Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a teendő, ha egy 15 hónapos kislány még mindig CSAK cicizik? fórum

Mi a teendő, ha egy 15 hónapos kislány még mindig CSAK cicizik? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 18. 16:33

úúúúúúúh. Ez komoly! Ilyenről még nem is hallottam.

Tippet nem tudok adni,de az biztos hogy már RÉG nem fedezi a vitamin,ásványi anyag szügségletét az anyatej.

És hány kilo,cm?

Az én 14hós fiam 10800 és 81 cm körül van. Kíváncsi vagyok!:))

2009. jan. 18. 16:31
Azért érdekelne miért nem eszik még semmit?Nem lett kínálva?Nem fogadta el és később nem lett újra próbálva?Vagy mi okbol?
2009. jan. 18. 16:25

Valóban ideje lenne már a hozzátáplálásnak, sőt lassan a szilárd táplálkozásnak.Persze emellett nyugodtan cicizzen, több okból is:)

Ebben is az lesz a legnehezebb(mivel a hiszti "használ"), hogy következetesen beiktasson egy-egy étkezést.Talán az elején kellene kezdeni: egy-egy gyümölcs levét, húsát anyatejjel keverni és úgy kínálni a picúrnak.Persze nagy türelemre lesz szükség, mert a kicsi szemében a cici megszerzésére már jól bevált módszer áll a rendelkezésére.Talán érdemes két étkezés között kínálni, felkeltve ezzel az érdeklődését a kicsinek.

Nagyon sok türelmet és sikert kívánok!

2009. jan. 18. 16:22
Bár szoptatáspárti vagyok,de ennyi idősen már felelőtlenségnek tartom ha kizárólag anyatejet kap a baba!5 hónaposan már nem hiszem hogy minden szükségletét fedezné.Kiváncsi vagyok tényleg,amennyiben csak azt kap,fejlődik rendesen a súlya?Rendben van a vérképe?Mindenkép el kellene kezdeni adni a szokásos babakajákat,szokatni pár falatot nap mint nap és emelni a mennyiséget.
2. kohi
2009. jan. 18. 16:19

Szia,

egyértelmű- nem kell cicit adni, igenis el kell kezdeni a krumplit-répát-gyümölcsöt- utána mehet a cici.

ez anya-hibásan hangzik.......

2009. jan. 18. 16:16
A barátnőm kislánya 15 hónapos múlt. Még nem eszik meg semmilyen ételt, italt, se gyümölcsöt, se zöldséget. Ha éhes/szomjas megy és követeli a cicit (amit persze egy kis hisztivel megkap). Szeretném, ha írnátok, szerintetek ilyenkor mi a célra vezető megoldás, mert ez nem normális.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook