Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a csomagolásmentes boltról? fórum

Mi a véleményetek a csomagolásmentes boltról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2. secret8 (válaszként erre: 1. - R-é-k-a)
2018. okt. 27. 09:12

Nagyon is szükség van rá! Vajon mikor jön el az a világ, amikor iparilag lemondunk végre a csilivili csomagolásokról? Ideje volna.

Ha tehetem, megkeresem azt a boltot én is. Kiváncsi vagyok rá, és arra is, meddig működik. Remélem, megmarad, sőt, követik mások is a példáját. Külföldön több helyen működik ez, persze nem a multiknál.

2018. okt. 27. 09:02

Sziasztok!


Budapesten nyílt egy csomagolásmentes bolt. Ami azt jelenti, hogy viszed a saját üveged/táskád és mindent kimérve tudsz megvenni anélkül, hogy hazavinnél magaddal bármiféle zacskót. Árulnak liszteket, magvakat, tésztákat, tejtermékeket, aszalt gyümölcsöket, teákat lekvárokat és pár kozmetikumot is. Persze ott is lehet venni vászonszatyrot ha neked nincsen. Lemérik a tárolót amiben hazaviszed a vásárolni kívánt terméket, a súlyát pedig kivonják abból amit megvásárolsz. Mindenből annyit veszel amennyit szeretnél, vagy amennyire szükséged van.


Arra vagyok kíváncsi, hogy Ti mit gondoltok róla. És szerintetek szükség van-e még Magyarországon ilyen boltra?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook