Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Cosmopolitan nyelviskoláról? fórum

Mi a véleményetek a Cosmopolitan nyelviskoláról? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 29. 14:42
Ez nagyon jól hangzik. Köszönöm szépen a választ.
2015. ápr. 29. 13:55
A nyelvtant is jól magyarázták, illetve begyakoroltatták a sok házival. Volt egy gyakorló munkafüzet, azt ki is töltöttük egy-egy tanfolyam alkalmával. A szóbeli dolgokat is gyakoroltuk órán, egy-egy feladat, vagy szituáció alkalmával. Nekem sokat segített. Kommukikációra a már említett szóbeli tréning nagyon nagy ász. Ott a többiektől is lehet tanulni, illetve segít a tanár is, ha elakadsz. Kezdetben csak be kellett mutatkozni. Aztán egyre többet és többet tudtunk beszélni.Én elég jól beszéltem akkor is, amikor abba hagytam a tanfolyamot, és most is. Ami nekem külön tetszett, hogy a szavak kiejtésére is hangsúlyt fektettek, ismételte mindenki a tanár után. Én szerettem ide járni. A nyelvvizsga után visszavettem a nagy nyelvtanulásból,de a mai napig angolul olvasom a könyveket.
8. zuhatag (válaszként erre: 7. - 53f3018610)
2015. ápr. 29. 00:02
Köszönöm, ez jól hangzik. :) A nyelvtant érthetően magyarázták? A kommunikácós-készség fejlesztéséhez használtak valamilyen módszert? Nekem eddig olyan tanárokkal volt dolgom, akik már rögtön azt szerették volna, hogy beszéljek, miközben azért mentem hozzájuk, mert nem tudtam.
2015. ápr. 28. 23:57
Tanarfuggo. Az en tanarim nagy hangsulyt fektettek a beszedre. Pl. Gabriell aki angol anyanyelvu vagy Michael vagy Marcsi jol tanitottak nagyon. Az alaptanfolyamon kivul kaptunk egy ingyenes berletet, ami angol nyelvu beszelgetesre szolt, ott csak beszed ment. Szoval en csak ajanlani tudom oket. Nekem sokat segitettel ezek a beszelgetesek.
2015. ápr. 28. 23:45
Én arra lennék kíváncsi, hogy például mennyire fektetnek hangsúlyt a beszédre.
5. Bichi (válaszként erre: 3. - Zuhatag)
2015. ápr. 28. 23:42
Mit írhatnék pontosabban, leírtam, azt, hogy jó. Ennyi... Se többet, se kevesebbet...
2015. ápr. 28. 23:42
En tobb tanfolyamot is vegigcsinaltam veluk. Javasoltak. Sok a jo tanar. Mire vagytok kivancsiak?
2015. ápr. 28. 23:40
Mit hallottál pontosan? Melyik nyelv érdekelne?
2015. ápr. 28. 23:37
Én azt hallottam, hogy jó, de engem is érdekelne :)
2015. ápr. 28. 23:34
Vagy bármely más nyelviskoláról Budapesten. Ki, hova járt, és ajánlja-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook