Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » DIGI tv, telefon, internet, szerintetek jó? fórum

DIGI tv, telefon, internet, szerintetek jó? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 21. 07:37
Kábeles digi előfizetésem van. Elégedett vagyok. A vezetékes telefon 500Ft/hó korlátlanul beszélek vezetékes irányba.A net gyors.Lényegesen olcsóbb mint a korábbi szolgáltatónál volt.
2013. dec. 21. 00:55

Nálunk kábel van.Rossz időben nem jó:O

Ha kicsit fúj a szél,vagy zápor van,esetleg hóesés,már nincs adás:O

Az internettel,és a telefonnal meg vagyok elégedve.

2013. dec. 20. 23:35
Jó! Gyors az internet. A telefont is sokat használjuk,mert a párom ha hív otthon csak 7 Ft-jába kerül egy perc , sokkal olcsóbb mintha mobilon hívna . A tv is jó, már csak az RTL2 hiányzik.
2013. dec. 20. 20:36

Nekem digi előfizetésem van,közel 4 éve.A tányéros megoldás,erre nincs kábel.

Rossz időben is jó,sőt,leginkább akkor szoktuk nézni,mert egyébként kint vagyunk a kertben és ott játszunk(tollas és társai)

A net is tőlük van,mobilnet,mert erre más nincs,az böngészésre jó,filmet vagy webkamerát már viszi sajnos.Miután a műholdas netet nem tudom megfizetni,így marad ez.

15. 622a430cbe (válaszként erre: 14. - 41778a8167)
2011. nov. 21. 10:42

Szerintem meg nagyon nem jó hosszútávon..

Mindig lesz valamivel baj.

Én szolgáltatót váltottam.

2011. nov. 21. 10:39
sziasztok, nálam digi okoscsomag van amiben mind a három szolgáltatás benne van és hihetetlen olcsó volt. Eddig problémám nem volt vele, remélem nem is lesz még egy darabig
13. subaru (válaszként erre: 12. - Magnólia17)
2011. jan. 27. 19:20
Hali itt nálunk Kecskeméten nincs baj a digivel kiváló viszon itt a legtöbb gond azzal a kis dobozzal van ami elossza a telefont és a netet.Az egy nagy rakás sz.r!!Állandoan gond van vele hiába cserélik ugyan azt a gyenge minöségü szutykot hozzák.....Egy kicsit is megmozdul már el is megy a net.A telefon az mükszik rendesen és igen olcsó.Ha gond van 1-2 napon belül kinvannak erre nemlehet panaszom.
2010. aug. 26. 11:35
DIGI telefonosok figyelem! Nálunk 2-3 hetenként elromlik a telefonvonal. A hiba legkülönbözőbb módja fordul elő, és nagyon sokáig kell várni(értsd alatta több hét) mire megjavítják. Sajnos 2 éves szerződést kötöttünk, de sürgősen ki szeretnék szállni ebből a rendszerből. Segítsetek hogyan lehetne megoldani...
2009. febr. 20. 21:31
Sziasztok! Nálunk is pont ma vezették be a Digi Tv-t, de legnagyobb bánatomra nincs rajta se Zone Club, se Deko Tv. Ez lehetséges? Akkor milyen lakáskultúrás csatorna van rajta, ki ismeri?
2009. jan. 23. 09:19
köszi a válaszokat , meggyőztetek
2009. jan. 22. 19:47

Nálunk DIGI van (Debrecen)és nincs vele semmi hiba,majd fele a díj-tv,net,telefon-,mint korábban a UPC-nél.

Igaz pont most volt egy kis gond,de ez minden szolgáltatónál előfordulhat.

2009. jan. 22. 19:47
Nagyon jók igen. Főleg az internet.
2009. jan. 22. 19:47

Nekünk lassan másfél hónapja van Digi tv, net, telefon. Abszolút megvagyok vele elégedve. A Upc-nél családi csomagos tv-nk, és medium net csomagunk volt kedvezményesen 7400ft-ért. A Diginél 54 csatornás tv, 20/10 Mbit-es net, és telefon előfizetés 5200 ft. Azért nem mindegy.


Ha kábelen jön a Digi, mint a upc, nem fog elmenni az adás még viharban sem. Csak ha tányéros a digi akkor van hogy viharban elszáll.

Én egyáltalán nem bántam meg. Csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy mailyen gyorsan csak tud menjen oda. Örülök, hogy végre megszünk a upc egyeduralma!

2009. jan. 22. 19:40

Ez nagyon jó kérdés! Pont ezen gondolkodtam... :D Átvinném szívesen a Tv-t, a telefont és az internetet is, mert árban a legkedvezőbb, csak engem még szerződés köt más szolgáltatóhoz. :(

Anyukámnak Digi a Tv-je és telefonja és nagyon elégedett!

2009. jan. 22. 19:38

Én a UPC-t cseréltem le.Eddig 8-9000 Ft-ot, fizetettem, most internet, tv, telefon 4500 körül.Egyszer a UPC megcsinálta velem, hogy kikapcsolta nálam az adást, mondván,hogy el vagyok maradva 3 havi díjjal.Nos,bemutattam nekik a három banki kivonatot, amin ott volt az átutalás ténye.Kiderült, hogy az ő rendszerük szállt el, benne az én befizetéseimmel együtt (meg gondolom másokéi is)erre ahelyett, hogy megkértek volna, hogy igazoljam a három hónapot, szó nélkül kikapcsolták.

Mindezek után még bocsánatot sem kértek, sőt nekem kellett fizetnem +1900 forintot azért, hogy visszakapcsolják.Ahogy odaért hozzánk a Digi, azonnal kirúgtam a UPC-t ás átléptem.Nem bántam meg.

2009. jan. 22. 19:35
Az anyósoméknak Digi TV- jük van. Csak ha nagy vihar van, akkor zizizik be. Amúgy jó. Mi most rendeltük meg.
2009. jan. 22. 19:34

Mid van most és mennyiért?

Mit kínál az új szolgáltató? Vesd össze, ha megéri, lépj:) szerintem

2009. jan. 22. 19:34

Nekem fél éve a tv-m meg a netem is digi.

Hibátlan.

2009. jan. 22. 19:31
nem tudom átlépjek ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook