Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményed Norbi Update termékekről? fórum

Mi a véleményed Norbi Update termékekről? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 30. 08:32
Nekem semmit nem használtak 3 hétig ettem az ECO menüt, és 2 naponta végig csináltam a gladiátoros DVD-jét, 1 kilót fogytam tőle pedig 40 van rajtam. És nem ettem mellé,sőt általában még a kihozott kajákat sem ettem meg mindet. De biztos,hogy van akinek beválik.
2011. júl. 28. 12:13
Megyek én is csatlakozni:))
2011. júl. 28. 11:56

Szeretem én is a termékeit. Néhány annyira finom, jobb mint az "eredeti":) A jégkrémeket még nem kóstoltam, nekem nincs elég meleg hozzá...De a kész kaják, péksütik, tejtermékek, saláták, shake, 3in1, puding tesztelve és nagyon finomak.

Pegasus én már csatlakoztam is:) Tök jó,hogy van ilyen.

2011. júl. 28. 11:39
Imádom a termékeit. Rendszeresen rendelek a teletáltól is update kaját és u1-es kenyércipót. Nagyon finomak, és eddig január óta 9 kilót fogytam velük!!! Sokat köszönhetek nekik, hogy éhezés nélkül, finomakat eszek és mégis fogyok... Ezt soha nem gondoltam volna. Lisztet egy hónapban egyszer beszereztetem ismerőssel a közeli városban lévő update pékségből. Én a facebookon az AKIK SZERETIK AZ UPDATE PÉKSÉGEKET klubba is rendszeresen jelen vagyok és ott a többi csajjal segítjük egymást és rengeteg receptet osztunk meg. Ha gondolod csatlakozz oda is.:)
2011. júl. 28. 11:34
Mi a véleményetek épp az előbb rakta ki facebookra hogy kapható a boltjukban az ujj túró és citromos jégkrém?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook