: 17. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 18:19
Nem hozott semmiféle új kábelt a mi lakásunkba. Ugyanarról a koax kábelről jön be mint régen a UPC-vel. Csupán 1 kábel van ami végigmegy a lakáson, és jön a net valahova rávan dugva. De úgy elrejtették, hogy még reset-elni se tudtunk mikor anno jól megcsinálták, és gondoltuk egy reset majd jót tesz. Jól beékelték, és kivezet a bejárati ajtón kívülre "valahova" a semmibe. Mert a végét nem találtuk meg.
2010. ápr. 6. 18:17

Kizárólag csak a tévéért és az internetért kell fizetni a telefonért nem, mert ennél nincsen percdij, v.alapdij. Hálózaton belül tudsz telefonálni akkor is az öszeg 13 Ft-ba kerül. Bizonára, amerre laksz ki van épitve ez a hálózat akkor valószinűleg felkeresed őket személyesen.

A számitógépen www.digi.tv internetes oldalon megtekintheted. Üdvözlettel: Ágnes

2010. ápr. 6. 18:15
nálam a tv jó...nem túl drága...
2010. ápr. 6. 18:14
Nálunk is újítottak a csatornákon,de nem vették ki a Vivát (mondjuk nekem az abszolút nem hiányozna!),Minimax is van.
2010. ápr. 6. 18:11
A 4 emeletes házban már bent van a kábel a régi szolgáltató csinálta.A Digi a sajátját teszi a lakásba is?
2010. ápr. 6. 18:11
Net és tv együtt 6300ft körül van.(Korlátlan net és gyors.)Ehhez bónusz a telefon,annak nincs előfiz.díja,és több mint 200 perc ingyen van,körzeten belül.Azon túl is jók a percdíjaik.
2010. ápr. 6. 18:11
nálúnk is.digi van. tv-telelon.internet.sajnos néha.nehéz.telefonálni. scak.ha.mobilrol.felhivjúk a vezetékes.számot. igy, van vonal.1219
14. Giusy
2010. ápr. 6. 18:11

Szia.


Nekünk július óta van előfizetésünk 3000Ft-os csomagárban. (internet (30/20MB, telefon, 55csatornás kábeltv).

Előtte T-comos telefonunk volt, datanetes internetünk, és UPC-s tv-nk.

De!!! Olcsó húsnak híg a leve ahogy mondják!

Soha semmi baj nem volt a régi csomagokkal, csak hát valahogy akartunk farigcsálni a havi kiadásokból, meg hát az internet sebessége se piskóta, + kb 1000perc ingyen lebeszélhető helyi vezetékesre. (Kihasználva nincs)

Kezdődtek a hibák már szerződés kötéskor.

A nő össze-vissza fintorgott amikor aszontuk hogy 1 évre kérjük eme szolgáltatást, és így 2 évre hűségnyilatkozatot tettünk. Ő mindenáron fél éveset akart íratni.

Vártuk a szerelőket, jöttek is fúrtak- faragtak, elmentek.

Az internet aznap jó is volt, mert bekapcsolva hagytam a gépet, majd másnap nem csatlakozott a nethez. A telefon recsegett-ropogott.

Tök ideg voltam. A tv tökéletes volt.

Kihívtam a szerelőt de azt is csak az üzletkötő által tudtam elérni, sok-sok huzavona után. Mert a Digi központot mégcsak elérni se tudtam egyszer sem.

Kijött, rádugta a laptopját az internetre...ment nála. Nálam nem. Aszonta valami hiba van a hálókártyával. A telefonra meg aszonta hogy régi elavult a készülék. (még matávos korszakból való)

Elkönyveltük annak tényleg az a baj.

Kiállított egy 2400Ft-os számlát, mert kiszállt, és ráírta a papírra hogy az előfizetőnél van a baj. Küldték is a csekket.

De!!!! Érdekes a Datanetnél sosem volt internet hiba, mindig csatlakozott, még aznap is hogy ők itt szétkábelezték a lakást.

A telefon is működött a T-commal, sosem recsegett és búgott, és lehetett is telefonálni.

Mostanában is sokszor nem tudunk telefonálni, vagy sz.r a vonal.

Vettünk új készüléket is, mert a "nagyok" aszonták elavult a régi. Így sem jó!

A nettel meg annyi a szitu, hogy sokszor ott is kibe húzkodom az internetdugót.

Páromnál is datanet van, ott mindig csatlakozik egyből.

A tv-nél annyi a baj most, hogy folyamatosan újítanak a programcsomagban. És nevesincs tv adókra fizetünk. Kivették a Vivát, a Music Channelt, Minimaxot...helyette csupa f.s adó van. És a rengeteg német csatorna....

Tömör és velős....!

2010. ápr. 6. 18:10
Mi az internetért, tv-ért és a telefonért 3000 ft-ot fizetünk összesen 1 évig, egyébként 6.000 ft lenne. Az internet és a tv is kábeles, a telefonnak egyébként sincs előfizetési díja, és mivel a tv és az internet is digis, ezért 300 perces beszélünk ingyen belföldi számmal, 3000 percet pedig digissel.
2010. ápr. 6. 18:10
mi a nemtudomminél vagyunk most, és 9400 ft a net és a tévé..
11. homokóra (válaszként erre: 7. - Kefekötőke)
2010. ápr. 6. 18:09
:):)
2010. ápr. 6. 18:09
Nekünk kábeles digi van évek óta.Nem kell hűségnyilatkozat,olcsó is.Semmi problémánk nem volt vele.Akinek nem kábeles,ott lehetnek vételi gondok.
9. homokóra (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2010. ápr. 6. 18:08
Csillag! Mennyit fizettek rá? Nekünk is csak net és tévé kellene...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook